Ново
Парови за миење садови за миење садови за миење садови, 1/4 приклучок за брзо поврзување, машки NPT фитинг, 5000 psi, 2 пакувања

Парови за миење садови за миење садови за миење садови, 1/4 приклучок за брзо поврзување, машки NPT фитинг, 5000 psi, 2 пакувања

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Комплетот за брза поврзување со притисок вклучува две фитинзи за брзо поврзување со брзо поврзување. Претворете го 1/4 "Брзо исклучување на приклучокот на 1/4 '' Машки NPT фитинг. Лесно се склопува и расклопувате врски со висока моќност во многу ситуации. Машич за притисок 1/4 Брзо поврзување одговара на повеќето опрема за миење садови. Комплетот вклучува две фитинзи за брзо поврзување на 1/4. Претворете го приклучокот за 1/4 "Брзо исклучување на 1/4 '' Машко вклопување во NPT. Фитинзите за миење на притисок се изработени од не'рѓосувачки челик, отпорно на абење, отпорност на корозија, долг животен век. Работниот притисок на мијалник за притисок Брзо поврзување е до 5000 psi. Направете го тоа полесно и брзо размената на излезот за миење садови, канализационото црево, пиштолите и млазниците. Лесно за склопување и расклопување на врските со голема моќност во многу ситуации. Мијалник за притисок 1/4 Брзо поврзување одговара на повеќето опрема за миење притисок. Ако имате прашања, контактирајте не во секое време. Ние даваме брз одговор во рок од 24 часа. Добредојдовте во Ridge Washer за да видите други додатоци за миење на притисок. Комплетот за брза поврзување со притисок вклучува две фитинзи за брзо поврзување со брзо поврзување. Претворете го приклучокот за 1/4 "Брзо исклучување на приклучокот за 1/4 '' Машки NPT. Направете го лесно и брзо размената на излезот за миење садови, канализационото црево, пиштолите и млазниците. Лесно се склопуваат и расклопуваат врски со голема моќност во многу ситуации. Машичот за притисок 1/4 Брзо поврзување одговара на најмногу опрема за миење садови. Ако сте Имајте прашања, контактирајте не во секое време. Ние даваме брз одговор во рок од 24 часа. Добредојдовте на Ridge Washer за да видите други додатоци за миење на притисок.

За стоката

Слична стока во категоријата

Табла за прекинувач за напојување со кабел за лента за PS2 SCPH 70000 75000 77000 90000 9xxxx 100% сосема нов и висок квалит

Дали Сте Љубител На Спортот? ДАЛИ ГО САКАТЕ Вашиот Колеџ Тим Миленичиња Прво Премиум Влошки За Обука, Ми�

Компатибилен со : Sony PSP 1000 Пакетот вклучува : PSP1000 целосен случај за куќиште и шрафцигер Потребни алатки :

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ на сенаторот во Клаудија Ултратенка и супер лес

Boogerman A Pick and Flick Adventure Сосема нов и најдобар квалитет Касета за печатење и игри со висина Сите игри RPG / ARPG с

ЗАСТАНЕТЕ ЗАД ВОЛАНОТова вистинско тркачко седиште ќе направи дури и аматерите да се чувствуваат позит

Дизајниран За Трки Со Endуро Велосипеди Чувајте хидриранихидратација систем оддел и клип држи хидратаци

Хама 8ин1 комплет совети за стапчиња ЗА PS4 115406 Хама 8ин1 комплет совети за стапчиња ЗА PS4 115406 Гаранција тес�

(Ве молиме активирајте го уредот СО USB кабел за поврзување на првиот натпревар Дури и ако играте игри СО �

Компатибилен со : Sony PSP 1000 серија Направете вашата конзола PSP 1000 да изгледа ново Сина целосна обвивка за к

€АДАПТЕРИ од ТРЕТИ СТРАНИ xb2 Безжичниот Адаптер го користи оригиналниот чип и најнапредната технологи�

FXЈасен Заштитен Филм : Ултра јасен и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен Со Anbernic RG503 Овој Кр

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив 2 Сите предмети се тестирани 3 Касети за игра само како

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : комплетот ЗА монтирање НА ФАН модул 3Д печатење е дизајниран за КОНЗОЛИТЕ НА Ngc Game

Компатибилен СО : GB GBA GBASP GBP Вклучен пакет : 1 ЕЕЗ Ултра тенкадебелината од 0,3 мм е сигурна и еластична и ве�

Англиски градинарски пип избор се одликува со пастели зелени, розови и крем пип бобинки на девет свиочн�

GP 1 Дел II 2 Сите игри имаат верзија на ЕУР и САД Обично САД Версон е NTSC, верзијата EUR е формат на PAL...

Висококвалитетни случаи направени по нарачка за да одговараат на вашата Игра момче боја игри Ги држи ва

Испорачано Со Аголна Плоча Од Типот З Прецизно тло од сите страни / лица за нормалност / квадратност Мал

Обично вклопувањеОваа корица на седиштето е прилагодено за Jeep Gladiator 20202023 со воздушно перниче компатиби�

XCLBTFDC 15v Менс Електрични Машини За Бричење Додатоци Компатибилен Со Filips Hq8505sery Брич Полнач, Norelco серија 3000,

1 парче од 14 "(35см) печатење на екранот емулзија лажичка Забелешка : случајно во боја на приклучок...

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, антисудир и прашина или абразии..

Изобилство : пакетот содржи 10 влошки за пилинг за печатење на црн екран, секоја со црна рачка, доволно из�

Сосема Нов, Квалитетен Боја : Црна Погоден за Sony PSP 3000 Слим Пакетот Вклучува : 1 x Лево Копче, 1 x Десно Копче.

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испраќа во зависност од времето на ракување откако ќе с�

Акрилик / полиестер Увезени Повлекување на затворање Само миење на рацете Главна ткаенина : 100% акрилик, �

16 пакувања WB2 K101 Range Rurner Grate Ruble Feet, има воздушен отвор од 1мм во центарот на подлогата за стапалото...

Scroll