Ново
Регилт 6пак Тим За Прскање Вежбајте Елеци Пини Дресови Фудбал Фудбал Кошаркарски Тренинг Дрес За Возрасни Млади Деца

Регилт 6пак Тим За Прскање Вежбајте Елеци Пини Дресови Фудбал Фудбал Кошаркарски Тренинг Дрес За Возрасни Млади Деца

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 351.20

Полиестер. Увезени. Затворање На Половината со врвка. Миење Раце Само. Комплет од 6 : ќе добиете 6 парчиња елеци за штипки и 1 мрежеста торба со врвки за лесно складирање, достапна во различни светли бои за јасно разликување на тимовите, како што се зелена, темно сина, флуоресцентна зелена, портокалова, црвена, виолетова, жолта и многу повеќе. Дишење и отстранување На Влага : Фудбалските дресови се изработени од висококвалитетен полиестер, меки, пријателски за кожата, лесни, дизајнирани со отворени страни и еластични ленти, обезбедени со висока дишење, се чувствуваат кул во игри со топки или тешки спортски активности. Обичен Празен за САМ : овие елеци за тимска пракса се во празен дизајн, ви овозможуваат да залепите броеви 1-6 или ДА НАПРАВИТЕ сами други обрасци на нив, препорачана температура и време за печатење со пренос на топлина, 180 € /356w, околу 6 секунди одеднаш. 3 Достапни Големини : постојат 3 големини на елеци за обука за гребење од кои можете да изберете, М, Л, XL, големина M е погодна за деца, големина L и XL се погодни за возрасни и тинејџери, ве молиме проверете ја табелата со големини за детали пред купувањето. Тимски Спортски Материјали : Лесно да ги идентификувате вашите противници и соиграч, погодни за фудбал, фудбал, хокеј, кошарка, рагби, одбојка, лакрос, теренски активности, игри во дворот, дневни тренинзи и спортски натпревари. ЕЛЕЦИ ЗА ОБУКА ЗА ДИШЕЊЕ ЗА ДЕЦА МЛАДИ ВОЗРАСНИ И ФУДБАЛСКИ ФУДБАЛСКИ КОШАРКАРСКИ СПОРТСКИ ТИМ ПРАКТИКУВААТ ПИНИ не само за фудбал, може да се применат на сите видови тимски спортови. Овие живописни елеци за гребење ќе ви ги олеснат натпреварите и игрите, одличен избор за вас момци да се забавувате во спортот! Карактеристики : - 3 достапни големини за да одговараат за повеќето деца, млади, тинејџери, возрасни. - Светли бои во обичен празен дизајн ви овозможуваат ДА НАПРАВИТЕ СВОИ елеци. - Еластични ленти од двете страни за одржување на елеците на место, лесни за носење и исклучување. - Премиум полиестерската ткаенина со отворени страни нуди многу подобра дише и брзо сушење. - Мрежеста торба за влечење за чување фудбалски иглички или вашата кошарка или фудбалска топка, лесна за носење. Спецификации : Материјал : Полиестерски Бои : како што е прикажано Големини : М : 22*13,8 инчи, погодни за деца со висина од 3 '9,27"-4' 9,08 "Л : 26*17,7 инчи, погодни за тинејџери/возрасни со висина од 4'9.08"- 5'8.89", тежина под 70 килограми/154 килограми XL : 26,8*19,7 инчи, погодна за возрасни со висина над 5 '8,89", тежина над 75 килограми/165 килограми Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани и светла.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење ✓ Квалитет на PREMIUM : Комплетот за премија за под

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Дресови...

23" Должина : 72cm / 28 обични женски летни врвови обични блузи со кратки ракави лабави маици женски летни врв

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Дресови...

Ова е обичај дрес и не беше произведен од или на кој било начин поврзан со која било професионална спорт�

Надворешноста на Рамката е 35 инчи (горе надолу) за 43 инчи (лево надесно), а Врамениот Дрес тежи околу 18 кил

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра К�

Точка доаѓа Со Шварц Спортски Сувенири подесувањедоказ нумерирани холограм и Сертификат За Автентично

Официјален Дрес На Манчестер сити 202021, потпишан од Кевин Де Брујн Ексклузивните Сувенири безусловно га�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Колеџ Дресови

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Jerseyерси, полиестер, мрежа...

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи Нхл Дресо�

100% Полиестер Увезени Рамно затворање На Цврста Тока Функција : Уникатен стил, ве прави убави,модерни, се�

86% Полиестер, 14% вискоза Увезени Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете ж�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Дресови

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер Повлечете го затворањ�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресо�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра К�

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Бејзболот Јеси е изработен од 100% полиестер,

Примената ставка можеби не е идентична со предметот на сликата Потписот може да варира Примената ставк�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра К�

100% полиестер Увезени Активна крпа 100% полиестерско тело 100% полиестерска пинаточка мрежа горниот дел од �

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Дресови

Scroll