Ново
Бестч АЦ Адаптер За Филипс Норелко КЦ5330 КЦ5345 КЦ5340 КЦ5360 КЦ5370 КЦ5380 КЦ5560 КЦ5570 КЦ5580 Полнење Безжичен Тример Машинка За Коса Полнач За Напојување КАБЕЛ За Напојување ПС?

Бестч АЦ Адаптер За Филипс Норелко КЦ5330 КЦ5345 КЦ5340 КЦ5360 КЦ5370 КЦ5380 КЦ5560 КЦ5570 КЦ5580 Полнење Безжичен Тример Машинка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

✎Светски Влез✎ : Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, стабилен излез. Автоматско исклучување на преоптоварување, прекин на напон, автоматско термичко исклучување, заштита од краток спој. ✎Конзистентност На напон✎ : Нема флуктуации на напонот при вклучување, при пренос, примање или при исклучување. Тоа ќе ги заштити вашите електронски производи од уништување. ✎ 2-Годишна Гаранција✎ : ние ќе обезбедиме 2 година гаранција на производителот и 30 дена враќање-ти го вративме грбот!. Бестч АЦ Адаптер За Филипс Норелко КЦ5330 КЦ5345 КЦ5340 КЦ5360 КЦ5370 КЦ5380 КЦ5560 КЦ5570 КЦ5580 Полнење Безжичен Тример Машинка За Коса Полнач За Напојување КАБЕЛ За Напојување ПСУ. Спецификации на производот : ● Тип На Приклучок : американски prong ® Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 VAC Ширум Светот Користете Го Опсегот На Влезна Фреквенција : 50-60 Hz Љубезно Забелешка : } оваа ставка е адаптер за замена на електрична енергија, А не Оригинален/Вистински. Ве молиме да бидете љубезно информирани дека вкупната моќност на уредот не треба да ја надминува максималната моќност (прикажана на етикетата на адаптерот) на овој адаптер и предлагаме да се де-оценува 10% -20% кога се користи за да се спречат Предупредувања За прегревање : ● не отворајте или менувајте го кабелот за напојување / кабел за напојување/ кабел за напојување.ќе ја поништи гаранцијата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Налепница Super MarIO PS4 изработена од висококвалитетен PVC лепило, лесен за лепење и отстранување, не останаа

Опсег на мерење : 095% RH Излез : 010В.Точност : + / 5% RH Променлива длабочина на вметнување (3,58 инчи) Барање за вл�

XCLBTFDC 15v Менс Електрични Машини За Бричење Додатоци Компатибилен Со Filips Hq8505sery Брич Полнач, Norelco серија 3000,

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

Случајот со кертриџ за конзола за игри е направен од трајна чиста црна тврда пластична обвивка Секоја п�

** За употреба само со системот Sega Master и оригиналниот систем Sega Genesis One Не е компатибилен со другите систе�

Ве молиме, забележете дека ставката за замена може да не работи со сите функции како оригинални Процене�

GP 1 Дел II 2 Сите игри имаат верзија на ЕУР и САД Обично САД Версон е NTSC, верзијата EUR е формат на PAL...

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : комплетот ЗА монтирање НА ФАН модул 3Д печатење е дизајниран за КОНЗОЛИТЕ НА Ngc Game

Висококвалитетни случаи направени по нарачка за да одговараат на вашата Игра момче боја игри Ги држи ва

Крајниот ремикс 154 во 1 Не повторувајте реална игра 154 во 1 fc60pins игра за игри Сите игри се на NTSC англиски...

[Опис на материјалот] Пластика на компјутер [Додаток структура] Сплит Тип на прекинувач со пет парчиња, з

Компатибилен СО : GB GBA GBASP GBP Вклучен пакет : 1 ЕЕЗ Ултра тенкадебелината од 0,3 мм е сигурна и еластична и ве�

Димензии (во инчи) : 8 h x 8 w x 0 5 D inset hige сјај 6 "x 6" керамичка плочка Копче за клучеви во задниот дел на рамката

Дали Сте Љубител На Спортот? ДАЛИ ГО САКАТЕ Вашиот Колеџ Тим Миленичиња Прво Премиум Влошки За Обука, Ми�

Boogerman A Pick and Flick Adventure Сосема нов и најдобар квалитет Касета за печатење и игри со висина Сите игри RPG / ARPG с

ЗАСТАНЕТЕ ЗАД ВОЛАНОТова вистинско тркачко седиште ќе направи дури и аматерите да се чувствуваат позит

ДУРАГ ОДЛИЧНА КОМПРЕСИЈА нашите дураги што одговараат на формата овозможуваат извонредна компресија �

Акрилик / полиестер Увезени Повлекување на затворање Само миење на рацете Главна ткаенина : 100% акрилик, �

Изобилство : пакетот содржи 10 влошки за пилинг за печатење на црн екран, секоја со црна рачка, доволно из�

Компатибилен со : Sony PSP 1000 Пакетот вклучува : PSP1000 целосен случај за куќиште и шрафцигер Потребни алатки :

YT1 F Заменете го AC далечинскиот управувач под YT1 FF YT1 F1 YT1 F2 YT1 F3 YT1 F4 Компатибилен со системот за топлинска п

Замена на батеријата за полнење на HQRP® плус HQRP® Screwpriver ; Напон на батеријата : 3.7 V, капацитет : 800m Ah; Liјон ;...

Sonic and Knuckles Game CartridgeBox 2 За системот за мегадрив генеза 16 бит касета за игра на MD MD Wth малопродажба...

€АДАПТЕРИ од ТРЕТИ СТРАНИ xb2 Безжичниот Адаптер го користи оригиналниот чип и најнапредната технологи�

Сосема Нов, Квалитетен Боја : Црна Погоден за Sony PSP 3000 Слим Пакетот Вклучува : 1 x Лево Копче, 1 x Десно Копче

Далечински замена на BrangNew Проверете пред испорака, враќање без проблеми, 90 дена гаранција за квалитет, б

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Нинтендо Прекинувач Про

Scroll