Ново
Uikmnh Жените Маици Круг Вратот Повик Лето Блузи Краток Ракав Симпатична Писмо Печатење Туника

Uikmnh Жените Маици Круг Вратот Повик Лето Блузи Краток Ракав Симпатична Писмо Печатење Туника

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

86% Полиестер, 14% вискоза. Увезени. Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете животинско крзно. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Карактеристики : летен кафтан, секојдневен кафтан, кафтан со кружен врат, кафтан со кратки ракави, кафтан со букви, мек кафтан, лабави врвови, врвови со стандардна должина, повлекување на врвови, топли врвови, меки врвови, женски врвови,. Материјал : полиестер, полиестерска ткаенина има помала апсорпција на влага, лесна за перење и брзо сушење при носење и употреба, што е исклучително погодно. Повод : Погоден За одмор, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро За летна облека. Важна Точка : Различната облека може да има разлики во големината. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини на сликата на производот и изберете ја големината според вашето мерење на градниот кош. тај боја маици за жени половината тренер резервоарот врвот за жени среќен маица жени јагода кошула салата маици ливчиња блузи внек маица туника миди туника туника фустани за жени да носат со хеланки крава вратот блузи за жени плус резервоарот врвот бејзбол резервоарот блузи за мајки кожа резервоарот врвот жени птица кошула жени цветни резервоарот блузи преголеми маица фустан графички бенд маици за жени жени индиски туника туника жена во индиски стил женски блузи шифон обични врвови здолниште блуза сетови. Информации за производот : Име На Стил : Туника Со Двојни Гради, Кафтан, Врвна Целна Публика : Женска Сезона : Стил На Летен Врат : Должина На Тркалезниот Ракав : Кратка Шема На Ракави : Должина На Печатење На Букви : Стандарден Стил На Долг Живот : Табела За Обична Големина : Големина : С Биста : 96см/37,80" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 17,5 см/6,89" Должина : 63см/24.80" Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 18см/7.09" Должина : 65см/25.59" Големина : Л Биста : 104см/40.94" рамо : 46см/18.11" ракав : 18.5 см/7.28" должина : 67см/26.38" Големина : Xl Биста : 108cm/42.52" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 69cm/27.17" Големина : Xxl Биста : 114cm/44.88" рамо : 48cm/18.90" ракав : 20cm/7.87" должина : 71cm/27.95" Големина : Xxxl Биста : 118cm/46.46" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 73cm/28.74".

За стоката

Слична стока во категоријата

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Бејзболот Јеси е изработен од 100% полиестер,

Оваа маичка со кратки ракави е загарантирана да трае долго Мекото покритие на врвот на патент за да се с�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Jerseyерси, полиестер, мрежа Повлечет

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер Повлечете го затворањ�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Млб Игра Користи Дресо�

Полиестер Увезени Затворање На Половината со врвка Миење Раце Само Комплет од 6 : ќе добиете 6 парчиња ел�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра К�

100% Полиестер Дизајниран ВО САД, Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење 1парче врвен квалитет

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Дресови А�

100% полиестер Повлечете го затворањето Машински миење Долг ракав A4 Управување со влага за влага кул и уд�

100% Полиестер Увезени Рамно затворање На Цврста Тока Функција : Уникатен стил, ве прави убави,модерни, се�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра К�

бели цевки врвови за жени резервоарот врвни тело костуми жени резервоари врвови жени трендовски датуми

Надворешноста на Рамката е 35 инчи (горе надолу) за 43 инчи (лево надесно), а Врамениот Дрес тежи околу 18 кил

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Дресови

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресо�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Дресови

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Дресови

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресо�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресо�

Scroll