Ново
RG52A2/BGEF за MIDEA LCD AC далечински управувач RG52A8/BGEF со топлина

RG52A2/BGEF за MIDEA LCD AC далечински управувач RG52A8/BGEF со топлина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Состојба : Ново : сосема нов, неискористен, неотворена, неоштетена ставка во оригиналното пакување (каде што е применливо пакувањето). Пакувањето треба да биде исто како и она што се наоѓа во продавница за малопродажба, освен ако предметот не е рачно изработен или не бил спакуван од производителот во пакување што не е во мало, како што е неоткриена кутија или пластична кеса. Погледнете го списокот на продавачот за целосни детали. Погледнете ги сите дефиниции за состојбата- се отвораат во нов прозорец или јазиче .. Прочитајте ја состојбата. Модел : RG52 A2/BGEF. Не е потребно програмирање; само треба да инсталирате нова батерија за контрола;. Моделите може да не бидат завршени, можете да ги проверите копчињата исто како и вашите. Содржина на пакување : 1 * далечински управувач ;. Состојба : Ново : сосема нов, неискористен, неотворена, неоштетена ставка во оригиналното пакување (каде што е применливо пакувањето). Пакувањето треба да биде исто како и она што се наоѓа во продавница за малопродажба, освен ако предметот не е рачно изработен или не бил спакуван од производителот во пакување што не е во мало, како што е неоткриена кутија или пластична кеса. Погледнете го списокот на продавачот за целосни детали. Погледнете ги сите дефиниции за состојбата- се отвораат во нов прозорец или јазиче .. Прочитајте ја состојбата. Модел : RG52 A2/BGEF. Не е потребно програмирање; само треба да инсталирате нова батерија за контрола;. Моделите може да не бидат завршени, можете да ги проверите копчињата исто како и вашите. Содржина на пакување : 1 * далечински управувач ;. Состојба : Ново : сосема нов, неискористен, неотворена, неоштетена ставка во оригиналното пакување (каде што е применливо пакувањето). Пакувањето треба да биде исто како и она што се наоѓа во продавница за малопродажба, освен ако предметот не е рачно изработен или не бил спакуван од производителот во пакување што не е во мало, како што е неоткриена кутија или пластична кеса. Погледнете го списокот на продавачот за целосни детали. Погледнете ги сите дефиниции за состојбата- се отвораат во нов прозорец или јазиче .. Прочитајте го моделот на состојба на состојбата : батерии RG52 A2/BGEF Вклучени : Нема земја/регион на производство : Кина Канал : 1 Компатибилен бренд : За фреквенција на MIDEA : 433 MHz Тип : Воздух Далечинска боја на климатик : Како што е прикажано Компатибилен модел : RG52 A8/BGEF, RG52 A2/BGEF Количина : 1 x далечински управувач (батерии не се вклучени) Боја : бел пакет : PP торба MPN : не нанесува тежина на пакетот : 0,150kg (0,33lb.) Список на пакети : Нема големина на пакет : 28cm x 13,5cm x 0,5cm (11.02in x 5.31in x 0.2in) Материјал : ABS материјал Бренд : MIDEA UPC : Не се применува.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направете вашиот контролер повторно да се чувствува како нов Заменете ги вашите оштетени или скршени к�

Двојна оска XY џојстик модул PS2 сензор за контрола на рачката за контрола на џојстик за Arduino KY023 Двојна оск

(Ве молиме активирајте го уредот СО USB кабел за поврзување на првиот натпревар Дури и ако играте игри СО �

Издржлив материјал : 1680d Оксфордска ткаенина со ПВЦ облога, 300% посилна од најмногу на пазарот, направете

Налепница Super MarIO PS4 изработена од висококвалитетен PVC лепило, лесен за лепење и отстранување, не останаа

пластика Што Добиваш ? 2 Парчиња лента за глава за уши за кучиња, Мек кадифен материјал што го прави удобе

1.Прилагоден Дизајн : Совршен Натпревар За Xbox Serise S И Не Е Компатибилен со XBOX One S ,XBOX One X И Xbox One Оригинал...

Дали Сте Љубител На Спортот? ДАЛИ ГО САКАТЕ Вашиот Колеџ Тим Миленичиња Прво Премиум Влошки За Обука, Ми�

Табла за прекинувач за напојување со кабел за лента за PS2 SCPH 70000 75000 77000 90000 9xxxx 100% сосема нов и висок квалит

Задоволство : Нашиот пријателски, познавач на персоналот е тука за да помогне и задоволството на клиент�

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Нинтендо Прекинувач Про

Boogerman A Pick and Flick Adventure Сосема нов и најдобар квалитет Касета за печатење и игри со висина Сите игри RPG / ARPG с

FXЈасен Заштитен Филм : Ултра јасен и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен Со Anbernic RG503...

✎Светски Влез✎ : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, б�

Само миење на рацете Сите превез се изработени од шифон Прекрасно дизајниран со sequins Професионални свил

[Опис на материјалот] Пластика на компјутер [Додаток структура] Сплит Тип на прекинувач со пет парчиња, з

ЗАСТАНЕТЕ ЗАД ВОЛАНОТова вистинско тркачко седиште ќе направи дури и аматерите да се чувствуваат позит

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

Sonic and Knuckles Game CartridgeBox 2 За системот за мегадрив генеза 16 бит касета за игра на MD MD Wth малопродажба Пакување

Испорачано Со Аголна Плоча Од Типот З Прецизно тло од сите страни / лица за нормалност / квадратност Мал

Компатибилен со : Sony PSP 1000 Пакетот вклучува : PSP1000 целосен случај за куќиште и шрафцигер Потребни алатки :

** За употреба само со системот Sega Master и оригиналниот систем Sega Genesis One Не е компатибилен со другите систе�

Изобилство : пакетот содржи 10 влошки за пилинг за печатење на црн екран, секоја со црна рачка, доволно из�

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : комплетот ЗА монтирање НА ФАН модул 3Д печатење е дизајниран за КОНЗОЛИТЕ НА Ngc Game

1 парче од 14 "(35см) печатење на екранот емулзија лажичка Забелешка : случајно во боја на приклучок 1 парче �

FX Антирефлекс Заштитник Филм : Отсјајслободен, амортизација, совршено се вклопуваат и компатибилен Со P

Компатибилен со : Sony PSP 1000 серија Направете вашата конзола PSP 1000 да изгледа ново Сина целосна обвивка за к

YT1 F Заменете го AC далечинскиот управувач под YT1 FF YT1 F1 YT1 F2 YT1 F3 YT1 F4 Компатибилен со системот за топлинска п

[Апликација] Заштитниот случај се вклопува за Sega Dreamcast DC Погодно за конзоли за игри со Dreamcast во кој било р�

[Опис на материјалот] Пластика на компјутер [Додаток структура] Сплит Тип на прекинувач со пет парчиња, з

Scroll