Ново
ДОИТОЛ Водоотпорна Торба За Складирање Новогодишна Елка Практична Торбичка За Складирање Мебел На Отворено-

ДОИТОЛ Водоотпорна Торба За Складирање Новогодишна Елка Практична Торбичка За Складирање Мебел На Отворено-

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Издржлив дизајн на рачката, лесен за носење, издржлив и поудобен. Не фрлајте ја Елката по Божиќ, а потоа пробајте ја оваа торба за складирање со супер голем капацитет. Висококвалитетен извлекувач на патент, не паѓа, убав и практичен, може ефикасно да ја блокира инвазијата на прашина. Мазна површина, удобен допир, без лабава нишка и не влијае наesетиката на гледање. Водоотпорен материјал и издржлив, исто така погоден за надворешна употреба. Опис неуредните работи по празничната се главоболка. не е добро да ги ставите во аголот и лесно да бидете прашливи, а вие сте загрижени дека нема место за складирање, а потоа пробајте ја оваа торба за складирање со голем капацитет. Нема потреба да се соберат, само се одвиваат и ставете го вашето дрво во торбата на големото дрво.Карактеристики-Боја : Сиво-Материјал : Полиестер-Големина : Околу116. 00Х51. 00Х47. 00см/45. 59Х20. 04Х18. 47 инчи-Мазна површина, удобен допир, без лабава нишка и не влијае наesетиката на гледање.- Издржлив дизајн на рачката, лесен за носење, издржлив и поудобен.- Водоотпорен материјал и издржлив, исто така погоден за надворешна употреба.- Висококвалитетен извлекувач на патент, не паѓа, убав и практичен, може ефикасно да ја блокира инвазијата на прашина.- Не фрлајте ја Елката по Божиќ, а потоа пробајте ја оваа торба за складирање со супер голем капацитет. Пакет, Вклучувајќи 1 х торба за складирање.

За стоката

Слична стока во категоријата

ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕДвоен патент ја отвора празничната торба за новогодишна елка широка и рамна, целосно �

Торба за Складирање новогодишна ЕлкаПразнична, светлоцрвена Божиќна Торба за складирање се издвојува �

Ве Молиме Дозволете Мало Рачно Отстапување На Мерењето За Податоците Торба За Складирање облека Мала Ф�

ИЗДРЖЛИВИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Засилени рачки за лесно носење, внатрешен џеб за лесна организација, прозоре

?●Материјал●Ова складирање на новогодишна Елка со патент е направено од полиетиленска пластика, опрем

Гардероба Организатор Виси Складирање Произведено во САД Или Увезено ?Голема Торба За Новогодишна Елка

ЧАНТИ ЗА НОВОГОДИШНА ЕЛКА ДРВО ЗА СКЛАДИРАЊЕ : нашите екстра големи кеси За Новогодишна елка обезбедува

Чувајте Ги Дрвјата БезбедноПовеќето Вештачки Новогодишни Елки Се Користат Многу Години, Па Затоа Сакат

Екстра Голема Големина нашите тешки кеси за отстранување се со димензии 47 " х 96 "(119 х 244 см) обезбедувајќи

Ова е Торба За Новогодишна елка која е доволно голема за да собере до 9 високи вештачки расклопени дрвја.

?●ПАКЕТ СО ВРЕДНОСТ€ : Секое пакување вклучува Торба за складирање Новогодишна елка и торба за складир�

●Голема торба за складирање новогодишна елка ● Лесно чувајте ја вашата вештачка Новогодишна елка на к�

€Димензија65 "L x 15"W x 30" H / 165 x 38 x 76cm, се вклопува до 9ft новогодишна елка ●Божиќна Чанта За Складирање ● Наш

Задебелена Оксфордска ткаенина Увезени Предвремено затворање Издржливите Кеси За Складирање Новогоди

Јп Корпа за складирање новогодишна Елка : Мазна површина, удобен допир, без лабава нишка и не влијае наesе

ЧАНТИ ЗА НОВОГОДИШНА ЕЛКА ДРВО ЗА СКЛАДИРАЊЕ : нашите екстра големи кеси За Новогодишна елка обезбедува

Издржлива Празнична торба за складирање на дрво, Силен материјал отпорен на солзи тешка конструкција о�

100% памук Увезени Предвремено затворање Издржливите Кеси За Складирање Новогодишни Елки Го Олеснуваат �

Заштитете Ги Вашите Новогодишни елки од оштетување и погодена прашина Правејќи Ги Вашите Новогодишни е

оксфорд ткаенина ПРАЗНИЧНА КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ВЕШТАЧКО ДРВОГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ божиќен сад со димензии

●Голема торба за складирање новогодишна елка ● Лесно чувајте ја вашата вештачка Новогодишна елка на к�

Мазна површина, удобен допир, без лабава нишка и не влијае наesетиката на гледање Не фрлајте ги работите �

Scroll