Ново
Долг пат не'рѓосувачки челик есенцијално масло дифузер ѓердан за светилки на воздухот ароматерапија приврзок ѓердан со ланец и влошки

Долг пат не'рѓосувачки челик есенцијално масло дифузер ѓердан за светилки на воздухот ароматерапија приврзок ѓердан со ланец

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 207.84

Единствено, ѓердан за есенцијално масло во стилот на срцев удар. Откако капевте неколку капки од омиленото есенцијално масло на влошките за замена, можете да уживате во омиленото есенцијално масло во секој посебен момент без да нанесете на вашата кожа!. 12 бои за замена на полнење на бои. Совпаѓајте со најразлични бои и стилови на облека и оставете го омилениот мирис придружен со вас во секое време. Locket and 21.6"chain are made of hypo-allergenic surgical grade 316 L stainless steel for long life and durability. Never fade, anti-allergy. Best gifts for anyone who wants use aromatherapy to maintain personal health, such as parents, lovers, friends, или уникатно сами. Совршен за родендени, Божиќ, дипломирања или какви било прилики за подароци. Е -пошта доколку е потребно. Единствено, ѓердан за есенцијално масло за масло од срцев удар. Откако капеше неколку капки од омиленото есенцијално масло на влошките за замена, можете да уживате во вашето омилено есенцијално масло во секој посебен момент без да нанесувате на вашата кожа!. Влошките за замена. Совпаѓаат со најразлични бои и стилови на облека и оставете го вашиот омилен мирис придружен со вас во секое време. Синџирот и 21,6 "се изработени од хипоалергичен хируршко одделение 316 L нерѓосувачки челик за долг живот и издржливост. Никогаш не избледувајте, анти-алергија. Најдобри подароци за секој што сака да користи ароматерапија за одржување на личното здравје, како што се родители, loversубовници, пријатели или уникатни. Совршен за родендени, Божиќ, дипломирања или какви било прилики за подароци. 100% гаранција за задоволство : ќе замениме или ќе ги вратиме ако има какви било проблеми со квалитетот, па дури и вие не сте задоволни. Нема ризик нема проблем за вас. Само испратете е -пошта доколку е потребно. Долгиот пат во приказната за брендот е долг. Но, loveубовта е секогаш со вас и ве поддржува на секој чекор на патот. Долг пат со loveубов, со вас. Долг пат се концентрира на почетокот на стилскиот дизајн и врвниот процес на производство. Ние веруваме дека секој накит може да додаде уникатно женски допир и вие сјаете на другите ум. Специјален дизајн за масла ѓердан ѓердан од не'рѓосувачки челик ѓердан е иновативен дифузер кој е различен од обичниот дифузер за ароматерапија. Само треба да го изберете вашето омилено есенцијално масло, да испуштите влошки за полнење. Донесете го мирисот на ваша страна. Аромата може да трае цел ден или подолго. Колку капки масло ќе додадете ќе зависи од вас. Колку повеќе масло користите, толку е посилна аромата. Предлагаме да додадете капка по капка сè додека не ја добиете силата на желбата. Спецификации на производот : Материјал : 316 Тежина од не'рѓосувачки челик : 28 g Стил на шкаф : Магнет ланец : 21,6 инчен ланец + 2 инчен ланец за продолжување со јастог-клова. Пакет вклучуваат : 1 x ѓердан 1 x приврзоци за приврзоци 12 x влошки за полнење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Стакло Мирис : Најомилениот мирис на фабриката за сапун и хартија, Роланд бор има белешки на свежо бор и �

[Ефикасна дифузија] Атомаза на арома и дифузија, користејќи технологија со висок притисок за дифузни мо�

Одвртете ги нашите тантализирачки ароми и пополнете го вашиот дом со најубавите белешки за воодушевува

Трајни и силни Нашата колба за пиење на колкот Rock Solid 8oz е совршена за сите видови на активности за пиење

【Два дифузери и 4 x влошки за полнење】 Големина на клипот за впуштање на автомобили : Прибл...

【Два дифузери и 4 x влошки за полнење】 Големина на клипот за впуштање на автомобили : Прибл 1,33 инчи 【Лес�

Materialmater ❤ecoпријателски 316 L е изработен од не'рѓосувачки челик, траен, неопаѓачки, недисковирање, водоотп

❦ Прекрасен ѓердан за дифузер за есенцијално масло од стилот на шкаф, така што сега можете да ги носите �

Ароматерапија Во Движење : Одлично За училиште, работа или каде било помеѓу, нашиот ѓердан од есенцијалн

Индивидуално спакувани 2500 ml, мултифункционални уреди за ароматерапија со голем капацитет : Овие дифузе�

Scroll