Ново
Издлабени дизајнираат женски стандард Ерин реверзибилно дно

Издлабени дизајнираат женски стандард Ерин реверзибилно дно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 352.00

82% рециклиран полиестер, 18% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Средно ниско покритие. Висок фронт пораст. Реверзибилен. Беспрекорна конструкција. Ретро-инспирираната Ерин седи високо на вашата половината со умерено покритие во задниот дел, неверојатно ласкава форма. Целосно реверзибилниот дизајн го прави омилен за одмор.

За стоката

Слична стока во категоријата

52% Памук, 48% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Средна тежина класичен термички

100% Мерино Волна Увезени Нема затворање затворање Машинско Перење Ажуриран дизајн Мразокршач брендиран

80% најлон, 20% спандекс Увезени Лизгање на затворање Само миење на рацете Големина (половината, должина) : m

100% полиестер ?? стил : панталони за пижами, дневни панталони, палацо панталони, обични панталони, удобни п

100% полиестер памук мешавина Увезени Машинско Перење Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Полиест�

100% памук Увезени Затворање на влечење Машинско миење Официјално лиценциран Секој од нашите дизајни е з

60% Памук, 40% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Останете топло Во Класичните лесни долги џон пан

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 50% Памук, 50% Полиестер...

Повлечете го затворањето Материјал : 3004 CKUБамбус; 3020 CKUПамук, 3020 CKU Е Задебелен Стил ПРЕДЛОГ ЗА ГОЛЕМИНА : �

женски плус големина пижама дното на руно наредени трчање хеланки карирани панталони за спиење нареден

70% памук, 30% полиестер ⚠ Големини : Не ние или големина Ние сме азиска големина, проверете ја нашата голем

1 пар високо дишење, брзо сушење на термички дното на ниво на кожата од следната до кожа...

87% полиестер, 13% спандекс Табела со големина значи возрасни опсези за девојчиња / момчиња, но тие се само �

83% Најлон, 17% Еластан Увезени Повлечете го затворањето Миење Раце Само Трина Турк костими за капење...

Scroll