Ново
X-Ree 1/2 x 3/8 x 2 Двоен флејт Двоен флајт, директен рутер Бит секач зелена 2 компјутери (1/2 '' x 3/8 '' x 2 '' Flautas Dobles de Madera Enrutador Recto Bit Cutter зелена 2 пиези

X-Ree 1/2 x 3/8 x 2 Двоен флејт Двоен флајт, директен рутер Бит секач зелена 2 компјутери (1/2 '' x 3/8 '' x 2 '' Flautas Dobles

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 425.60

Име на производот : директен рутер бит; Shank Diameter : 12.7mm / 1/2 ". Дијаметар на сечење : 9.52mm / 3/8"; флејта број : 2. должина на флутл : 49мм / 2 "; вкупна должина : 93мм / 3,7". Материјал : метал; боја : зелена, сребрен тон (материјал : метал; боја : верде, тоно плајдо. Тежина : 130g; Содржина на пакет : 2 x директен рутер bit2 x пластичен случај (пезос : 130 g; Contenido del Paquete : 2 x enrutador Recto Bit2 X Caja de Plástico. Име на производот : директен рутер бит; Shank Diameter : 12.7mm / 1/2 ". Дијаметар на сечење : 9.52mm / 3/8"; Број на флејта : 2. Флутул должина : 49мм / 2 "; Тотална должина : 93мм / 3,7 ". Материјал : метал; боја : зелен, сребрен тон (материјал : метал; боја : верде, тоно плато. Paquete : 2 x enrutador recto bit2 x caja de plástico. 1/2 "x 3/8" x 2 "Двојно флејти со дрво директно рутер бит секач зелена 2 pcsdouble fluted директно малку за остри и долготрајни сечење. може да се користи за да се намалат жлебовите , зајаци, слотови, dadoes, правење зглобови и општо отстранување на акции. Исто така, одлично за смртност и резба. Ве молиме, обрнете внимание на големината пред да нарачате за да избегнете да купувате погрешна ставка. Опис на шпански 1/2 '' x 3/8 '' x 2 '' Flautas Dobles de Madera enrutador Recto Bit Cutter Green 2 Piezasnombre del Producto : Fresa recta; Diámetro Shank : 12,7 mm / 1/2 '' Diámetro de Corte : 9.52 mm / 3/8 ''; Número de Flauta : 2 Longitud de Flauta : 49 mm / 2 ''; Долготрајно вкупно : материјал од 93 мм / 3,7 '' : метал; Боја : Верде, Тоно Плајопесо : 130 g; Contenido del Paquete : 2 x enrutador recto bit2 x caja de plástico.

За стоката

Слична стока во категоријата

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа н�

Име на производот : директен рутер бит; дијаметар на сечење (приближно) : 6,3мм / 1 / 4 '' Дијаметар на дупче з�

Тип : директно, сечење Тип : 2 флејти, Шанк : 1 / 8 "(3,175мм), дијаметар на сечење : 1 / 8" (3,175мм), должина на сечење :

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа н�

Име на производот : Diamond Profil_erouter Bit; Материјал : Дијамант Дијаметар на дупче за дупчење : 12,7мм / 1 / 2 "; дијам

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа н�

Рабови за сечење на TCT Силен, зацврстен челик Близнак флуиран за мазна завршница За три ламинг ламиниран

A210 Арбор Индустриски квалитет Компанијата Whiteside Machine е во деловна активност на рутерот повеќе од 30 годин

Апликација : Поголемиот дел од пластика, дрво, стакло од влакна, јаглерод, PCB табла, како што се табли, пов�

Материјали : Тунфрам карбид Ниво : Прецизно ниво на ЦПУ Цврстина : До HRA92 Работни парчиња : МДФ, иверица, тв

Должина на флејта : 31мм / 1,2 "; Дијаметар на дупче за дупчење : 6,4мм / 1 / 4" Име на производот : Бит на рутер з�

Должина на сечење 3 / 4инчи, должина од 21 / 4инчи, 2 рабови за сечење Мазен и прецизен пресек Исклучително ис

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Битки за вежбање од дрво / Држечка точка за вежбање 2 Фле�

Сетови за бит од дрво Сетови за бит од дрво Дрво вежба бит сетсбол нос затегнат цврст карбид гравура рут�

Scroll