Ново
Kennametal PTFR 123 INS TNM3 Изменет држач за вртење на струг 3/4 квадратни шанк

Kennametal PTFR 123 INS TNM3 Изменет држач за вртење на струг 3/4 квадратни шанк

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Вие го купувате држачот на Picture Tool. Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификациите на ohioproduct и / или означувањето : Состојба : Користено Модифициран крај на шанкот, има модифициран џеб за вметнување, што недостасува Вметнете џебни завртки / етикетирање : PTFR 123 Вметнете TNM3 MANFURDUR / BRAND : KENNAMETALTTHANK Вие за вашиот бизнис! Локација : FR-1-1-F-5.

За стоката

Слична стока во категоријата

Вие ги купувате на сликата HSKA 63 Integral сопственик на алатки Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на ohioproduct и / и�

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : Ко

5 "Должина на артикалот Број на единицата : 1.0 Број на единици : 1.0 Димензии на пакетот : 4,8 L x 12,2 H x 11,7 W (санти

Нов додаток на разноврсната серија на алатки за брзо промена на Aloris Dovetail #13 обезбедува исклучително сол�

Држач на алатката за измет, со големина HSK63 A Оваа листа е за секоја Држач на алатката за измет, со големин

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.5 на 22.000 вртежи во минута Сите функц�

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.5 на 22.000 вртежи во минута...

Вие го купувате држачот на алатката за вртење на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, Охаопродукции Спецификации :

Држач на алатката за затегнување, големина SK50 Оваа листа е за секоја од нив Држач на алатката за затегну�

100% сосема ново Добра цврстина и цврстина, покажете совршен машински ефект Име на производот : Отсечен д

Вие го купувате држачот на Picture Tool Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификациите на ohioproduct и / или обележувањето : Сос

Метрички јазик и жлеб Сеопфатно, ниско стегање на деформација Растојание помеѓу дупките 40 мм...

Колетите од 3 J имаат само надворешни навои 5 / 16инчи Големина на отворање Должина од 3,75 инчи...

Тие обезбедуваат висока димензионална точност и брзо и едноставно ракување Земјоделска серијација кој

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : С�

Вметнете ја вежбата на врвот : Едноставна, точна и стабилна заменлива карбид вежба и вметнете го телото �

Држач на алатката за затегнување, големина SK50 Оваа листа е за секоја од нив Држач на алатката за затегну�

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.5 на 22.000 вртежи во минута...

YG1, високо квалитетни алатки за сечење Високи перформанси YG1 е со седиште во Јужна Кореја Глобален лидер

Scroll