Ново
За PS5 Disc - Game Grand GTA Theft и Auto PS4 или PS5 налепница за кожа за PlayStation 4 или 5 конзола и контролори Декал Винил ДУЦ -5900

За PS5 Disc - Game Grand GTA Theft и Auto PS4 или PS5 налепница за кожа за PlayStation 4 или 5 конзола и контролори Декал Винил

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, анти-судир и прашина или абразии. Може да се користи и за покривање на постојните гребнатини или штети на конзолата и контролорите. Направено од високо квалитетен винил со дизајн со висока резолуција. Винил со висок квалитет излегува целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните, без кинење или остаток. Инсталирајте : Темелно исчистете ја површината. Ставете го на секое парче декорација. Нанесете топол воздух на површината на декларацијата за најдобар резултат (Забелешка : Може да се користи фен за да се зголеми адхезијата на лепилото). Забелешка : Производот се испорачува од Кина, така што ќе бидат потребни 15-25 дена за да пристигнат !!. Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, анти-судир и прашина или абразии. Може да се користи и за покривање на постојните гребнатини или штети на конзолата и контролорите. Направено од високо квалитетен винил со дизајн со висока резолуција. Винил со висок квалитет излегува целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните, без кинење или остаток. Инсталирајте : Темелно исчистете ја површината. Ставете го на секое парче декорација. Нанесете топол воздух на површината на декларацијата за најдобар резултат (Забелешка : Може да се користи фен за да се зголеми адхезијата на лепилото). Забелешка : Производот се испорачува од Кина, така што ќе бидат потребни 15-25 дена за да пристигнат !!. Опис на производот : PS4 PS5 налепница на кожата Имаме целосни верзии како што се : PS4 Normal, PS4 SLIM, PS4 PRO, PS5 DISC, PS5 DIGITAL MODLE COLLESS SHICKER SKINCE за PS4 PS5 PLAYSTATION 4 PLAYSTATION 5 лесен за употреба и лепење. Лесно е целосно да се отстрани. Отстранлив лепило поддржан винил. Заштитете ја вашата конзола и контролорот од прашина и гребнатини. Декорирајте ги и разубавете ја вашата конзола и контролор одличен избор за подароци за компатибилност на пријатели за PS4 PS5 Play Station 4 Play Station 5 Пакет Вклучен : 1 x Поставете ја кожата на конзолата PS. 2 x ps контролер кожи. Не вклучувајте ја конзолата и контролорот како да го користите : Чекор 1 : Измијте ги рацете и исчистете го контролорот. Чекор 2 : Извадете ги деловите на копчето од кожи. (Наместо тоа, можете да го користите ноктите или нешто друго) . Чекор 3 : Залепете го копчето за контролорот и вашата конзола бидете внимателни. И потоа користете фен за коса за мало затоплување и користете тврда картичка за да го исцедите. Почекајте 3 часа пред да го користите, треба да биде подобро. Можете да ја повторите операцијата многу пати, ако вискозноста се намали, користете фен за коса за да омекне, може да се врати !!!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Замена на батеријата за полнење на HQRP® плус HQRP® Screwpriver ; Напон на батеријата : 3.7 V, капацитет : 800m Ah; Liјон ;...

Акрилик / полиестер Увезени Повлекување на затворање Само миење на рацете Главна ткаенина : 100% акрилик, �

16 пакувања WB2 K101 Range Rurner Grate Ruble Feet, има воздушен отвор од 1мм во центарот на подлогата за стапалото...

Издржлив материјал : 1680d Оксфордска ткаенина со ПВЦ облога, 300% посилна од најмногу на пазарот, направете

[Апликација] Заштитниот случај се вклопува за Sega Dreamcast DC Погодно за конзоли за игри со Dreamcast во кој било р�

FXЈасен Заштитен Филм : Ултра јасен и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен Со Anbernic RG503 Овој Кр

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив 2 Сите предмети се тестирани 3 Касети за игра само како

Опсег на мерење : 095% RH Излез : 010В.Точност : + / 5% RH Променлива длабочина на вметнување (3,58 инчи) Барање за вл�

Компатибилен СО : GB GBA GBASP GBP Вклучен пакет : 1 ЕЕЗ Ултра тенкадебелината од 0,3 мм е сигурна и еластична и ве�

Случајот со кертриџ за конзола за игри е направен од трајна чиста црна тврда пластична обвивка Секоја п�

Обично вклопувањеОваа корица на седиштето е прилагодено за Jeep Gladiator 20202023 со воздушно перниче компатиби�

Компатибилен со : Sony PSP 1000 Пакетот вклучува : PSP1000 целосен случај за куќиште и шрафцигер Потребни алатки :

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

Sonic and Knuckles Game CartridgeBox 2 За системот за мегадрив генеза 16 бит касета за игра на MD MD Wth малопродажба...

ДУРАГ ОДЛИЧНА КОМПРЕСИЈА нашите дураги што одговараат на формата овозможуваат извонредна компресија �

Сеопфатен Избор На Прецизни Изработени Клучеви На Џејкобс Ја Задоволуваат Секоја Потреба Рачките од ме

②Спецификации за напојување : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100

Boogerman A Pick and Flick Adventure Сосема нов и најдобар квалитет Касета за печатење и игри со висина Сите игри RPG / ARPG с

Replac Продавница замена ПТО СПОЈКАТА CCW За Едноставност Барон 2690048, 2690049, 2690110, 2690111, 2690773 СпецификацииКолене

1 парче од 14 "(35см) печатење на екранот емулзија лажичка Забелешка : случајно во боја на приклучок...

Функција : заштитете ја Вашата Конзола PS4 или PS5 совршено од нула, против судир и прашина или гребнатини...

Scroll