Ново
Holloway Men 222574

Holloway Men 222574

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 326.40

87% полиестер, 13% еластан го исцеди плетениот плетен. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. * Coolcore е дизајниран да дистрибуира влага брзо низ облеката. Како што се шири влагата, ќе се исуши побрзо и ќе ве задржи ладно и удобно. * Облеката штити од сонцето со (50+ UPF на телото, 25+ на мрежни инсерти). * 87% полиестер/13% еластан го исцеди плетењето со Coolcore Technology. * 92% полиестерска плетена мрежа/8% еластански плетено плетено инсерти со технологија Coolcore *. * Влакната на влагата * етикета без ознака * Половина патент -пуловер стил и рефлексивна лента * РАГЛАНСКИ РАБОТИ ЗА МАКСИЈА МОБИЛНО МОБИЛНОСТ. Совршено за сончеви денови, Elefterify Coolcore® 1/2 Zip Pullover од Holloway ја карактеризира технологијата Coolcore® која е дизајнирана за брзо дистрибуција на влага низ целата облека. Изработено од затемнето плетено плетење што штити од сонцето 50+ на телото, (25+ на мрежни инсерти), овој пуловер ќе ве одржи ладно и суво на најжешките денови.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% Полиестер Увезени ОМНИСЕНКА : за благо до екстремно изложување на сонце Блокира штетниays и УВБ зраци �

100% синтетички Увезени Гума ѓон Текстурирано горно : Избрани висококвалитетни материјали, исклучителни

Направени со висококвалитетни материјали со елегантно двојно зашиени за дополнителна издржливост и ст

Увезени Етилен винил ацетат ѓон Отпорен на вода горниот дел со премија кожа со полно зрно АнтиОДИРАЕ МЕ�

100% Кожа Произведено во САД Или Увезено Гумен ѓон Вратило мери околу 3,75" од лак Мерки за отворање на подиг

Гума ѓон Сопствениот шетач плетен горниот дел за удобност и дишење Наредени во ткаенина...

DEN 1433.60

87% полиестер, 13% еластан го исцеди плетениот плетен Увезени Затворање на патент Машинско миење Coolcore е ди�

Гумен ѓон Вратило мери приближно Глуждот од лак Мерки за отворање на подигање приближно 4" наоколу Обиче

Кожен ѓон Гума ѓон Патика со чипка со ленти со ленти со шарени џили и гумени лого Меморија за пена Шок ап�

59% Памук, 39% Рециклиран Полиестер, 2% Еластан Увезени Затворање на копчето Машинско Перење ЖИВОТ КАКИ : ов�

100% памук Произведено во САД Или Увезено Предвремено затворање Миење Раце Само Официјално лиценциран Џо

Синтетички ѓон Вратило мери приближно Глуждот од лак Петицата мери приближно 1" Мерки за отворање на под

100% платно Увезени Големина 13 чизми за девојчиња со големина 1 дожд чизми за жени црни чизми за жени чизми

Направени во САД или увезени Етилен винил ацетат ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак...

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Вратило мери приближно Глуждот од лак Мерки за отворање на под�

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење Моделот на аспект на реалтри е инспириран од при�

ткаенина и синтетички Направени во САД или увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно 10,6 од лак...

100% велур Гума ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак Пустински патека 26168861 Даб влакнести велур...

Обоен кукавид (потекло од крзно : Кина) Синтетичка гума ѓон Премиум велур Оригинална кожа Горна : Премиум

Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно 4 од лак Отворање на подигање мери приближно 11 "наоколу Suede Uper 1

60% Рециклиран Полиестер, 35% Полиестер, 5% Еластан Увезени Термички ве одржува топло Машина за перење за ле

Scroll