Ново
Налепница за винил на черепот за голф клуб | автомобили камиони Ванс wallsидови лаптоп | Бела | 5,5 x 4,1 во | DUC605

Налепница за винил на черепот за голф клуб | автомобили камиони Ванс wallsидови лаптоп | Бела | 5,5 x 4,1 во | DUC605

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 127.20

Ова е висококвалитетен винил умирање за отсекување на декорална единечна боја без боја во позадина - далеку подобра од налепницата за браник. Винилот е направен да трае до 6 години* од надворешната страна на вашето возило и може да се примени на најчистите мазни површини; прозорци, огледала, лаптопи, мобилни уреди, каросерија на возила, внатрешни wallsидови и многу повеќе. Ние нудиме упатства за апликација за да им помогнеме, заедно со информациите за нашите страници за помош и ЧПП кои вклучуваат детални упатства за чистење и апликација за различни типови на површини. Јасна или проucирна лента за трансфер се користи така што процесот на аплицирање е многу полесен. Произведено од Duckits LLC. Направени и испорачани во Соединетите држави. Ова е висококвалитетен винил умирање за отсекување на декорална единечна боја без боја во позадина - далеку подобра од налепницата за браник. Винилот е направен да трае до 6 години* од надворешната страна на вашето возило и може да се примени на најчистите мазни површини; прозорци, огледала, лаптопи, мобилни уреди, каросерија на возила, внатрешни wallsидови и многу повеќе. Ние нудиме упатства за апликација за да им помогнеме, заедно со информациите за нашите страници за помош и ЧПП кои вклучуваат детални упатства за чистење и апликација за различни типови на површини. Јасна или проucирна лента за трансфер се користи така што процесот на аплицирање е многу полесен. Произведено од Duckits LLC. Направени и испорачани во Соединетите држави.

За стоката

Слична стока во категоријата

❤ 【Висококвалитетни налепници】 Сите налепници на винил се изработени од висококвалитетно мастило и д

Високо квалитетен оракал 651 винил Надворешен живот од 67 години Компјутерот за умирање винил декларациј�

Лесно за прилагодување кликнете на "Прилагодете" за да започнете со додавање на вашето име и бои...

Големина : 5 "x 4" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за автом

Официјално лиценциран Постојано лепило 3 години рејтинг на отворено 8 инчи од 8 инчи Направено во САД Лиц

✔ Водоотпорен ✔ Сонцето ✔ Отстранлив ✔ Високо квалитетен налепница оракална винил завиткана ✔ Лесно

Налепниците се доказ за временските услови и ќе издржат најостри клими и миења на автомобили...

Die Cut (не е отпечатено) од квалитетен материјал од 6+ години дизајниран за надворешна апликација Може да с

Направени по нарачка во САД ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално Декалот е широк 5 „в�

Екран отпечатен со двојно поминување на мастила за квалитет Дебела винил залиха Висок сјај УВ обложен л

Ова е високо одделение винил умирање за отсекување на декорална единечна боја без боја во позадина дал�

Направени по нарачка во САД ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално Големината на декор�

? Што ќе добиете? Getе добиете налепници кои не се повторуваат на 50 парчиња графити ? Погодна големина за у�

Приближна големина : 2 " Високо квалитетна издржлива налепница за винил со УВ облога Лесна кора и стап за

Големина на налепници : Опсегот на големината на налепницата е 67 см / 2.32,75 инчи Погодно е за велосипед, к�

Овој дизајн е класичното црвено блокирање на логото на АП со зборот „Остин Пеј“ подолу Оваа декларациј

Големина : 3 "x 2.1" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

Налепница што може ефикасно да се заштити од сончева светлина и вода, што го прави помалку веројатно да �

Направено во САД (Хаваи) 2,1 инчи висок x 8,0 инчи широк Винил винил оценет на 7 години за сите временски усло

Големина : 3 "x 2,6" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

Количина : 2 налепници како на сликата Големина : 4''x2.9 '', 6''x4.3 '' Печатено на винил со висока оценка од 3м бре

Copyright2014 SSC Inc Сите наши решенија се оригинални дизајни од компанијата „Јужна налепница“ Гордо направен�

Scroll