Ново
Квалитетно Мелење Слајд Комбо за 7 х 14 Мини Стругови-Директно Монтирање )

Квалитетно Мелење Слајд Комбо за 7 х 14 Мини Стругови-Директно Монтирање )

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Испорачано Со Аголна Плоча Од Типот З. Прецизно тло од сите страни/ лица за нормалност/ квадратност. Мал Вертикален Слајд За Мелење За Мали Стругови На Клупата Погоден за Стругови на Клупата До Замав од 150 мм. Квалитетен Мини Вертикален Слајд Со Мини Челик Од 2" /50 мм Порок - Прецизно Мелете Совршена комбинација за Мелење На Вашата Машина за Струг на Клупата . Должина х Ширина : 90 мм х 50 мм. Максимално Можно Отворање На Вилицата е 45 мм Хоризонтален И Вертикален V Жлеб во подвижните вилици за одржување На Тркалезни работни места во овој порок. Ве молиме прочитајте го описот нега целосно и проверете ги сите мои слики за подобро да го разберете производот. Мал Вертикален Слајд За Мелење За Клупа Мали Стругови Погодни За Стругови на Клупата До 150 Мм Замав Основна Димензија : 50 х 55 мм * Лизгачка Маса : 90 х 50 мм * Вертикално Патување 40 мм Маичка-Ширина На Слотот 9,5 Мм Максимум *Отворање На Вилицата : 70 мм * Прилагодливи Заменик Вилици И Месинг Гиб Испорачани со Аголна Плоча Од Типот З. Прецизно тло од сите страни/ лица за нормалност/ квадратност. Квалитетен Мини Вертикален Слајд Со Мини Челик Од 2" /50 мм Порок - Прецизно Мелете Совршена комбинација за Мелење На Вашата Машина за Струг на Клупата . Должина х Ширина : 90 мм х 50 мм. Максимално Можно Отворање На Вилицата е 45 мм Хоризонтален И Вертикален V Жлеб во подвижните вилици за одржување На Тркалезни работни места во овој порок.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дали Сте Љубител На Спортот? ДАЛИ ГО САКАТЕ Вашиот Колеџ Тим Миленичиња Прво Премиум Влошки За Обука, Ми�

€АДАПТЕРИ од ТРЕТИ СТРАНИ xb2 Безжичниот Адаптер го користи оригиналниот чип и најнапредната технологи�

16 пакувања WB2 K101 Range Rurner Grate Ruble Feet, има воздушен отвор од 1мм во центарот на подлогата за стапалото...

Мерки 11 5 " Мешани зеленили, пупки од лаванда и мали бобинки во нијанси на виолетова Додадете прекрасна п�

Висококвалитетни случаи направени по нарачка за да одговараат на вашата Игра момче боја игри Ги држи ва

Сосема Нов, Квалитетен Боја : Црна Погоден за Sony PSP 3000 Слим Пакетот Вклучува : 1 x Лево Копче, 1 x Десно Копче.

Табла за прекинувач за напојување со кабел за лента за PS2 SCPH 70000 75000 77000 90000 9xxxx 100% сосема нов и висок квалит

пластика Што Добиваш ? 2 Парчиња лента за глава за уши за кучиња, Мек кадифен материјал што го прави удобе

Ве молиме, забележете дека ставката за замена може да не работи со сите функции како оригинални...

Направени од 65 милиони пролетен челик, овие карактеристики на линч се силни и издржливи...

Scroll