Ново
Фаворитбоу Бејби Девојки Супер Еластична Дијадема Роденден Круна Лента За Глава За Мали Деца Лента За Коса Мека Обвивка За Глава Круна За Деца Додатоци За Коса

Фаворитбоу Бејби Девојки Супер Еластична Дијадема Роденден Круна Лента За Глава За Мали Деца Лента За Коса Мека Обвивка За Глава

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Димензија На лентата за глава : ширина од 0,32 инчи,Дебелина од 15,2 инчи,Погодна за возраст од 8 месеци до 3 години бебиња,мали деца, деца. Материјал за лента За глава : крпа,чипка, сјај во прав, кристал .Боја : злато, сливер. Исклучителна мода : Одличен дизајн круна лента за глава,памучна чипка ткаење ливче и дијамантски украс.Направете вашето бебе да стане помодерно, привлечно, убаво, многу ќе му се допадне на вашето малечко. Рачно изработени : 100% рачно изработени,сосема нови, меки, еластичност.Светла боја го облекува вашето мало бебе повеќе симпатична. Совршен подарок : Повеќебоен избор (како што е прикажано на сликата) можете да изберете како што сакате. роденден, забава, божиќ, Патување, фотографија итн. може да дозволи вашето бебе да стане модерна убава благородна прекрасна принцеза. Овој стил принцеза круна е достапна во 2 сет.Еден сет е класична златна и сребрена боја.Друг сет е Розова/Црвена/Сина/Фуксија боја.Вкупно 7 бои за избор. Светлите кристални и кожни пентаграми се деликатно поставени на пенлива лента за глава за да ја направат бебешката круна помодерна и текстура.Секоја круна има свое пакување. Материјал : Крпа, Чипка,Сјајни Бисери, Светки Ленти За Глава, Кристал Совршена Големина : големина На Лента За Глава-20*1см (7,87*0,39 Инчи); Големина На Круната : 12*5,5 СМ (4,72*2,17 Инчи);. Лентата за коса може да се протега ДО : 30СМ/11,81 Инчи. Погоден За сите Возрасти. Класични Бои : Сребрена/Златна-2 ПАРЧИЊА Одличен Подарок : сјајните ленти за глава на круната се совршен подарок за секоја пригода!. Омилена тијара за бебиња е симпатична и неверојатно разноврсна за создавање разновиден прекрасен изглед.Овој стил принцеза круна е достапна во 2 сет.Еден сет е класична златна и сребрена боја.Друг сет е Розова/Црвена/Сина/Фуксија боја.Вкупно 7 бои за избор.Светлите кристални и кожни пентаграми се деликатно поставени на пенлива лента за глава за да ја направат бебешката круна помодерна и текстура.Секоја круна има свое пакување. Оваа Лента за Глава е совршена за фотографирање на доенчиња и деца, невестински тушеви, тушеви за бебиња, специјални прилики, свадби, лента за глава на цветна девојка, лента за глава за роденден, Лента За Глава За Fall, лента за благодарност И секојдневна употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата

ГОЛЕМИНА : прибл 2 " Дијаметар (цвет); прибл 14" Обем (лента за глава) ВКЛУЧУВА : 4 комплети Цветни Сандали И Л�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% Полиестер Рачно изработена Мала Госпоѓица Благодарна Лента Лак Со Контрастен Центар Со Кафеави Јазл

● Исклучителни материјали и извонредна изработка Постојат 5 различни бои ● Големина на цвет : 106см Макс�

Различни бои за избор : во едно пакување има 9 парчиња хеклани мрежи за коса снуд, доволно за да ги замени�

ГолеминаМери 3,7 долги и 1,2 во основата, совршена големина за правење лента за глава од еднорог, лак за кос

пластика ДЕЦА ЗА ДЕВОЈКИ Изработени од удобни и издржливи материјали, погодни за носење без создавање н

крпа Материјал : мека крпа, Користете еколошки здрав материјал, без необичен мирис, материјалот е во сог�

Предвремено затворање Главен Материјал : најлон Пакетот вклучува : 4 парчиња барети, боја прикажана како

Крштевање За Бебиња Крштевање Лента За Коса Со цветен лак за туширање за бебиња Пакет : 2 парчиња / во соб�

Капа од кристал 100% рачно изработена со зачудувачки кристали, кристали и еколошка легура...

Многу симпатичен клип на стил барет доаѓаат во лакови со повеќе модели Со акцент На марибу, клип за алиг�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Бебе Велигден Цвет Лента Со Зајаче и Светки Лакови Материјал : Ткаенина, Големина На Цвет : 2,36 Инчи...

Мека и удобна за новороденче babies.No означи ја главата на бебето Добро истегнете се и задржете ја нивната �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Крпа СОВРШЕНО КОРИСТЕТЕОвие ленти за глава се навистина меки и еластични, лентите за коса се совршени З�

Принцеза дијадеми за девојки материјален избор на висококвалитетни легури и сјајни кристали.Исклучите

Затворање на стегачот Ќе добиете 12 парчиња Убави 8 инчни Бутик Лакови За Коса Тие доаѓаат со делумно обл�

100% памук Увезени Нема затворање затворање Инструкции За Нега : Свртете Внатре Надвор Машинско Перење Ла

Изберете квалитетен материјал, изберете безбеден начин за создавање убавина Маконе верува, изборот на �

не паѓајте лесно, постои триење помеѓу косата, добро сигурно Флексибилен, не тесен, погоден за сите форм�

€Дизајниран За Waver ® Без разлика дали сте елитен waver или штотуку започнувате, нашите свилени дураги и бр�

Цветен лак со центрирани соодветни украсни кристали / бисери / монистра Тенка еластична лента, погодна з

Доаѓа со четири различни дизајни со соодветни ленти за глава за бебе и мајка Користете ги за фотосесии, �

Одличен подарок за вашето преслатко бебе, симпатични реквизити за фотографија Еластична ткаенина и удо

Бебе Девојки Златна Пеперутка Лента За Глава Со Златен Лак 2 Парчиња Пакет : 1Пеперутка, 1Лак...

Изработен од врвен материјал, лесен и удобен за носење Везење фламинго дизајн, направи вашите деца пове�

Бебе Бебе Момчиња Девојки Сјајна Прва Роденденска Забава Круна Лента За Глава Напред со симпатична све�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Scroll