Ново
КОМПЛЕТ ЗА Монтирање НА ABS Fan 3D Печатење, За Модул ЗА Вентилатор NGC Gamecube, Потивок и Поладен, Лесен За Инсталирање

КОМПЛЕТ ЗА Монтирање НА ABS Fan 3D Печатење, За Модул ЗА Вентилатор NGC Gamecube, Потивок и Поладен, Лесен За Инсталирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 230.72

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : комплетот ЗА монтирање НА ФАН модул 3Д печатење е дизајниран за КОНЗОЛИТЕ НА Ngc Gamecube да изгледаат подобро и да бидат полесни за употреба. ПРЕМИУМ АБС МАТЕРИЈАЛ : комплетот ЗА монтирање НА РАМКА СО 3Д печатење Со Вентилатор е изработен од МАТЕРИЈАЛ ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, цврст и издржлив, не е лесен за оштетување и долг век на траење. ПОТИВКО и ПОЛАДНО : тоа е да се заменат бучните 50мм/2,0 во вентилаторот со 40х40х10мм / 1, 6х1, 6х0, 4во 12в за навивач на Нокта. (NF A4x10 FLX) тоа ќе ја направи вашата конзола потивка и поладна. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : комплетот ЗА 3Д печатење со вентилатор за Ладење вклучува 1 х 3Д комплет за монтирање рамка, 1 х жица, 2 х шрафцигер за полесна инсталација. ОПИС : за модулите на вентилаторот На Gamecube, користете ги клиповите за да го држите вентилаторот на место и извадете ги оригиналните завртки од модулот за вентилатор for noctua. Спецификација : Тип На Ставка : Вентилатор 3д Печатење Монтирање Китматеријал : Абсколор : Виолетова Погодна За Машински Опис На Играта Ngc Gamecube : Најновиот За Модулот На Вентилаторот Gamecube Noctua, Користејќи Клипови За Држење На Вентилаторот и Отстранување На Оригиналните Завртки На Вентилаторот За Noctua За Поубав И Едноставен Изглед (Без Вентилатор)Како Да Се Користи : Отстранетепродукт Икористен Пакет Листа : 1 x Рамка За Печатење 1 x електрична Жица2 X Шрафцигер.

За стоката

Item Type:
Fan 3D Print Mount Kit
Material:
ABS
Color:
Purple
Suitable For NGC Gamecube Game Machine:
Description:
The Latest For Gamecube Noctua Fan Module, Using Clips To Hold The Fan And Remove The Original Screws Of The For Noctua Fan For A More Beautiful And Simple Look (Without Fan):
How to Use:
Removetheproductanduseit:
Package List:
1 x Print Frame:
1 x Electric Wire:
2 x Screwdriver:

Слична стока во категоријата

Компатибилен со : Sony PSP 1000 Пакетот вклучува : PSP1000 целосен случај за куќиште и шрафцигер Потребни алатки :

Обично вклопувањеОваа корица на седиштето е прилагодено за Jeep Gladiator 20202023 со воздушно перниче компатиби�

Англиски градинарски пип избор се одликува со пастели зелени, розови и крем пип бобинки на девет свиочн�

FXЈасен Заштитен Филм : Ултра јасен и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен Со Anbernic RG503...

XCLBTFDC 15v Менс Електрични Машини За Бричење Додатоци Компатибилен Со Filips Hq8505sery Брич Полнач, Norelco серија 3000,

Комплетот за брза поврзување со притисок вклучува две фитинзи за брзо поврзување со брзо поврзување...

Табла за прекинувач за напојување со кабел за лента за PS2 SCPH 70000 75000 77000 90000 9xxxx 100% сосема нов и висок квалит

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, антисудир и прашина или абразии �

Задоволство : Нашиот пријателски, познавач на персоналот е тука за да помогне и задоволството на клиент�

Функција : заштитете ја Вашата Конзола PS4 или PS5 совршено од нула, против судир и прашина или гребнатини...

16 пакувања WB2 K101 Range Rurner Grate Ruble Feet, има воздушен отвор од 1мм во центарот на подлогата за стапалото...

[Опис на материјалот] Пластика на компјутер [Додаток структура] Сплит Тип на прекинувач со пет парчиња, з

1 парче од 14 "(35см) печатење на екранот емулзија лажичка Забелешка : случајно во боја на приклучок...

GP 1 Дел II 2 Сите игри имаат верзија на ЕУР и САД Обично САД Версон е NTSC, верзијата EUR е формат на PAL Сите игр�

Замена на батеријата за полнење на HQRP® плус HQRP® Screwpriver ; Напон на батеријата : 3.7 V, капацитет : 800m Ah; Liјон ;...

Сосема Нов, Квалитетен Боја : Црна Погоден за Sony PSP 3000 Слим Пакетот Вклучува : 1 x Лево Копче, 1 x Десно Копче.

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив 2 Сите предмети се тестирани 3 Касети за игра само како

ДУРАГ ОДЛИЧНА КОМПРЕСИЈА нашите дураги што одговараат на формата овозможуваат извонредна компресија �

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

Сеопфатен Избор На Прецизни Изработени Клучеви На Џејкобс Ја Задоволуваат Секоја Потреба Рачките од ме

1.Прилагоден Дизајн : Совршен Натпревар За Xbox Serise S И Не Е Компатибилен со XBOX One S ,XBOX One X И Xbox One Оригинал...

YT1 F Заменете го AC далечинскиот управувач под YT1 FF YT1 F1 YT1 F2 YT1 F3 YT1 F4 Компатибилен со системот за топлинска п

Boogerman A Pick and Flick Adventure Сосема нов и најдобар квалитет Касета за печатење и игри со висина Сите игри RPG / ARPG с

Изобилство : пакетот содржи 10 влошки за пилинг за печатење на црн екран, секоја со црна рачка, доволно из�

Издржлив материјал : 1680d Оксфордска ткаенина со ПВЦ облога, 300% посилна од најмногу на пазарот, направете

✎Светски Влез✎ : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, б�

Sonic and Knuckles Game CartridgeBox 2 За системот за мегадрив генеза 16 бит касета за игра на MD MD Wth малопродажба...

Scroll