Ново
Торба За Складирање Новогодишна Елка МУДУХ, Пренослива Торба За Складирање Од 1 ПАРЧЕ Голема Торба За Складирање Ткаенина Од Оксфорд За Новогодишна Елка 21 Х15 Х48

Торба За Складирање Новогодишна Елка МУДУХ, Пренослива Торба За Складирање Од 1 ПАРЧЕ Голема Торба За Складирање Ткаенина Од

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Гардероба Организатор Виси Складирање. Произведено во САД Или Увезено. ?Голема Торба За Новогодишна Елка : торба За Дрво-48ин х 15ин х 21ин се вклопува До 9 стапки Новогодишна елка.Торбата за украси може да се користи за чување други празнични украси. ?Висок Квалитет : торбата За Новогодишна елка доаѓа со две долги ремени за раце и 2 странични ремени за влечење. Тоа може совршено складирање На елка и нема да се тркалаат по волја.Кесите за Складирање новогодишни Елки се направени ОД платно од 600д оксфорд, издржливо од другите пластични контејнери за Новогодишна елка. ?Заштитено Во Складирање : торбата за складирање може да ја заштити Вашата Елка и други украси, погодно е да ја преместите чувајте ја во подрумот, гаражата, магацинот, таванот или плакарот по желба. Тие ќе останат совршени кога ќе дојде следниот фестивал. Без разлика дали ја чувате торбата За Новогодишна елка во гаража, поткровје или дома, Вашата Елка ќе биде подготвена за следниот празник. ?Повеќекратна Употреба : Голема торба за складирање може да се користи за складирање украси, венци, празнични светла или украсни венци и чување ќебиња, утешители, перници, шатор, кочија за бебиња, опрема за риболов, толку голема items.It може да се користи и како совршен подарок за одмор за вашето семејство и пријатели. Добредојдовте во нашата продавница. Се трудиме да донесеме добри производи и задоволителна услуга на нашите клиенти. Опис на производот : ❃Материјал : 210д Color Боја : црвена,зелена, црна ❃Пакетот вклучува : 1 Торба За складирање новогодишна елка забелешка : Note поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2см. ❃Поради разликите помеѓу мониторите, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам.

За стоката

Слична стока во категоријата

Чувајте Ги Дрвјата БезбедноПовеќето Вештачки Новогодишни Елки Се Користат Многу Години, Па Затоа Сакат

ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕДвоен патент ја отвора празничната торба за новогодишна елка широка и рамна, целосно �

ЧАНТИ ЗА НОВОГОДИШНА ЕЛКА ДРВО ЗА СКЛАДИРАЊЕ : нашите екстра големи кеси За Новогодишна елка обезбедува

Мазна површина, удобен допир, без лабава нишка и не влијае наesетиката на гледање Не фрлајте ги работите �

?●ПАКЕТ СО ВРЕДНОСТ€ : Секое пакување вклучува Торба за складирање Новогодишна елка и торба за складир�

Екстра Голема Големина нашите тешки кеси за отстранување се со димензии 47 " х 96 "(119 х 244 см) обезбедувајќи

Заштитете Ги Вашите Новогодишни елки од оштетување и погодена прашина Правејќи Ги Вашите Новогодишни е

Ве Молиме Дозволете Мало Рачно Отстапување На Мерењето За Податоците Торба За Складирање облека Мала Ф�

●Голема торба за складирање новогодишна елка ● Лесно чувајте ја вашата вештачка Новогодишна елка на к�

ИЗДРЖЛИВИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Засилени рачки за лесно носење, внатрешен џеб за лесна организација, прозоре

Издржлива Празнична торба за складирање на дрво, Силен материјал отпорен на солзи тешка конструкција о�

?●Материјал●Ова складирање на новогодишна Елка со патент е направено од полиетиленска пластика, опрем

ЧАНТИ ЗА НОВОГОДИШНА ЕЛКА ДРВО ЗА СКЛАДИРАЊЕ : нашите екстра големи кеси За Новогодишна елка обезбедува

Торба за Складирање новогодишна ЕлкаПразнична, светлоцрвена Божиќна Торба за складирање се издвојува �

●Голема торба за складирање новогодишна елка ● Лесно чувајте ја вашата вештачка Новогодишна елка на к�

100% памук Увезени Предвремено затворање Издржливите Кеси За Складирање Новогодишни Елки Го Олеснуваат �

ЧАНТИ ЗА НОВОГОДИШНА ЕЛКА ДРВО ЗА СКЛАДИРАЊЕ : нашите екстра големи кеси За Новогодишна елка обезбедува

Јп Корпа за складирање новогодишна Елка : Мазна површина, удобен допир, без лабава нишка и не влијае наesе

Ова е Торба За Новогодишна елка која е доволно голема за да собере до 9 високи вештачки расклопени дрвја.

Издржлив дизајн на рачката, лесен за носење, издржлив и поудобен Не фрлајте ја Елката по Божиќ, а потоа п�

Scroll