Ново
Mountидни тапаци за бања, тапа за мијалник на садови хром цврст месинг груб во вентил вклучен, сумерн

Mountидни тапаци за бања, тапа за мијалник на садови хром цврст месинг груб во вентил вклучен, сумерн

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1424.00

Модел : S1389 CI-V2. Име на производот : Faucet Wall Mount Basin. Материјал : месинг. Заврши : Хром. Mountидните тапаци за бања вклучуваат груб вентил. За да заштедите време и дополнителен трошок, ве молиме покажете го вашиот водоводџија за инсталациско видео под главната слика на страницата со производи пред инсталацијата. Ве молиме, чувајте го упатството за корисникот правилно, доколку ви треба услугата по продажба во кое било време, ве молиме контактирајте го тимот за поддршка на Сумерин. Fauct Faucet Faucet Chrome Finish ќе одолее на корозија и оцрнување преку секојдневна употреба. Конструкцијата за месинг од професионална оценка обезбедува долговечност. Керамички кертриџ со ниско носење избегнува истекување. Список на CEC CALIFORNIA (1,2 GPM 4,5 L/MIN), S1389 CI-V2, Бренд : Сумераин. Мазна работа со една рачка, лесна за контрола. Mountидните тапаци за бања вклучуваат груб вентил. За да заштедите време и дополнителен трошок, ве молиме покажете го вашиот водоводџија за инсталациско видео под главната слика на страницата со производи пред инсталацијата. Ве молиме, чувајте го упатството за корисникот правилно, доколку ви треба услугата по продажба во кое било време, ве молиме контактирајте го тимот за поддршка на Сумерин. Fauct Faucet Faucet Chrome Finish ќе одолее на корозија и оцрнување преку секојдневна употреба. Конструкцијата за месинг од професионална оценка обезбедува долговечност. Керамички кертриџ со ниско носење избегнува истекување. Список на CEC CALIFORNIA (1,2 GPM 4,5 L/MIN), S1389 CI-V2, Бренд : Сумераин. Мазна работа со една рачка, лесна за контрола.

За стоката

Слична стока во категоријата

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Завршувањето на корозијата и отпорна на 'рѓа, нема да избледи или да се оцрни со текот на времето.Универз

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Елегантен дизајн : Германскиот дизајн и инженерството обезбедува постојани перформанси за сите ваши по

Тип : тапа за мијалник за садови за бања Заврши : Црно и злато Монтирање : рачка поставена со палуба / 1 / 1 �

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Изградба : Тапа од кујната е направена од Нема да се пробие и истекува во ладна околина, отпорност на кис�

Име на производот : тапа на сливот Материјал : бакар Оваа тапа е погодна за повеќето мијалници, а прецизн�

Најпогодна големина 160 mm (6,3 ”), висина на плунка : 115 mm (4,5"), должина на плунка : 150 mm (5,9 ”), мат црна завршниц

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

✨ 【Сјајна површина】 Површината е изработена од природен жад, кристално мазна, златниот дел е изработе�

Име на производот : тапа на сливот Материјал : бакар Оваа тапа е погодна за повеќето мијалници, а прецизн�

Доставува до 1,2 галони во минута (GPM) вода за постојан проток Опремено со мијалник за миење садови, пласти

Монтажа на тапа : Единечна дупка, топла ладна вода : Да Тип : Керамичка плоча, тип : славини на сливот...

Тапа : Направено од не'рѓосувачки челик со висока чистота, кој има стабилна физичка сопственост и ја мин�

Тапа од две рачки центри за центри за 4инчни центри Карактеристики на композитната платформа за вентил �

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

Боја : четкан никел Единствена рачка : Лесно прилагодете го протокот на вода и контролната температура...

Ограничен под 25 годишен ограничен хардвер Тело на тапа изработено од месинг со рачки на рачката Распрос

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

【Безбеден и квалитетен материјал】 Премиум за квалитет на месинг од месинг, за ефикасно да се избегне п�

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Дијаметар на цевката на опашката : 1 17 / 64" (32мм) Сите метални одводнувач со прелевање : со висококвалитетн�

360 ° степени целосен ротирачки, чешма на вратот од гуска ви овозможува да ја свртите чешмата во која било

【Материјал】 : Информации за употреба на вода : 1,19gpm 4.5 L / мин Овој фак на басен за монтирање на wallидот е н

【Реконструирање на тапа со тапа】 Современа тапа за мијалник за бања со popup мозоци и 2 црева за снабдувањ

Scroll