Ново
Etет 708566 Отворен штанд

Etет 708566 Отворен штанд

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3536.00

Компатибилност : Fit jet 6 "x48" појас/12 "комбинација на дискови Сандерс. Цврст : Тешки челик, штанд со отворен стил обезбедува цврста поддршка за вашиот Sander. Компактна : Stand зазема помалку простор од целата работна клупа, давајќи ви повеќе Просторија на работилницата. Компатибилност : одговара на џет 6 "x48" појас/12 "комбинација на диск Сандерс. Цврст : Тешкиот челик, штанд со отворен стил обезбедува цврста поддршка за вашиот Sander. Компактен : Stand зазема помалку простор од целосната работна клупа, давајќи ви повеќе простор за работилници.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лесен за употреба : Држете абразивно чистење стапче за пескарење против материјалот што сакате да го ис�

Случај за тврдо патување во Ханка, заштити го вашиот Dewalt DCL043 / 20 V MAX XR Palm Sander Electric Sander лист DCW200 B / DWE6411 / DW

Електричниот Sander на Drywall може да се собере и да работи брзо хартии за пескање x 12 Оваа алатка е многу мудр�

Дијаметар на подлогата : 4,9 инчи (125 мм) Брзина на оптоварување : 2.500 вртежи во минута Користен воздушен пр�

Производ 1 : Карактеристики и триаголни и кружни глави за пескарење на кука и јамка со инсталација без ал

Погоден за повеќето Sander Drywall Црево за прашина од сув ид, комбинирано со торба за прашина, постигнува совр

⚡ 【7 Променлива брзина】 7 Прилагодливи брзини (помеѓу 9001800 вртежи во минута) за употреба на drywall...

Вакуумскиот додаток на нашиот гипс картон за брусење вшмукува над 97% од прашината и остатоците создаден

Scroll