Ново
Најдобра мајка во историјата на секогаш налепници - 2 пакувања од 3 налепници - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода, лаптоп - Најдобра мајка досега

Најдобра мајка во историјата на секогаш налепници - 2 пакувања од 3 налепници - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Пакет од 2 налепници - 3 "x 2.1" секој. Налепници за винил на временски услови. Телефонски налепници, налепници на лаптоп, налепници за автомобили, налепници за шише со вода и многу други апликации!. Кора и стап, едноставна апликација, еднократно. Направено во САД. Направено од траен водоотпорен винил. Налепниците можат да се користат на отворено или во затворен простор, боите нема да избледат. Држете се на вашиот автомобил, шише со вода, лаптоп или ладилник. Излупете и стап - едноставна апликација. Еднократно. Направено во САД.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 3 "x 2.1" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

Големина : 3 "x 2,9" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

Die Cut (не е отпечатено) од квалитетен материјал од 6+ години дизајниран за надворешна апликација Може да с

Водоотпорен и издржлив до 6 години! Лесно се поставува на автомобил, прозорци за автомобили, куќни прозо�

? Што ќе добиете? Getе добиете налепници кои не се повторуваат на 50 парчиња графити ? Погодна големина за у�

Гордо направена во САД Направено да трае 7 години од надворешната страна на вашето возило, но може да се �

⚡ 【Налепница со висок квалитет】 : Налепницата е изработена од водоотпорен ПВЦ материјал кој е заштита

Лесно е да се примени винил декларација или налепница Оракален винил за внатрешна или надворешна употр�

✔ ???????? ???????? : Овие налепници на животни доаѓаат во 100 налепници во секоја пакет Постојат 100 различни видо

Направено во САД (Хаваи) 2,1 инчи висок x 8,0 инчи широк Винил винил оценет на 7 години за сите временски усло

Налепниците се доказ за временските услови и ќе издржат најостри клими и миења на автомобили...

Налепница за винил со умирање Винил со високи перформанси Погледнете ја нашата табела во боја за сите б�

Scroll