Ново
Велскрун Роденден Девојка Појас, Круна За Девојки, Девојки Дијадема Сребрена Круна, Среќен Роденден Круна За Девојки, Дијадема За Девојки Принцеза Круна, Роденден ?

Велскрун Роденден Девојка Појас, Круна За Девојки, Девојки Дијадема Сребрена Круна, Среќен Роденден Круна За Девојки, Дијадема

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 463.68

Извор на дизајн : дизајнот на оваа круна ги комбинира белите облаци на небото и сините бранови во морето, се надевам дека нашите деца можат слободно да летаат на небото како среќни птици, да пливаат среќно во морето како мали риби, да бидат слободни и среќни да растат. ●Дизајн за да спречите паѓање на круната од главата q : крајот на круната е дизајниран со чешел, чешелот може добро да ја поправи круната на главата на вашите девојки и повеќе не треба да се грижите дали главата на вашите девојки не може да ја поднесе тежината на круната и да се лизне од главата. ●Минимална тежина● : круната е само 0,95 грама. Ставајќи го на главата на вашето дете, што исто како пердув на главата на детето, не треба да се грижите дека детето не може да го поднесе. И детето нема да чувствува никакво чувство за тежина, бидејќи круната е лесна како да не постои. ●Материјал● : Изработен од висококвалитетен јасен кристал со позлатена метална влошка, еколошки. Круната без никаков иритирачки мирис, можете да ја купите со доверба. ®Среќен раст : без разлика колку е големо вашето дете, се надевам дека вашето дете секогаш ќе има право да сонува, секогаш да верува во бајка, херој и магија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Крштевање За Бебиња Крштевање Лента За Коса Со цветен лак за туширање за бебиња Пакет : 2 парчиња / во соб�

Дишете Лесно Комбопак поддржува здрава респираторна функција, функција на белите дробови и здрав имуно

За Ники и сите нејзини обожаватели : Ова е мега Лак Долната лента е широка 3" (Лак ќе дојде како на сликата

не паѓајте лесно, постои триење помеѓу косата, добро сигурно Флексибилен, не тесен, погоден за сите форм�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Пакетот вклучува 2 парчиња Додатоци за Коса (1 лента за глава на круната и 1 клип за коса со лак) прикажани

Многу симпатичен клип на стил барет доаѓаат во лакови со повеќе модели Со акцент На марибу, клип за алиг�

Различни бои за избор : во едно пакување има 9 парчиња хеклани мрежи за коса снуд, доволно за да ги замени�

Привлечниот дизајн на круната го прави и одличен фотореквизит на забавата Правилната големина обезбед�

*Можете да изберете од овие различни бои(сина , светло розова , светло виолетова, бела и жолта) Голем лак ч

Принцеза дијадеми за девојки материјален избор на висококвалитетни легури и сјајни кристали.Исклучите

Одличен подарок за вашето преслатко бебе, симпатични реквизити за фотографија Еластична ткаенина и удо

Добијте го сјајот на сјајот без нередот на овој блескав роденденски појас! ОВОЈ БЕЛ појас гласи "РОДЕНДЕ

Мека и удобна за новороденче babies.No означи ја главата на бебето Добро истегнете се и задржете ја нивната �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Нашите широки обвивки за истегнување се сурова, без обвивка за завршна обработка Сите облоги за глава н�

100% Полиестер Рачно изработена Мала Госпоѓица Благодарна Лента Лак Со Контрастен Центар Со Кафеави Јазл

Димензија На лентата за глава : ширина од 0,32 инчи,Дебелина од 15,2 инчи,Погодна за возраст од 8 месеци до 3 г�

100% памук Увезени Нема затворање затворање Инструкции За Нега : Свртете Внатре Надвор Машинско Перење Ла

Овие додатоци за коса од цртан филм се многу мали и слатки Тие имаат богати дезени кои можат да се совпаѓ

Scroll