Ново
ТОТУ Шестоаголна Мачка Куќа Мачка Скокање Платформа Миленичиња Играчка Кетерија Миленичиња Се Искачи Рамки Мачка Ѕид гнездо

ТОТУ Шестоаголна Мачка Куќа Мачка Скокање Платформа Миленичиња Играчка Кетерија Миленичиња Се Искачи Рамки Мачка Ѕид гнездо

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 12045.76

Скалата на колоната сисал може да биде во агол. Различни слоеви на скали може да се користат за пренос на аголот. Транспарентен капак мајстори секој потег има панорамски поглед. Природата за качување ја задоволува природната љубов на мачките да се искачуваат високо. Слободно шатл преку повеќе отвори. Мачките можат слободно да доаѓаат и да си одат.

За стоката

Слична стока во категоријата

90% Памук / 10% Вискоза Железен материјал и одлична изработка и издржлив Не е лесно за деформација, не е лес�

36инчен Бунгалов Мачка Дрво Покриен во Фау Со Овча Кожа со завиткани столпчиња од сисално Јаже Се одлику�

Нашата Елка е направена од висококвалитетен материјал, што го прави дрвото да изгледа пореално...

Потребно е склопување : Сите Обезбедени Хардвер и Упатства Ткаенините можат лесно да се исчистат со сап�

МАЛ, НО ФУНКЦИОНАЛЕН : со рационализиран дизајн, ова мачкино дрво од повеќе Нивоа од 29 Инчи е совршено за

СОВРШЕНО ЗА ДОМАЌИНСТВА СО ПОВЕЌЕ МАЧКИ : дрво за Мачки изградено со 3 убаво амортизирани и големи креве�

Јас сум посветен да направам се што е можно за да го решам Оваа круна има рачно изработен врв на гранка, ш

Поништи ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ : Борово зеленило со Реален изглед со 1192 свиткани гранки за прикажување украс

МАЛА ЕЛКА избор на вашите пријатели, семејство и многу повеќе Смешно и, празнично и декоративно МАЛА ЕЛК

Метал Ставете ги овие мали дрвја насекаде низ куќата за да го подобрите тој божиќен дух Доаѓа со сигурна

Чувајте ја оваа симпатична Дедо Мраз и полица како своја украсна декорација на Божиќни дома, или дајте м

Масичка Елка Користете Го За украсување на вашата соба, можете да ја направите вашата соба повеќе да не �

[природно здравје ] столпчиња за гребење мачки за мачки во затворен простор, изберете висококвалитетен 1

МИНИ БОЖИЌНИ БОРОВИ дрвја практичното мини вештачко дрво е одличен додаток за декорација за трговски ц�

АПС Увезени Предвремено затворање Материјал : Апсиза : 12см / 4.7 Инчи / Исклучено Инг За Контрола На Пакето�

Забавен И Креативен Дизајн : Додадете Празнична Атмосфера, Ставете Ги Нозете на Вашата Маса За Да Изглед

Илустрира зелена елка на сисал Украсени со зелени топчиња со украси Божиќното дрво стои на тркалезна цв

1 Погодно за вродени навики за искачување на мачки 2 Мачките можат да играат на мостот по своја волја, и м�

Декорација на новогодишна елка Совршената празнична Божиќна декорација го прави вашиот дом да има пове

совршен божиќен подарок за семејството, пријателите или колегите за украсување на нивните домови и кан�

Вештачка елка Минијатурна Висок 18 инчи Зелена Доаѓа со штанд (упатства за склопување на кутија)...

Реални И Интересни, Совршени Подароци за Вашето Семејство, Деца, Пријатели, Тие Ќе Ги Сакаат Дрвјата Вис�

Современ дизајн : Ова мачко дрво е комбинација на современи елементи и волнена ткаенина, тоа ќе биде одл�

Scroll