Ново
Хардвер за потписи 394342 Викторија Широко распространета тапа за бања со метални рачки на рачката и склопување на одводнување

Хардвер за потписи 394342 Викторија Широко распространета тапа за бања со метални рачки на рачката и склопување на одводнување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Ограничен под 25 -годишен ограничен хардвер. Тело на тапа изработено од месинг со рачки на рачката. Распространета инсталација - 3 тапа со дупки со 6 " - 12" центри. Двојната рачка на рачката го контролира протокот и температурата на водата. Вклучено е склопување на мозоци. Ограничен под 25 -годишен ограничен хардвер. Тело на тапа изработено од месинг со рачки на рачката. Распространета инсталација - 3 тапа со дупки со 6 " - 12" центри. Двојната рачка на рачката го контролира протокот и температурата на водата. Вклучено е склопување на мозоци. Закривен, прекрасен излив и декоративен кревач му даваат на оваа лавата тапа автентично гроздобер чувство. Карактеристики на тапа, извајани рачки на метална лост. Хардвер за потписи 903778 Карактеристики : Опфатени под ограничено тело со ограничен тапа на хардвер на хардвер, изработено од месинг со рачки со рачки со широко распространета инсталација - 3 тапа со дупки со 6 " - 12" центри Двојни рачки за рачки за контрола на протокот и температурата на склопот на одвод на вода вклучени за употреба со мијалник со употреба со мијалник со употреба со мијалник кои содржат хардвер за потпишување на прелевање 903778 Спецификации : Висина : 9-1/4 "(палуба до врвот на тапа) Висина на плунка : 6-1/2" (палуба до излез на излез) Спајт Достигнување : 8-3/4 "(База на тапа до излез на излез) Стапка на проток : 1,2 галони по минута центри за тапа : 6 "-12" (растојание помеѓу центрите на надворешните дупки на тапа) Максимална дебелина на палубата : 3/4 "(не може да се монтира на подебели палуби) Потребни се дупки : 3.

За стоката

Слична стока во категоријата

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Монтажа на тапа : Единечна дупка, топла ладна вода : Да Тип : Керамичка плоча, тип : славини на сливот Основ

【Безбеден и квалитетен материјал】 Премиум за квалитет на месинг од месинг, за ефикасно да се избегне п�

Меѓународен бакар од 59А одделение, користејќи меѓународен челик од 59А одделение, не содржи густи матери

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

Доставува до 1,2 галони во минута (GPM) вода за постојан проток Опремено со мијалник за миење садови, пласти

【Реконструирање на тапа со тапа】 Современа тапа за мијалник за бања со popup мозоци и 2 црева за снабдувањ

Месинг конструкција 1 / 4 Свртете керамички диск кертриџ 8инчен до 16инчен прилагодливо ширење...

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

Материјали, целосно во согласност со меѓународните стандарди, отпорен на 'рѓа, отпорен на корозија, отпо

【Материјал】 : Информации за употреба на вода : 1,19gpm 4.5 L / мин Овој фак на басен за монтирање на wallидот е н

Висококвалитетна конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталирање на 3дупки на палу

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Scroll