Ново
Чен кујна чешма цврст месинг wallид монтиран со двојна рачка мијалник за мијалник за бања миксер антички месинг топла и ладна вода чешма

Чен кујна чешма цврст месинг wallид монтиран со двојна рачка мијалник за мијалник за бања миксер антички месинг топла и ладна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода. ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има ефект на заштеда на вода и во исто време го прави протокот на водата да биде измазнет. Прецизната и издржлива керамичка вентил обезбедува непречена и издржлива врска на рачката, а во исто време, нема истекување или капење на врската, така што ќе можете да ја користите оваа тапа за миксер за мијалник удобно во текот на целата година. ♥ Тоа ви обезбедува здрав и еколошки живот. Допрете не само што се чувствува цврста, туку е издржлива, зависна - обезбедува издржливост и долг живот. ♥ Дизајнирано и произведено со комбинација на модерен стил и сигурна функција. Совршено за бања, простории за кујна и садница. ♥ Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Проблемот ќе го решиме во рок од 24 часа. Име на бренд : Chenstyle : Современ број на рачки : Двојна рачка за рачка Монтажа : Една единствена дупка Карактеристики : Ниту еден третман на површината : Антички месинг Инсталација Тип : Подготвена тежина на палубата по пакет :

За стоката

Слична стока во категоријата

360 ° степени целосен ротирачки, чешма на вратот од гуска ви овозможува да ја свртите чешмата во која било

Име на производот : Сет за туширање на дожд Материјал : бакар Овој туш е погоден за повеќето бањи, а преци�

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Тип : тапа за мијалник за садови за бања Заврши : Црно и злато Монтирање : рачка поставена со палуба / 1 / 1 �

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

Fautата за заштеда на вода : Меки меурчиња меурчиња меурчиња, ефикасно филтрирање на нечистотии и спречув�

Систем за керамички кертриџ без капка Вклучен е појавување на месинг од месинг 5 "Спајт дофат; 71 / 2" Висин�

Опсег на стапка на проток : 1,0 gpm 1,2 gpm @ 60 psi Достапна Компатибилност на дупката за тапа : 2 и 3 Опсег на расчи

Име на производот : тапа на сливот Материјал : бакар Оваа тапа е погодна за повеќето мијалници, а прецизн�

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Меѓународен бакар од 59А одделение, користејќи меѓународен челик од 59А одделение, не содржи густи матери

Врвен квалитетЦрната тапа е конструкција на месинг, без 'рѓа и отпорен на оцрнување Финишот е отпорен на

Висококвалитетна конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталирање на палубата 1 или

Единечна рачка Поставена палуба Лесен за инсталирање Касети за керамички диск без капка за мазно и долг

Монтажа со една дупка Мерење тапа Рачка на рачката За инсталација од 3 дупки, нарачајте го изборниот 87 T151

Изградба : Тапа од кујната е направена од Нема да се пробие и истекува во ладна околина, отпорност на кис�

Супериорен дизајн : Германски дизајн и инженеринг обезбедува оптимални перформанси за сите ваши потреб

【Материјал】 : Информации за употреба на вода : 1,19gpm 4.5 L / мин Овој фак на басен за монтирање на wallидот е н

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

✨ 【Сјајна површина】 Површината е изработена од природен жад, кристално мазна, златниот дел е изработе�

【Безбеден и квалитетен материјал】 Премиум за квалитет на месинг од месинг, за ефикасно да се избегне п�

Монтажа на тапа : Единечна дупка, топла ладна вода : Да Тип : Керамичка плоча, тип : славини на сливот...

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Scroll