Ново
Боксер мама | Никерикерс Никерикерс® Винил кучиња прозорец за налепница

Боксер мама | Никерикерс Никерикерс® Винил кучиња прозорец за налепница

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Направени по нарачка во САД - ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално. Големината на декорацијата е широка 5 "висока x 4". Високо квалитетна винил стапка за 6 години употреба на отворено - без пилинг, без пукање. Лесно за аплицирање - Вклучени се детални упатства за апликација. Не е статичко припивање !! Декалот е трајно лепило. Може да се отстрани, но нема да се користи повторно по отстранувањето. Ова е декларација за умирање направена од високо квалитетен винил оценет за шест години. Тоа е лепило за лепило од сите временски услови што ќе остане пуштено низ сите временски услови, сонце и миење. Тој е дизајниран да се користи од надворешната страна на вашиот прозорец или друга површина. Декларатот може да се отстрани, но нема да се користи после отстранување. Лесно се применува на : ❤ Windows ❤ i Pads ❤ лаптопи ❤ врзива ❤ лакирани тврдо дрво ❤ мазни wallsидови ❤ метални ❤ Алуминиумска апликација : Наменета за надворешна употреба. Упатствата за апликација се вклучени со секоја декларација. Опис : Ова е лепило за лепило. Доаѓа како што е прикажано на сликата. Позадината не е дел од декорацијата. Тој е дизајниран да се користи од надворешната страна на вашиот прозорец или друга површина. Декларатот може да се отстрани, но нема да се користи после отстранување. Тоа не е статичко припивање. Тоа е лепило. Големина : Ние ја користиме истата слика за да продаваме многу различни големини, затоа проверете ја големината во деталите за производот пред да ги купите. Никерикерите се направени во северозападниот дел на Пацификот со употреба на материјали од локални добавувачи и со персоналот ангажиран од нашата локална заедница.

За стоката

Слична стока во категоријата

2.2 инчи x 2,2 инчи x 20 компјутери 100% издржлив винил Wouldе ги добиете обрасците што ги гледате на сликите Иста�

Налепници за сечење на бакнеж Налепници за сечење на бакнеж Нашите налепници се направени со висококва�

Мерки високи 4 "широки x 6" Направено од највисок квалитет на оракал 651 винил Едноставен процес на аплицир�

Големина : 5 "x 4" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за автом

Големина : 3 "x 2.1" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

Може да се користи на која било рамна површина, како што се прозорци, автомобили, лаптопи и многу повеќе!

⚡ 【Налепница со висок квалитет】 : Налепницата е изработена од водоотпорен ПВЦ материјал кој е заштита

❤ 【Висококвалитетни налепници】 Сите налепници на винил се изработени од висококвалитетно мастило и д

Лесно за прилагодување кликнете на "Прилагодете" за да започнете со додавање на вашето име и бои...

? Што ќе добиете? Getе добиете налепници кои не се повторуваат на 50 парчиња графити ? Погодна големина за у�

Налепница што може ефикасно да се заштити од сончева светлина и вода, што го прави помалку веројатно да �

Ова е постојана висококвалитетна винилна декларација Може да издржи каков било вид на време, вклучувај�

4 Пакет Нормално е здодевно Мотивациони налепници налепници на лаптоп 2,5 инчи винил декларации супер

Scroll