Ново
СУДЕМОТА ГАЛУТИ НА СУДЕМОТА, ротирачки тапа за басен, висока тапа за бања миксер од чешма за миење садови за миење садови топла и ладна тапа за мијалник

СУДЕМОТА ГАЛУТИ НА СУДЕМОТА, ротирачки тапа за басен, висока тапа за бања миксер од чешма за миење садови за миење садови топла

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Апликација : Може да се вклопи во кујна, чешми за мијалник, чешми за бања и лавални чешми. Лесно за инсталирање : Нашите тапани се многу лесни за инсталирање. Брза дренажа докажана од прскање, ефективно докажување на прскање. Осигурете се дека тапата е отворена и затворена повеќе од 500.000 пати, обезбедувајќи добри перформанси за запечатување без капе и отпад. Lifeивотот Уживајте : Современ исклучителен домашен и комерцијален дизајн Допрете погодна за стандардна чешма на кујната за вртење. Загарантирано задоволство : има за цел да понуди задоволство во услугите на клиентите. Ако од која било причина не сте задоволни од набавката, слободно контактирајте не. Апликација : Може да се вклопи во кујна, чешми за мијалник, чешми за бања и лавални чешми. Лесно за инсталирање : Нашите тапани се многу лесни за инсталирање. Брза дренажа докажана од прскање, ефективно докажување на прскање. Осигурете се дека тапата е отворена и затворена повеќе од 500.000 пати, обезбедувајќи добри перформанси за запечатување без капе и отпад. Lifeивотот Уживајте : Современ исклучителен домашен и комерцијален дизајн Допрете погодна за стандардна чешма на кујната за вртење. Загарантирано задоволство : има за цел да понуди задоволство во услугите на клиентите. Ако од која било причина не сте задоволни од набавката, слободно контактирајте не. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

★ Производи : Тапи ★ Материјал : месинг ★ Сцена : Бања ★ Дизајн : Издржлив материјал, долг животен век...

Боја : четкан никел Единствена рачка : Лесно прилагодете го протокот на вода и контролната температура...

【Материјал】 : Информации за употреба на вода : 1,19gpm 4.5 L / мин Овој фак на басен за монтирање на wallидот е н

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Име на производот : тапа на сливот Материјал : бакар Оваа тапа е погодна за повеќето мијалници, а прецизн�

【Безбеден и квалитетен материјал】 Премиум за квалитет на месинг од месинг, за ефикасно да се избегне п�

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Име на производот : тапа на сливот Материјал : бакар Оваа тапа е погодна за повеќето мијалници, а прецизн�

Завршувањето на корозијата и отпорна на 'рѓа, нема да избледи или да се оцрни со текот на времето.Универз

360 ° степени целосен ротирачки, чешма на вратот од гуска ви овозможува да ја свртите чешмата во која било

Доставува до 1,2 галони во минута (GPM) вода за постојан проток Опремено со мијалник за миење садови, пласти

Монтажа на тапа : Единечна дупка, топла ладна вода : Да Тип : Керамичка плоча, тип : славини на сливот...

Месинг конструкција 1 / 4 Свртете керамички диск кертриџ 8инчен до 16инчен прилагодливо ширење...

Дијаметар на цевката на опашката : 1 17 / 64" (32мм) Сите метални одводнувач со прелевање : со висококвалитетн�

8 инчен широко распространета тапа за бања со пакет со додатоци за хардвер со 4 парчиња бања...

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Врвен квалитетЦрната тапа е конструкција на месинг, без 'рѓа и отпорен на оцрнување Финишот е отпорен на

【4 пакувања со пакувања со чешма за прскање】 микрофибер тапа за абсорбента за абсорбента на мат мерка п

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

Scroll