Ново
Мунсингвеар Машки 3-Пакет В - Врат Маичка

Мунсингвеар Машки 3-Пакет В - Врат Маичка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 230.56

100% памук. Увезени. Кука и затворање На Очите. Машинско Перење. 100% Прстен Откачи Чешлан Памук. Направени со странични рабови. Рамо до рамо лента. Машинско перење топло со слични бои. белило без хлор. падне сува ниска. Произведено Во Кина. Мунсингвеар се врати со нова линија на висококвалитетна долна облека. Карактеристики на производот : митрирана јака за вратот, означете помалку за удобност, удобен дизајн на ракавите, залепени шевови на вратот и рамената за издржливост, исклучително абење, миење после миење, долга должина останува напикана за целодневна удобност, 3 пакувања, 100 проценти чешлан памук. Оваа маица за вратот v-thear е изработена од 100 проценти чешлан памук со прстен за максимална удобност на памукот што го содржи традиционалниот врат на топката и широкиот ремен за рамо. Доаѓа во удобен 3 пакет Мек, претходно намален 100% чешлан памук. Контурирани дупки за раце за слободно и лесно движење. Засилени шевови на вратот и рамото за супериорна цврстина и издржливост. Беспрекорна конструкција на телото за исклучително мазно вклопување.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење 9 ПАКЕТ ШАРЕНИ ПАМУЧНИ МАШКИ МАИЦИГОЛЕМИНА М�

Цврсти Материи : 100% Памук; Грејачи : 60% Памук, 40% Полиестер Увезени Нема затворање затворање Машинско Пере

92% Микро Модал, 8% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Премиум Микро Модал : долната кошула изработ

✔ Обичната блуза е мека и удобна, погодна за лето, секојдневно носење, дневна облека, излегување, состан�

95% Памук, 5% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење Материјал : машкиот врат со врвка за врато�

89% Полиестер, 11% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење ●Висококвалитетна Ткаенина● : машки

Почитуван ГДин,ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата за да ја споредите и изберете ви�

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење Што Е Вклучено : 10пакет На Основни Перспектива Момчињ

Копчињата со едно гради за лесно ставање или полетување.0 " / 72см;Ознака Бр.0" / 48cm; Ракав : 26...

0"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 108СМ / 42.8"ГОЛЕМИНА : 2xl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 4

Неопренови Гума Увезени Затворање на патент Преден Патент Ретро Стајлинг Беспрекорна Лопатка Зони...

Чешлан Памук Повлечете го затворањето Машинско Перење Браќата Брукс 100% Чешлан Памук Ребрести екипажот

Scroll