Ново
Лежиште за блокирање на перници, топка, 5/8

Лежиште за блокирање на перници, топка, 5/8

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 439.20

Цена за : Секоја подмачкување на лежиште : Шел Алванија RL2 или NLGI #2 Еквивалентно лежиште Вметнување материјал : 52100 Хромичен материјал за куќиште : Материјал за леано железо Број на завртки : 2 Точка : Перница Блок лежиште Големина на завртката : 3/8 "Стандарди : ISO, AFBMA Finish : Насликана лежиште Вметнување Тип : Temp Temp. Опсег : -40 степени до 250 степени F Bore Dia : 5/8 "Димензија Е : 1-9/32". Севкупна должина : 125мм Севкупна висина : 57мм динамичен капацитет на оптоварување : 2158 lb. Капацитет на статичко оптоварување : 1034 lb. Површина за монтирање до центар на вратилото : 30.1 мм земја на потекло (предмет на промена) : Кина. ' , SAP Series, Bore Dia. 5/8 in., Вид , Целокупна ширина 28,6мм, целокупна должина 125мм, големина на дупката за завртки 3/8 in., Вметнување на лесна должност, динамичен капацитет на оптоварување 2158 lb., статички капацитет на оптоварување 1, 034. lb, temp. Опсег -40 степени до 250 степени F, насликана завршница, сина '.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Апликација] Заштитниот случај се вклопува за Sega Dreamcast DC Погодно за конзоли за игри со Dreamcast во кој било р�

ДУРАГ ОДЛИЧНА КОМПРЕСИЈА нашите дураги што одговараат на формата овозможуваат извонредна компресија �

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : комплетот ЗА монтирање НА ФАН модул 3Д печатење е дизајниран за КОНЗОЛИТЕ НА Ngc Game

Издржлив материјал : 1680d Оксфордска ткаенина со ПВЦ облога, 300% посилна од најмногу на пазарот, направете

Налепница Super MarIO PS4 изработена од висококвалитетен PVC лепило, лесен за лепење и отстранување, не останаа

Компатибилен со : Sony PSP 1000 Пакетот вклучува : PSP1000 целосен случај за куќиште и шрафцигер Потребни алатки :

GP 1 Дел II 2 Сите игри имаат верзија на ЕУР и САД Обично САД Версон е NTSC, верзијата EUR е формат на PAL Сите игр�

Само миење на рацете Сите превез се изработени од шифон Прекрасно дизајниран со sequins Професионални свил

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ на сенаторот во Клаудија Ултратенка и супер лес

Задоволство : Нашиот пријателски, познавач на персоналот е тука за да помогне и задоволството на клиент�

✎Светски Влез✎ : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, б�

(Ве молиме активирајте го уредот СО USB кабел за поврзување на првиот натпревар Дури и ако играте игри СО �

Изобилство : пакетот содржи 10 влошки за пилинг за печатење на црн екран, секоја со црна рачка, доволно из�

€АДАПТЕРИ од ТРЕТИ СТРАНИ xb2 Безжичниот Адаптер го користи оригиналниот чип и најнапредната технологи�

Boogerman A Pick and Flick Adventure Сосема нов и најдобар квалитет Касета за печатење и игри со висина...

Димензии (во инчи) : 8 h x 8 w x 0 5 D inset hige сјај 6 "x 6" керамичка плочка Копче за клучеви во задниот дел на рамката

Англиски градинарски пип избор се одликува со пастели зелени, розови и крем пип бобинки на девет свиочн�

Сосема Нов, Квалитетен Боја : Црна Погоден за Sony PSP 3000 Слим Пакетот Вклучува : 1 x Лево Копче, 1 x Десно Копче.

Replac Продавница замена ПТО СПОЈКАТА CCW За Едноставност Барон 2690048, 2690049, 2690110, 2690111, 2690773 СпецификацииКолене

Официјален производ на Nintendo! Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и т

Акрилик / полиестер Увезени Повлекување на затворање Само миење на рацете Главна ткаенина : 100% акрилик, �

Додатоци Додатоци Конечно, списание што ве добива Без разлика дали имате белешки на час, ги спуштате мис

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Нинтендо Прекинувач Про

Компатибилен СО : GB GBA GBASP GBP Вклучен пакет : 1 ЕЕЗ Ултра тенкадебелината од 0,3 мм е сигурна и еластична и ве�

Состојба : Ново : сосема нов, неискористен, неотворена, неоштетена ставка во оригиналното пакување (каде

Scroll