Ново
Класа Колекции Емотикони Небесно Сина Изолирана Полиестерска Мешавина Кутија За Ручек

Класа Колекции Емотикони Небесно Сина Изолирана Полиестерска Мешавина Кутија За Ручек

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 175.84

Забавна и модерна кутија за ручек со небесно сина боја и шема на емотикони. Кутијата за ручек е со димензии приближно 10 х 9 х 5 инчи и е изработена од изолирана полиестерска ткаенина. Карактеристики лесна за чистење постава, надворешен џеб со мека кука и затворање на бравата и двојно затворање на патент за главниот оддел. Совршен за носење книги и материјали или personal предмети додека патувате; Прави се што е дополнително забавно со овој соодветен сет. Содржани заедно во заштитно пакување. Забавна и модерна кутија за ручек со небесно сина боја и шема на емотикони. Кутијата за ручек е со димензии приближно 10 х 9 х 5 инчи и е изработена од изолирана полиестерска ткаенина. Карактеристики лесна за чистење постава, надворешен џеб со мека кука и затворање на бравата и двојно затворање на патент за главниот оддел. Совршен за носење книги и материјали или personal предмети додека патувате; Прави се што е дополнително забавно со овој соодветен сет. Содржани заедно во заштитно пакување. Вратете се на училиште со стил со овој издржлив и засилен комплет ранец и торба за ручек. Не само што овој ранец е натоварен со организациски карактеристики како држачи за пенкало, мали џебови со патенти, мрежести еластични џебови и складирање на лаптоп, туку е и навистина забавен и дизајнерски квалитет. Без разлика дали вашето малечко оди во градинка или сте постар во универзитетски кампус, овој ранец одговара на различни студентски барања.

За стоката

Слична стока во категоријата

Голем капацитет : Големина 8.1x2x3.3 инчи Овој голем случај со моливи обезбедува голем простор за складирањ�

? Големина : 19.5x4x8.8cm / 7.7x1.6x3.5in ? Материјал : Оваа торба со моливи е изработена од ткаенина во Оксфорд, лесна �

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

фустан со издувани ракави за жени секси матурски фустани долга балска наметка 2022 матурски фустани 2022 кр

женски пролетен фустан женски миди фустани жени макси фустани жени долги фустани жени свечен фустан же�

Организатор на магнетни Моливи : овој класичен организатор на биро со црна жица го одржува вашето биро е

Може поставени монета, пенкала, козметички, картичка, пари и други предмети Одлично за патување, училишт

[Погоден капацитет] : Овој држач за пенкало од був, изработен од полирезин, добро изработен рачно изработ

Тип : држач за пенкало од 1 парчиња метална мрежа, боја : црна, форма : квадрат, големина : 80x80x99mm (LXWXH) Направ�

Висок квалитет : Направено со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

●Голем Капацитет●големината на кутијата за моливи за деца : 8.6*2.4*2.7 инч, лесно може да собере многу учил�

макси фустан за жени лето 2022 фустан со долга обвивка за жени фустан со долга летна обвивка за жени ситен

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

Материјал : Издржлива и еко пријателска микрофибер кожа, која е мека и удобна Големина : 9 "(л) × 5,5" (w) / ×22,8

Изберете од најразлични стилски и уникатни бои и обрасци животно, галакси, миленичиња, цветни, цртани ф�

Содржина на пакетот : getе добиете 10 парчиња клипови за хартија за пенкало во 2 бои : златно и сребро 5 парчи

Дизајн Чувајте ги пенкалата и моливи безбедни со вашата омилена мачка Тој е дизајниран со лесни пастел�

Магнетски се прикачува на секој дневниклаптоп или планер Силниот магнет работи дури и преку дебели кор

Вуд ●држач за моливи одencан ● материјалот е цврст и издржлив Можете да ја ставите секоја мала ставка ка�

Кожа молив случај материјал со користење на пвц површина и 100% полиестер внатрешни работи...

Затворање на патент [Голем Капацитет] Големина 9 "x4, 7 " x3, 7", може да се одржи поголемиот дел од канцелариск

Scroll