Ново
Боксер мама | Никерикерс Никерикерс® Винил кучиња прозорец за налепница

Боксер мама | Никерикерс Никерикерс® Винил кучиња прозорец за налепница

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Направени по нарачка во САД - ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално. Големината на декорацијата е широка 5 "висока x 4". Високо квалитетна винил стапка за 6 години употреба на отворено - без пилинг, без пукање. Лесно за аплицирање - Вклучени се детални упатства за апликација. Не е статичко припивање !! Декалот е трајно лепило. Може да се отстрани, но нема да се користи повторно по отстранувањето. Ова е декларација за умирање направена од високо квалитетен винил оценет за шест години. Тоа е лепило за лепило од сите временски услови што ќе остане пуштено низ сите временски услови, сонце и миење. Тој е дизајниран да се користи од надворешната страна на вашиот прозорец или друга површина. Декларатот може да се отстрани, но нема да се користи после отстранување. Лесно се применува на : ❤ Windows ❤ i Pads ❤ лаптопи ❤ врзива ❤ лакирани тврдо дрво ❤ мазни wallsидови ❤ метални ❤ Алуминиумска апликација : Наменета за надворешна употреба. Упатствата за апликација се вклучени со секоја декларација. Опис : Ова е лепило за лепило. Доаѓа како што е прикажано на сликата. Позадината не е дел од декорацијата. Тој е дизајниран да се користи од надворешната страна на вашиот прозорец или друга површина. Декларатот може да се отстрани, но нема да се користи после отстранување. Тоа не е статичко припивање. Тоа е лепило. Големина : Ние ја користиме истата слика за да продаваме многу различни големини, затоа проверете ја големината во деталите за производот пред да ги купите. Никерикерите се направени во северозападниот дел на Пацификот со употреба на материјали од локални добавувачи и со персоналот ангажиран од нашата локална заедница.

За стоката

Слична стока во категоријата

4 Пакет Нормално е здодевно Мотивациони налепници налепници на лаптоп 2,5 инчи винил декларации супер

✔ ???????? ???????? : Овие налепници на животни доаѓаат во 100 налепници во секоја пакет Постојат 100 различни видо

Пакет од 2 налепници 3 "x 2.1" секој Налепници за винил на временски услови Телефонски налепници, налепници

Направени по нарачка во САД ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално Декалот е широк 5 „в�

2.2 инчи x 2,2 инчи x 20 компјутери 100% издржлив винил Wouldе ги добиете обрасците што ги гледате на сликите Иста�

Налепницата се совршени за автомобили, wallsидови, камиони, шкафчиња, прозорци, телефонски случаи, лаптопи

2 ленти за фендер 2 ленти од врата 2 четвртини ленти со панел Squeegee & упатства 2 ленти за фендер 2 ленти од вр�

Големина : 5 "x 4" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за автом

Пакет од 2 налепници 3 "x 2,8" секој Налепници за винил на временски услови Телефонски налепници, налепници

Налепница што може ефикасно да се заштити од сончева светлина и вода, што го прави помалку веројатно да �

Налепници за сечење на бакнеж Налепници за сечење на бакнеж Нашите налепници се направени со висококва�

Големина : 3 "x 2,9" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

✔ Водоотпорен ✔ Сонцето ✔ Отстранлив ✔ Високо квалитетен налепница оракална винил завиткана...

Водоотпорен и издржлив до 6 години! Лесно се поставува на автомобил, прозорци за автомобили, куќни прозо�

Налепница за винил со умирање Винил со високи перформанси Погледнете ја нашата табела во боја за сите б�

Scroll