Ново
X-Ree 1/2 x 3/8 x 2 Двоен флејт Двоен флајт, директен рутер Бит секач зелена 2 компјутери (1/2 '' x 3/8 '' x 2 '' Flautas Dobles de Madera Enrutador Recto Bit Cutter зелена 2 пиези

X-Ree 1/2 x 3/8 x 2 Двоен флејт Двоен флајт, директен рутер Бит секач зелена 2 компјутери (1/2 '' x 3/8 '' x 2 '' Flautas Dobles

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 425.60

Име на производот : директен рутер бит; Shank Diameter : 12.7mm / 1/2 ". Дијаметар на сечење : 9.52mm / 3/8"; флејта број : 2. должина на флутл : 49мм / 2 "; вкупна должина : 93мм / 3,7". Материјал : метал; боја : зелена, сребрен тон (материјал : метал; боја : верде, тоно плајдо. Тежина : 130g; Содржина на пакет : 2 x директен рутер bit2 x пластичен случај (пезос : 130 g; Contenido del Paquete : 2 x enrutador Recto Bit2 X Caja de Plástico. Име на производот : директен рутер бит; Shank Diameter : 12.7mm / 1/2 ". Дијаметар на сечење : 9.52mm / 3/8"; Број на флејта : 2. Флутул должина : 49мм / 2 "; Тотална должина : 93мм / 3,7 ". Материјал : метал; боја : зелен, сребрен тон (материјал : метал; боја : верде, тоно плато. Paquete : 2 x enrutador recto bit2 x caja de plástico. 1/2 "x 3/8" x 2 "Двојно флејти со дрво директно рутер бит секач зелена 2 pcsdouble fluted директно малку за остри и долготрајни сечење. може да се користи за да се намалат жлебовите , зајаци, слотови, dadoes, правење зглобови и општо отстранување на акции. Исто така, одлично за смртност и резба. Ве молиме, обрнете внимание на големината пред да нарачате за да избегнете да купувате погрешна ставка. Опис на шпански 1/2 '' x 3/8 '' x 2 '' Flautas Dobles de Madera enrutador Recto Bit Cutter Green 2 Piezasnombre del Producto : Fresa recta; Diámetro Shank : 12,7 mm / 1/2 '' Diámetro de Corte : 9.52 mm / 3/8 ''; Número de Flauta : 2 Longitud de Flauta : 49 mm / 2 ''; Долготрајно вкупно : материјал од 93 мм / 3,7 '' : метал; Боја : Верде, Тоно Плајопесо : 130 g; Contenido del Paquete : 2 x enrutador recto bit2 x caja de plástico.

За стоката

Слична стока во категоријата

Име на производот (трајно во употреба) : Бит на рутер за флејта; главна боја (најнова технологија) : црна, с

Материјал : HSS Дијаметар на Шанк : 6мм Совет : 0,2мм 1,0мм 1,2мм 1,5мм 2,0мм Вкупна должина : 40мм Ве молиме, дозволе�

Дијаметар од 17 / 8инчен, длабочина на сечење 1 / 2инчен, вкупна должина 243 / 64инчи 3 рабови за сечење на карби�

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Битки за вежбање од дрво / Држечка точка за вежбање 2 Фле�

Премиум алатка за подобрување на домот : Бит за монистра од 5 / 16инчи е совршен за правење 3 / 8инчни длабок�

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Битки за вежбање од дрво / Држечка точка за вежбање 2 Фле�

Голем дијаметар : 1 3 / 8 ", намалување на должината : 1 / 2", дијаметар на Шанк : 1 / 2 " Сет е организиран во кутиј�

Име на производот : крајна мелница; материјал : HSS Дијаметар на сечење : 6,5мм / 0,25 ''; длабочина на сечење : 23м

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Должина на сечилото : 21мм / 0,8 "; вкупна должина : 64мм / 2,5" Име на производот : рутер бит; тип : двојни флејти

Име на производот (трајно во употреба) : директен рутер бит; тип : (најнова технологија) силен производ со

Име на производот (издржлив во употреба) : директен рутер бит; материјал : (најнова технологија) челик, ка�

За сечење дрво Поголема прецизност Обработка на дрво во алатки со посакуваната форма и големина...

Апликација : Поголемиот дел од пластика, дрво, стакло од влакна, јаглерод, PCB табла, како што се табли, пов�

Име на производот : директен рутер бит; дијаметар на сечење (приближно) : 6,3мм / 1 / 4 '' Дијаметар на дупче з�

13 / 16инчен должина на сечење, 249 / 64инчен целосна должина Челично тело со супер сила и 1 работ на сечење на �

Прекрасната комбинација на мушка и Cove обезбедува квалитетен акцент на секој проект Генерален дијамета�

2 Флејт дизајн обезбедува мазна завршница и добри стапки на добиточна храна Советите за микрогруин карб

Име на производот : директен рутер бит; дијаметар на сечење (приближно) : 12,7 mm / 1 / 2 " Дијаметар на дупче за

Име на производот : мелница за крајна завршница; Материјал : HSSAl Боја : сива; дијаметар на сечење : 8мм / 0,3 "

Материјали : Тунфрам карбид Ниво : Прецизно ниво на ЦПУ Цврстина : До HRA92 Работни парчиња : МДФ, иверица, тв

Должина на флејта : 31мм / 1,2 "; Дијаметар на дупче за дупчење : 6,4мм / 1 / 4" Име на производот : Бит на рутер з�

Дијаметар (Д) 5 / 16 Висина на сечење (б) 1.03 Шанк (г) 1 / 4 Целокупната должина (L) 213 / 16 Напишете leigh #140...

1 / 4Инчен, 3 / 8Инчен, 1 / 2Инчен Двојно Флејтирани правци 3 / 8Инчен зајак; 3 / 8Инчен залив; 3 / 8Инчен заоблен 1 / 2�

Име на производот : Diamond Profil_erouter Bit; Материјал : Дијамант Дијаметар на дупче за дупчење : 12,7мм / 1 / 2 "; дијам

Должина на сечилото : 15мм / 0,59 "; вкупна должина : 37мм / 1,5" Име на производот : Бит на директен рутер; тип : �

", 5 / 16", 3 / 8 ", 7 / 16", 1 / 2 ") со бит со рабни рубини со високи перформанси на 1 / 4” Материјал за сечење на работ :

Спецификации : Број на парчиња 7 трепери, целокупна диа 15 / 16 ", Shims (1) .004", (1) .008 ", (1) .012", (1) .020 ", (1) .040", (1) .142 ", (1)

Ако должината на стегањето е кратка, стапката на добиточна храна и брзината на сечење треба да се намали

Целокупна должина : (издржлив во употреба) 58мм / 2,3 "; радиус на лак : 9,7мм / 0,38"; Севкупно (најнова технологиј

Scroll