Ново
Мепра АЗБ10Н71115 Вилушка За Торта Фантазија, [Пакување од 24], 15,24 см, Нафта, Садови За Безбедни Садови За Миење Садови

Мепра АЗБ10Н71115 Вилушка За Торта Фантазија, [Пакување од 24], 15,24 см, Нафта, Садови За Безбедни Садови За Миење Садови

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови. ДИЗАЈНИРАН ВО ИТАЛИЈА : Мепра е познат по иновациите во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери како Анџело Манџароти. Сега можете лесно да донесете парче Направено во историјата на Италија на вашата трпеза. ДОЖИВЕЈТЕ НЕШТО ПОСЕБНО : Фантазијата Рамен Софтвер Од Мепра е совршена комбинација на боја и софистицираност. Дизајнирана Во Италија, оваа колекција прибор за јадење е достапна во 28 бои. Рачките од смола се збогатени со стаклени влакна за да гарантираат максимална осветленост на бојата. ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ СО ВИСОКА ОТПОРНОСТ : комплетот за прибор за јадење е направен со употреба на значително подебел нерѓосувачки челик. Рачките на рачката на овие парчиња за сервирање се заварени со процес на ултразвучно заварување што гарантира совршено држење. ВИЛУШКА ЗА ТОРТА МЕПРА : Достапна во комплет од 24, оваа вилушка за торта е долга 15,24 см. Има нафтена завршница. Го претпочитаат рестораните, хотелите, кафулињата, банкетите и другите угостителски услуги за да ги подобрат целокупните поставки на масата. Достапна во комплет од 24, Оваа Вилушка За Торта Мепра Фантазија е долга 15,24 см. Има нафтена завршница. Го претпочитаат рестораните, хотелите, кафулињата, банкетите и другите угостителски услуги за да ги подобрат целокупните поставки на масата. Fantasia Flatware од Mepra е совршена комбинација на боја и софистицираност. Дизајнирана Во Италија, оваа колекција прибор за јадење е достапна во 28 бои. Рачките од смола се збогатени со стаклени влакна за да гарантираат максимална осветленост на бојата. Прибор за Јадење мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови.

За стоката

Слична стока во категоријата

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од нерѓосувачки челик, тој е издржлив и сигурен МАТЕРИЈАЛ : Изработен од нерѓосува

Големина : 7,8 инчи (197 мм) Материјал : нерѓосувачки челик / АБС смола Произведено Во Јапонија Такаова Метал

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Големина : Ш 0,7 х Д 4,9 инчи (1,7 х 12,5 Јамашита Занает Ветување : Дизајнирање и производство на разни природни

Оваа вилушка од нерѓосувачки челик поставена со керамичка рачка е многу погодна за предјадења, овошје, �

Квалитет : Со Димензии 8 х 2 х 0,8 инчи, изработена од нерѓосувачки челик со врвен степен, оваа вилушка е изг

Нерѓосувачки Челик ОВОШНА ВИЛУШКА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК малите вилушки за салата се градежни, без груб�

Изработени од нерѓосувачки челик 18 / 8 Доаѓа со огледало заврши Избалансиран стил, прибор за јадење созд�

Едноставен и креативен дизајн бистро вилушки, исклучителна храна или пијалок украси Совршени бистро ви

€Пакет вредност Вклучува 6 Вилушки, кои се од суштинско значење за дома, кујни, ресторани и барови ●Позл

Совршена големина за придружба на торта, овошни чаши, салати, чаши за мус и мали предјадења Исто така е п�

* Оваа мала вилушка е со двостран дизајн и цврста конструкција, Боцките се доволни за малку лесно да се п�

Погоден за многу тематски забави, фестивали, украси за родендени или други прослави Дизајнирани со форм

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина На Производот : Прибл 0,8 х 5,6 х 0,04 инчи (2 х 14,2

ДЕСЕРТ ЗЕМА божиќ тема дизајн, празнична, исклучителна, удобно иonomономски за користење Торта Вилушки ОВ

Должина : 15,7 см Точка број : 1148649990 Материјал : кромарган нерѓосувачки челик 18 / 10 полиран Без ' рѓа, безбедн

Висококвалитетна издржлива, извонредна изработка, без деформација во случај на топлина (не е дозволено

[Прекрасен подарок] оваа вилушка има едноставно и атмосферско пакување за подароци тоа е совршен подаро

МЕЗЕ КОКТЕЛ СТАП Прекрасен дизајн, не само погоден за семејни ресторани кујни, забави, барови, бистроа и

Квалитет : Со Димензии 8 х 2 х 0,8 инчи, изработена од нерѓосувачки челик со врвен степен, оваа вилушка е изг

【Вилушката е изработена Од Врвен Нерѓосувачки Челик За Храна, Процес На Полирање На Огледало Со Светла

Изработени од професионален нерѓосувачки челик од 304 одделение за храна, без мирис без токсичен и безбе�

Ова е вилушка што се користи за ресторани, продавници за десерти, дома Изработен од висококвалитетен, цв

Овошните вилушки од нерѓосувачки челик се издржливи и отпорни на абење, кои не се лесни за ' рѓа и кршење.

Изработени од пп материјал, и практични, корисни и Дизајнот со долга рачка ве тера да го користите попог�

Користење на висококвалитетен бамбус материјал, силен и издржлив, безбеден и сигурен Тоа е неопходен ма

Креативен Дизајнсовршена комбинација на уникатни приврзоци за декорација На Ноќта на Вештерките и сад�

12парче нерѓосувачки челик мали десерт вилушки Изработени од врвен нерѓосувачки челик за храна со заврш

Scroll