Ново
Mountидни тапаци за бања, тапа за мијалник на садови хром цврст месинг груб во вентил вклучен, сумерн

Mountидни тапаци за бања, тапа за мијалник на садови хром цврст месинг груб во вентил вклучен, сумерн

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1424.00

Модел : S1389 CI-V2. Име на производот : Faucet Wall Mount Basin. Материјал : месинг. Заврши : Хром. Mountидните тапаци за бања вклучуваат груб вентил. За да заштедите време и дополнителен трошок, ве молиме покажете го вашиот водоводџија за инсталациско видео под главната слика на страницата со производи пред инсталацијата. Ве молиме, чувајте го упатството за корисникот правилно, доколку ви треба услугата по продажба во кое било време, ве молиме контактирајте го тимот за поддршка на Сумерин. Fauct Faucet Faucet Chrome Finish ќе одолее на корозија и оцрнување преку секојдневна употреба. Конструкцијата за месинг од професионална оценка обезбедува долговечност. Керамички кертриџ со ниско носење избегнува истекување. Список на CEC CALIFORNIA (1,2 GPM 4,5 L/MIN), S1389 CI-V2, Бренд : Сумераин. Мазна работа со една рачка, лесна за контрола. Mountидните тапаци за бања вклучуваат груб вентил. За да заштедите време и дополнителен трошок, ве молиме покажете го вашиот водоводџија за инсталациско видео под главната слика на страницата со производи пред инсталацијата. Ве молиме, чувајте го упатството за корисникот правилно, доколку ви треба услугата по продажба во кое било време, ве молиме контактирајте го тимот за поддршка на Сумерин. Fauct Faucet Faucet Chrome Finish ќе одолее на корозија и оцрнување преку секојдневна употреба. Конструкцијата за месинг од професионална оценка обезбедува долговечност. Керамички кертриџ со ниско носење избегнува истекување. Список на CEC CALIFORNIA (1,2 GPM 4,5 L/MIN), S1389 CI-V2, Бренд : Сумераин. Мазна работа со една рачка, лесна за контрола.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тапа : Направено од не'рѓосувачки челик со висока чистота, кој има стабилна физичка сопственост и ја мин�

Изградба : Тапа од кујната е направена од Нема да се пробие и истекува во ладна околина, отпорност на кис�

8 инчен широко распространета тапа за бања со пакет со додатоци за хардвер со 4 парчиња бања Завршување н

Опсег на стапка на проток : 1,0 gpm 1,2 gpm @ 60 psi Достапна Компатибилност на дупката за тапа : 2 и 3 Опсег на расчи

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Висококвалитетна конструкција од месинг за да ви даде долготрајна издржливост Керамички диск кертриџ �

Материјали, целосно во согласност со меѓународните стандарди, отпорен на 'рѓа, отпорен на корозија, отпо

Елегантен дизајн : Германскиот дизајн и инженерството обезбедува постојани перформанси за сите ваши по

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Стилската хромирана завршница е првиот избор за модерни стилови на декорација Во целост се користи во к

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Фабрикуван од цврст месинг материјал за издржливост и сигурност Премиум во боја заврши отпорен на оцрн�

Ограничен под 25 годишен ограничен хардвер Тело на тапа изработено од месинг со рачки на рачката Распрос

Монтажа со една дупка Мерење тапа Рачка на рачката За инсталација од 3 дупки, нарачајте го изборниот 87 T151

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

Висококвалитетна конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталирање на палубата 1 или

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Најпогодна големина 160 mm (6,3 ”), висина на плунка : 115 mm (4,5"), должина на плунка : 150 mm (5,9 ”), мат црна завршниц

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Супериорен дизајн : Германски дизајн и инженеринг обезбедува оптимални перформанси за сите ваши потреб

Боја : четкан никел Единствена рачка : Лесно прилагодете го протокот на вода и контролната температура М

Месинг конструкција 1 / 4 Свртете керамички диск кертриџ 8инчен до 16инчен прилагодливо ширење Макс 1,2 gpm / 4

Меѓународен бакар од 59А одделение, користејќи меѓународен челик од 59А одделение, не содржи густи матери

Scroll