Ново
Piggies® директен рутер бит за цел за резба во обработка на дрво.

Piggies® директен рутер бит за цел за резба во обработка на дрво.

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Материјали : Тунфрам карбид. Ниво : Прецизно ниво на ЦПУ. Цврстина : До HRA92. Работни парчиња : МДФ, иверица, тврдо дрво, табла, тврда табла, итн. Бр. 1/4 инчи, се тресеше директно рутер малку со бит од тонфрам карбид, тврдоста до hra92.

За стоката

Слична стока во категоријата

Прекрасната комбинација на мушка и Cove обезбедува квалитетен акцент на секој проект Генерален дијамета�

Премиум алатка за подобрување на домот : Бит за монистра од 5 / 16инчи е совршен за правење 3 / 8инчни длабок�

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Битки за вежбање од дрво / Држечка точка за вежбање 2 Фле�

Дијаметар (Д) 5 / 16 Висина на сечење (б) 1.03 Шанк (г) 1 / 4 Целокупната должина (L) 213 / 16 Напишете leigh #140 Дијаметар

", 5 / 16", 3 / 8 ", 7 / 16", 1 / 2 ") со бит со рабни рубини со високи перформанси на 1 / 4” Материјал за сечење на работ :

Име на производот (трајно во употреба) : Бит на рутер за флејта; главна боја (најнова технологија) : црна, с

Име на производот (издржлив во употреба) : директен рутер бит; материјал : (најнова технологија) челик, ка�

1 / 4Инчен, 3 / 8Инчен, 1 / 2Инчен Двојно Флејтирани правци 3 / 8Инчен зајак; 3 / 8Инчен залив; 3 / 8Инчен заоблен...

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа н�

Име на производот : директен рутер бит; дијаметар на сечење (приближно) : 12,7 mm / 1 / 2 " Дијаметар на дупче за

Аланот Амана е лидер во индустријата повеќе од 40 години Посветеност кон постојано обезбедување на најв�

Карбид прачки и челични прачки од волфрам Со голема цврстина, голема отпорност на абење, голема јачина, �

Сетови за бит од дрво Сетови за бит од дрво Дрво вежба бит сетсбол нос затегнат цврст карбид гравура рут�

Посветеност кон постојано обезбедување на највисок квалитет Решенија за производители, фабрикувачи, п�

Рабови за сечење на TCT Силен, зацврстен челик Близнак флуиран за мазна завршница За три ламинг ламиниран

✅ директен RTR малку карбид, 3 / 8 in ✅ Шанк Диа (Внатре) : 1 / 2 ✅ Број на флејти : 2 ✅ целосна должина (внатре) : 25

Бит за рутер за професионален квалитет Дизајн на намалување на Kickback; Индивидуално компјутерски избалан

Име на производот : мелница за крајна завршница; Материјал : HSSAl Боја : сива; дијаметар на сечење : 8мм / 0,3 "

Спецификации : Број на парчиња 7 трепери, целокупна диа 15 / 16 ", Shims (1) .004", (1) .008 ", (1) .012", (1) .020 ", (1) .040", (1) .142 ", (1)

Посветеност кон постојано обезбедување на највисок квалитет Решенија за производители, фабрикувачи, п�

Создава три различни парчиња со еден бит за да се создаде декоративно работење Грејните линии на намалу

Дијаметар од 17 / 8инчен, длабочина на сечење 1 / 2инчен, вкупна должина 243 / 64инчи 3 рабови за сечење на карби�

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Битки за вежбање од дрво / Држечка точка за вежбање 2 Фле�

Целокупна должина : (издржлив во употреба) 58мм / 2,3 "; радиус на лак : 9,7мм / 0,38"; Севкупно (најнова технологиј

Должина на сечење 3 / 4инчи, должина од 21 / 4инчи, 2 рабови за сечење Мазен и прецизен пресек Исклучително ис

Scroll