Ново
Водопад вода од чешма за бања миксер стаклена басен месинг тапа бронзена палуба монтирана единечна дупка

Водопад вода од чешма за бања миксер стаклена басен месинг тапа бронзена палуба монтирана единечна дупка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

✽ 【Висококвалитетни материјали】 - Производот обезбедува вашата здрава дневна вода. Воден пат без олово, месинг хром, керамичкиот вентил може да се оперира отворено и да се затвори над 1.000.000 пати, а животниот век е до 50 години. ✽ 【Лесно за инсталирање】 - целиот хардвер вклучен во пакетот. Лесно за инсталирање со клуч, нема потреба водоводџија, заштедете пари и време, завршете ја инсталацијата на DIY помалку од 30 минути. ✽ 【Лесно одржување】 - мазната површина се спротивставува на дамките од нечистотија и вода. Едноставно избришете го со крпа, ќе ја одржува чиста. ✽ 【Широк апликација】 - Погоден и за системи со низок и висок притисок, совршен за семејна кујна, трговски центри и друга комерцијална декорација. ✽ 【Гаранција по продажбата】 - Ако имате какви било прашања со нашите тапа, ве молиме слободно контактирајте не, вашето задоволство е наш приоритет. : -). ✽ 【Висококвалитетни материјали】 - Производот обезбедува вашата здрава дневна вода. Воден пат без олово, месинг хром, керамичкиот вентил може да се оперира отворено и да се затвори над 1.000.000 пати, а животниот век е до 50 години. ✽ 【Лесно за инсталирање】 - целиот хардвер вклучен во пакетот. Лесно за инсталирање со клуч, нема потреба водоводџија, заштедете пари и време, завршете ја инсталацијата на DIY помалку од 30 минути. ✽ 【Лесно одржување】 - мазната површина се спротивставува на дамките од нечистотија и вода. Едноставно избришете го со крпа, ќе ја одржува чиста. ✽ 【Широк апликација】 - Погоден и за системи со низок и висок притисок, совршен за семејна кујна, трговски центри и друга комерцијална декорација. ✽ 【Гаранција по продажбата】 - Ако имате какви било прашања со нашите тапа, ве молиме слободно контактирајте не, вашето задоволство е наш приоритет. : -). Тип : Тапаци на басен Тип на инсталација : Тежина поставена на палубата по пакет :

За стоката

Слична стока во категоријата

Месинг конструкција 1 / 4 Свртете керамички диск кертриџ 8инчен до 16инчен прилагодливо ширење...

Дијаметар на цевката на опашката : 1 17 / 64" (32мм) Сите метални одводнувач со прелевање : со висококвалитетн�

Елегантен дизајн : Германскиот дизајн и инженерството обезбедува постојани перформанси за сите ваши по

Име на производот : тапа на сливот Материјал : бакар Оваа тапа е погодна за повеќето мијалници, а прецизн�

【Материјал】 : Информации за употреба на вода : 1,19gpm 4.5 L / мин Овој фак на басен за монтирање на wallидот е н

Основен материјал на вентилот : Керамика Монтажа на тапа : единечна дупка Студен и топол прекинувач : Да..

Висококвалитетна конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталирање на 3дупки на палу

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Име на производот : тапа на сливот Материјал : бакар Оваа тапа е погодна за повеќето мијалници, а прецизн�

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

Scroll