Ново
XMEIFEITS Индустриски Опрема Спирален Опрема 10 Заби Внатрешна Дупка 15mm За МОТОРНИ Вратило Цпу Машина Висока Прецизност Јаглероден Челик Погон Опрема

XMEIFEITS Индустриски Опрема Спирален Опрема 10 Заби Внатрешна Дупка 15mm За МОТОРНИ Вратило Цпу Машина Висока Прецизност Јаглероден

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Површината на Забот се Третира Со Калење Со Висока Фреквенција, Опремата е Извонредна во Изработката, Висока Јачина и Цврстина. спиралната опрема од 45 степени има добро мешање, стабилна ротација, низок шум, голем вртежен момент и голема случајност. товарот на секој пар брзини е намален, а носивоста на запчаниците е подобрена. бројот на случајни заби може да се совпадне за да се формира сооднос на пренос. Купете 2 за да формирате опрема со испреплетен вртежен момент со 90 погони. спиралната опрема од 45 степени може да се користи како управувач од 90 степени. Стандардна дупка со врвна жица за лесна инсталација. Запчаниците Се Изработени од Челик 45#, Цврстината и Прецизноста Го Достигнуваат првото Ниво, Стабилно и Издржливо.Број на модел : обработка на спирален менувач : Леенењестандарден или Нестандарден : Стандарден Агол На Притисок : 90 степеннасока : Лева Рачаплакација : Хардвер,машински преносматеријал : Профил На Јаглероден Челик : Спирален Менувач : Содржина На Наклон : 1 парчиња Спирална Опрема.

За стоката

Слична стока во категоријата

Модел : 0, 5М40Т; Материјал : Челик Број на заби : 40 заби; Модул : 0.5 режим Внатрешна Дупка : 6мм; Надворешен диј�

Површината на Забот се Третира Со Калење Со Висока Фреквенција, Опремата е Извонредна во Изработката, В�

Вистински оем замена дел Волрат нуди целосна линија садови за готвење и е посветена на уметноста на гос�

Пакет Листа : 1pc Поттикне Опрема; 1pc M5 завртка Менувачот е изработен од 45# челик, а површината можеби со ' р�

12Т28Т 3мм; Предности : Концентричноста е многу добра Модул : 0.5 28т : надворешен дијаметар : 15мм, дебелина 3,2 м

Комплетни Категории, Цврсти И Издржливи, Добра Стабилност, Професионални Алатки Во Индустриската Облас

Дијаметар на дупката : 4ММ / 0,16 Инчи Големина на чекор : 12х7мм / 0, 47х0 , 27 Инчи (Диа х Ч) Вкупна Големина : 12х16х4�

Апликација : банкарска опрема, безбедна кутија, фидер за хартија, интелигентен мерач на гас, машина за тк

Големина : М6х 10мм е прилагодено : Да Број на модел : М6 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Пластика Специфика

Модел : 222А; Модул : 0.5; заби број : 22 Применливо вратило / отвор : 2 мм (цврсто) Дијаметар : 12мм Дебелина : 3,1 мм.

11т Опрема Дебелина : 7мм надворешен дијаметар : околу 6,5 мм дијаметар На Дупка : 2,3 мм За Електрични Далечи�

Функција100% Сосема нов и .Добри додатоци за Возило или далечински управувач,Обезбедува пригоден избор з�

​Пакетот вклучува : 1pc Beval Опрема 4 M30 T 1pc Beval Опрема 4 M30 T Забелешка : обработена внатрешната дупка и фиксе�

Површината на Забот се Третира Со Калење Со Висока Фреквенција, Опремата е Извонредна во Изработката, В�

Пакет Листа : 1pc Поттикне Опрема; 1pc M5 завртка Менувачот е изработен од 45# челик, а површината можеби со ' р�

Список на пакети : 1пц Спирална Опрема ​Име на производот : 45 степен спирален опрема Производ Материјал :

Конусната опрема е изработена од 45# челик, а површината можеби со ' рѓа на некои стврднати брзини Пакетот

Конусната опрема е изработена од 45# челик, а површината можеби со ' рѓа на некои стврднати брзини...

Scroll