Ново
Избувнете назална кислород канила перничиња за уво завиткани канила заштитени уши меки влошки за ушите на ушите кислород за цевки за кислород за стражари за уво на

Избувнете назална кислород канила перничиња за уво завиткани канила заштитени уши меки влошки за ушите на ушите кислород за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

1. Изработено на врвен материјал, кој може да биде издржлив и отпорен на абење. - Оваа перница за уво може да обезбеди максимална удобност и релаксација во текот на целата ноќ. - Ушите перничиња за ушите се изработени од врвен материјал, што може да се перат и еднократно. - Ова ќе обезбеди перница за намалување на разменувањето или притисокот на чувствителното ткиво во пределот на увото. Conthe Канилите за уво од канила се дизајнирани за луѓе кои носат назален кислород канила. 1. Изработено на врвен материјал, кој може да биде издржлив и отпорен на абење. - Оваа перница за уво може да обезбеди максимална удобност и релаксација во текот на целата ноќ. - Ушите перничиња за ушите се изработени од врвен материјал, што може да се перат и еднократно. - Ова ќе обезбеди перница за намалување на разменувањето или притисокот на чувствителното ткиво во пределот на увото. Conthe Канилите за уво од канила се дизајнирани за луѓе кои носат назален кислород канила. Опис назална кислород канила перничиња за уво завиткани канила заштитени уши меки влошки за уши на кислород, перниче за цевки за кислород за кислород, чувари на увото на корисникот- боја : како што е прикажано;- Материјал : руно;- Големина : 15,00 x4.50x 0,50см/ 5.89x1,77 x0. 20in; Пакет, вклучувајќи 1 x пар ушни влошки.

За стоката

Слична стока во категоријата

✚ Удобност ја : Заштитете ја кожата од црвенило, обележја и иритација од лентата за глава CPAP ✚ Оригиналн

Високо квалитетен кабел за напојување со должина од 5 нозе 5 години бесплатна гаранција за замена Делови

FDA Class II уред произведен во САД Максималниот филтер во линија е прикачен помеѓу излезот на овлажнител на

Код за надомест на HCPCS : A7033 Вклучено во кутија : Перница за замена на гел Бренд / производител : Респренини

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се �

Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Сингапур Број на дел : 62238 Тежина на пакет : 1 фунти...

Производите на NicerS се овластени CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги н

Замена за Res Med Aircurve 10 ASV CPAP филтер Количина : 2 Хипоалергичните филтри се суштинска компонента на вашата CP

KYBATE 15 V AC / DC адаптер Полнач за напојување компатибилен со PAXCESS 40800 MAH 151 WH CPAP батерии PSU ✔ 【влез】 : AC 100240 V 50 /

Совршена компатибилност Оваа перница е замена за Air Fit P10 и може убаво да работи со P10 рамка...

Назалната мека CPAP перница со технологии за нега на спиење ви помага да ги добиете придобивките од терап�

Облажете ја болката во ушите : Овие ушни перници се совршено дизајнирани за корисници на носна канила ко

Ние ги разгледуваме сите мали детали и размислуваме за начини да ги направиме подобрувањата на произво�

Клип за цевки за докажување на затегнување : Одлично за секој што страда од апнеја на спиење со помош на �

? Off OffGrid Power за CPAP】 Оваа резервна копија на батеријата CPAP е компатибилна со повеќето машини за CPAP на паза�

Тип : Филтри за замена Боја : Бела Големина : приближно.5.23,5 см За совршени филтри за воздух за еднократна

【Big Save】 лентите за глава на Iduola се со ист квалитет како оригиналот, работи дури и подобро од оригиналнит

Намалете ги ознаките за притисок на лентата, црвенилото и иритацијата, да се чувствувате поудобно кога �

Премиум дизајн : Изработено од флексибилни полимери од медицинско одделение, Snugell 8метри Премиум Универ�

➤ 【Пакет за економично склопување】 Комплет за филтрирање на желка за долговечност вклучува 12 филтри з

Scroll