Ново
Менс кошаркарски дресови Лола#10 Bunny Space Movie Jerseys кошаркарски дрес кошули за забава бела/црна S-xxxl

Менс кошаркарски дресови Лола10 Bunny Space Movie Jerseys кошаркарски дрес кошули за забава бела/црна S-xxxl

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 190.24

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Jerseyерси, полиестер, мрежа. Повлечете го затворањето. 100% полиестер. Материјал : 100% полиестер, ткаенина : маичка од мрежа. Должина на ракавот : без ракави, карактеристики : дишење, брзо суво. Маичките се 100% зашиени и зашиени, а не само печатени. Буквите и броевите се вметнати букви и броеви се вметнати. Jerseyерси, полиестер, мрежа. Повлечете го затворањето. 100% полиестер. Материјал : 100% полиестер, ткаенина : маичка од мрежа. Должина на ракавот : без ракави, карактеристики : дишење, брзо суво. Маичките се 100% зашиени и зашиени, а не само печатени. Буквите и броевите се вметнати букви и броеви се вметнати. Тоа е Лола #10 Машка кошаркарска маичка во вселенскиот филм Jerseyерси S-XXXL. Овој дрес е со зашиено име и броеви. Сите се стандардна големина на САД. Број на испорака од ФБА. Табела со големина : S (44) / градите 41,7 '' / предната должина 29.9 '' / должина на задниот дел 31.5 '' M (48) / градите 42,5 '' / предната должина 31.1 '' / должина на задниот дел 33.1 '' l (50) / Градите 44.1 '' / предната должина 31.9 '' / должина на задниот дел 33.9 '' xl (52) / градите 45,6 '' / предната должина 32.7 '' / должина на задниот дел 34.6 '' xxl (54) / градите 48 '' / предната должина 33,5 '' / Должина на задниот дел 35.4 '' xxxl (56) / градите 51 '' / предната должина 34.6 '' / должина на задниот дел 35.4 '' Забелешка : ± 0,8 '' Грешка е нормална, ширина × 2 = градите ништо друго освен квалитет! Еве зошто ќе го сакате овој дрес : 1. Дизајн достапен во црно и бело. 2. Одличен квалитет со врвен материјал Rev 30. 3.Прет вклопување од S/44, M/48, L/50, XL/52, XXL/54. 4. Лесно да се исчисти и бргу да се исуши.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Колеџ Дресови

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресо�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Игра користена дре�

Ова е обичај дрес и не беше произведен од или на кој било начин поврзан со која било професионална спорт�

Зашиени Букви и Броеви 100% Полиестер Погоден за сите средини и прилики Произведено Во Кина...

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра К�

Jerseyерси, полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење 100% полиестер со висок квалитет Сите

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер Повлечете го затворањ�

Надворешноста на Рамката е 35 инчи (горе надолу) за 43 инчи (лево надесно), а Врамениот Дрес тежи околу 18 кил

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресо�

100% Полиестер Дизајниран ВО САД, Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење 1парче врвен квалитет

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Игра користена дре�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра К�

Рафаел Деверс Бостон Ред Сокс Потпиша Автограм Бел #11 Дрес * Сите Броеви, Букви И Логоа Сошиени * ГОЛЕМИНА

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресо�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Дресови

Примената ставка можеби не е идентична со предметот на сликата Потписот може да варира Примената ставк�

Точка доаѓа Со Шварц Спортски Сувенири подесувањедоказ нумерирани холограм и Сертификат За Автентично

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Дресови

100% полиестер Увезени Активна крпа 100% полиестерско тело 100% полиестерска пинаточка мрежа горниот дел од �

Scroll