Ново
6 парчиња - Назални заштитници на ушите на канила | 3 пара ушни перници за корисници на кислород | Меки обвивки за перница за цевки со кислород | Помага во олеснување н?

6 парчиња - Назални заштитници на ушите на канила | 3 пара ушни перници за корисници на кислород | Меки обвивки за перница за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 190.08

Облажете ја болката во ушите : Овие ушни перници се совршено дизајнирани за корисници на носна канила кои доживуваат болка, непријатност или иритација на ушите за време на терапијата со кислород. Користете ги капаците на ушите за да ви помогнат да се чувствувате одлично и да спиете подобро. Soft & Comfortbale : Направено од премиум мека ткаенина, овие ушни перници ќе обезбедат пријатна и пријатен допир на ушите. Со брза обвивка околу вашата носна канила, овие влошки ќе бидат вклопување и ќе ви ја дадат потребната удобност. Совршено вклопување : на само 3,5 x 1,5 инчи, и со употреба на пропорционално тенки ленти од велкро, овие влошки за уши на кислород ќе се завиткаат околу сите цевки за носна канила што ги користите, истовремено обезбедувајќи и привлечен и флексибилен резултат на завиткување. Повторно користење и цврсто : Заштитите на назалната канила ушите доаѓаат со 6 парчиња, а се направени од премиум поларно руно што е лесно да се мие и повторна употреба повеќе пати. Тие исто така држат силни и цврсти и нема да се оддалечуваат од своето место додека се носат. Гаранција за задоволство од животот на животот : Уверете се дека го имаме грбот со нашата 100% гаранција за задоволство од животот. Или го сакате овој производ, или ги враќате парите за живот, без поставени прашања!. Облажете ја болката во ушите : Овие ушни перници се совршено дизајнирани за корисници на носна канила кои доживуваат болка, непријатност или иритација на ушите за време на терапијата со кислород. Користете ги капаците на ушите за да ви помогнат да се чувствувате одлично и да спиете подобро. Soft & Comfortbale : Направено од премиум мека ткаенина, овие ушни перници ќе обезбедат пријатна и пријатен допир на ушите. Со брза обвивка околу вашата носна канила, овие влошки ќе бидат вклопување и ќе ви ја дадат потребната удобност. Совршено вклопување : на само 3,5 x 1,5 инчи, и со употреба на пропорционално тенки ленти од велкро, овие влошки за уши на кислород ќе се завиткаат околу сите цевки за носна канила што ги користите, истовремено обезбедувајќи и привлечен и флексибилен резултат на завиткување. Повторно користење и цврсто : Заштитите на назалната канила ушите доаѓаат со 6 парчиња, а се направени од премиум поларно руно што е лесно да се мие и повторна употреба повеќе пати. Тие исто така држат силни и цврсти и нема да се оддалечуваат од своето место додека се носат. Гаранција за задоволство од животот на животот : Уверете се дека го имаме грбот со нашата 100% гаранција за задоволство од животот. Или го сакате овој производ, или ги враќате парите за живот, без поставени прашања!.

За стоката

Слична стока во категоријата

✚ Удобност ја : Заштитете ја кожата од црвенило, обележја и иритација од лентата за глава CPAP...

Res Med Airfit F30 Smystem на рамки (без глава) Airfit F30 Систем за рамки за маски Res Med Air Fit F30 Smystem на рамки (без глава) вкл�

Ние ги разгледуваме сите мали детали и размислуваме за начини да ги направиме подобрувањата на произво�

Res Med Airfit P30i Sprame System (без глава) Airfit P30i Систем за рамки за маски Res Med Airfit P30i Sparm System (без глава) вклучува перн�

Намалете ги ознаките за притисок на лентата, црвенилото и иритацијата, да се чувствувате поудобно кога �

➤ Додадете дополнителна удобност капакот на каишот на Медихалер, направен од меко руно, удобно за носе�

Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Сингапур Број на дел : 62238 Тежина на пакет : 1 фунти Земја на пот�

Намалување на притисокот : Перницата за назална стража помага во елиминирање на црвенилото на лицето, з�

Ние ги разгледуваме сите мали детали и размислуваме за начини да ги направиме подобрувањата на произво�

100% природен латекс Увезени Затворање на патент Направено од 100% природен латекс, дебелина од 0,4 мм...

Компатибилен Respironics OEM# 1063096 Големина : 1 3 / 4 "x 7 / 8" Филтер за замена на квалитетот на дел од цената Компатиб

Димензии : 11.2 ”x 5.1” x 6.2 ”, компатибилен со Resmed Airmini CPAP машина Главниот оддел е поставен и организиран со �

? Off OffGrid Power за CPAP】 Оваа резервна копија на батеријата CPAP е компатибилна со повеќето машини за CPAP на паза�

М.Б Стражарот за меки нос на лисјата е уникатен додаток што го прави вашиот CPAP уред многу поудобен за упо

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Високо квалитетен кабел за напојување со должина од 5 нозе 5 години бесплатна гаранција за замена Делови

CPAP Travel Travel Ships : Индивидуално спакувани биоразградливи, неоткриени и безжични марамчиња за CPAP Дизајнира�

Премиум квалитет Изработено од висококвалитетен истегнат материјал, потрајно е и здрав да ги намалите

Манжетната за еднократна употреба на NIBP, возрасно, од 25 до 35 см (без моцеви) Компатибилен со Accutorr V, DPM 3, DPM 4

Клип за цевки за докажување на затегнување : Одлично за секој што страда од апнеја на спиење со помош на �

➤ 【Пакет за економично склопување】 Комплет за филтрирање на желка за долговечност вклучува 12 филтри з

Се користи во комбинација со вградените филтри за влез на машината за да се обезбеди многу чист воздух Н

Наменети да го траат горниот дел од линиските чаши се олово и без кадмиум и сите се овластени со Проп 65...

【Кука за лепило црево】прикачена со двострана леплива лента, има силна лепење и лесен за инсталирање, ч�

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се �

Оценка на адаптерот : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz UL наведен Сите производи се тестираат за да ја надминат / испол

1 Ткаенината е еластична и удобна и лесна за носење Производот има фино занаетчиство Поддршка на вентил�

Scroll