Ново
Водопад вода од чешма за бања миксер стаклена басен месинг тапа бронзена палуба монтирана единечна дупка

Водопад вода од чешма за бања миксер стаклена басен месинг тапа бронзена палуба монтирана единечна дупка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

✽ 【Висококвалитетни материјали】 - Производот обезбедува вашата здрава дневна вода. Воден пат без олово, месинг хром, керамичкиот вентил може да се оперира отворено и да се затвори над 1.000.000 пати, а животниот век е до 50 години. ✽ 【Лесно за инсталирање】 - целиот хардвер вклучен во пакетот. Лесно за инсталирање со клуч, нема потреба водоводџија, заштедете пари и време, завршете ја инсталацијата на DIY помалку од 30 минути. ✽ 【Лесно одржување】 - мазната површина се спротивставува на дамките од нечистотија и вода. Едноставно избришете го со крпа, ќе ја одржува чиста. ✽ 【Широк апликација】 - Погоден и за системи со низок и висок притисок, совршен за семејна кујна, трговски центри и друга комерцијална декорација. ✽ 【Гаранција по продажбата】 - Ако имате какви било прашања со нашите тапа, ве молиме слободно контактирајте не, вашето задоволство е наш приоритет. : -). ✽ 【Висококвалитетни материјали】 - Производот обезбедува вашата здрава дневна вода. Воден пат без олово, месинг хром, керамичкиот вентил може да се оперира отворено и да се затвори над 1.000.000 пати, а животниот век е до 50 години. ✽ 【Лесно за инсталирање】 - целиот хардвер вклучен во пакетот. Лесно за инсталирање со клуч, нема потреба водоводџија, заштедете пари и време, завршете ја инсталацијата на DIY помалку од 30 минути. ✽ 【Лесно одржување】 - мазната површина се спротивставува на дамките од нечистотија и вода. Едноставно избришете го со крпа, ќе ја одржува чиста. ✽ 【Широк апликација】 - Погоден и за системи со низок и висок притисок, совршен за семејна кујна, трговски центри и друга комерцијална декорација. ✽ 【Гаранција по продажбата】 - Ако имате какви било прашања со нашите тапа, ве молиме слободно контактирајте не, вашето задоволство е наш приоритет. : -). Тип : Тапаци на басен Тип на инсталација : Тежина поставена на палубата по пакет :

За стоката

Слична стока во категоријата

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Основен материјал на вентилот : Керамика Монтажа на тапа : единечна дупка Студен и топол прекинувач : Да..

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

Стилската хромирана завршница е првиот избор за модерни стилови на декорација Во целост се користи во к

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

➹уничен стил на дизајн : Оваа чешма е совршен додаток за вашата бања со впечатлив изглед, мазни заоблени

Супериорен дизајн : Германски дизајн и инженеринг обезбедува оптимални перформанси за сите ваши потреб

✨ 【Сјајна површина】 Површината е изработена од природен жад, кристално мазна, златниот дел е изработе�

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода...

★ Производи : Тапи ★ Материјал : месинг ★ Сцена : Бања ★ Дизајн : Издржлив материјал, долг животен век ★ �

【4 пакувања со пакувања со чешма за прскање】 микрофибер тапа за абсорбента за абсорбента на мат мерка п

Висококвалитетна конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталирање на 3дупки на палу

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Висококвалитетна конструкција од месинг за да ви даде долготрајна издржливост Керамички диск кертриџ �

Монтажа на тапа : Единечна дупка, топла ладна вода : Да Тип : Керамичка плоча, тип : славини на сливот...

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода...

Доставува до 1,2 галони во минута (GPM) вода за постојан проток Опремено со мијалник за миење садови, пласти

Фабрикуван од цврст месинг материјал за издржливост и сигурност Премиум во боја заврши отпорен на оцрн�

Завршувањето на корозијата и отпорна на 'рѓа, нема да избледи или да се оцрни со текот на времето.Универз

Дијаметар на цевката на опашката : 1 17 / 64" (32мм) Сите метални одводнувач со прелевање : со висококвалитетн�

Висококвалитетна конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталирање на палубата 1 или

Систем за керамички кертриџ без капка Вклучен е појавување на месинг од месинг 5 "Спајт дофат; 71 / 2" Висин�

Име на производот : тапа на сливот Материјал : бакар Оваа тапа е погодна за повеќето мијалници, а прецизн�

Scroll