Ново
Колорадо Фиаг скијање ски -божиќно порибување Божиќно дрво камин што виси чорапи со кратка кадифен манжетна декорација за забава за домашен одмор

Колорадо Фиаг скијање ски -божиќно порибување Божиќно дрво камин што виси чорапи со кратка кадифен манжетна декорација за забава

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Полиестер. Направени во САД или увезени. Материјал : Ова смешно висечко порибување е изработено од полиестер, мека и удобна ткаенина, лесна текстура, доаѓа со цврста висечка јамка за да се осигурате дека можете да ја обесувате безбедно и лесно. Дизајн : Оваа божиќна чорапи се изработени од црвени чорапи и бели кратки кадифен чорапи, секое порибување има различна шема на печатење, додавајќи атмосфера на вашата Божиќна забава, ќе донесе топла силна празничка атмосфера на вашето семејство. Декорација : Оваа симпатична чорапи се многу погодни за виси на новогодишни елки, wallsидови, врати и камини и може да се искористи за поставување мали подароци, бонбони, шеќерна трска, чоколадо, играчки, складирање на картички и мали подароци. Широко користете : Класичните чорапи за Божиќниот декор за Божиќни празници доаѓаат со цврста висечка јамка, лесно е обесена од огништето, мантилот, wallидот, влезната врата, банистер, просторија или канцеларија. Одличен подарок : Ова порибување може да биде убав подарок со своите широки апликации и исклучителен дизајн, можете да им го дадете на пријателите, колегите или семејствата, да ги оставите со длабок впечаток и незаборавна Божиќна меморија. Полиестер. Направени во САД или увезени. Материјал : Ова смешно висечко порибување е изработено од полиестер, мека и удобна ткаенина, лесна текстура, доаѓа со цврста висечка јамка за да се осигурате дека можете да ја обесувате безбедно и лесно. Дизајн : Оваа божиќна чорапи се изработени од црвени чорапи и бели кратки кадифен чорапи, секое порибување има различна шема на печатење, додавајќи атмосфера на вашата Божиќна забава, ќе донесе топла силна празничка атмосфера на вашето семејство. Декорација : Оваа симпатична чорапи се многу погодни за виси на новогодишни елки, wallsидови, врати и камини и може да се искористи за поставување мали подароци, бонбони, шеќерна трска, чоколадо, играчки, складирање на картички и мали подароци. Широко користете : Класичните чорапи за Божиќниот декор за Божиќни празници доаѓаат со цврста висечка јамка, лесно е обесена од огништето, мантилот, wallидот, влезната врата, банистер, просторија или канцеларија. Одличен подарок : Ова порибување може да биде убав подарок со своите широки апликации и исклучителен дизајн, можете да им го дадете на пријателите, колегите или семејствата, да ги оставите со длабок впечаток и незаборавна Божиќна меморија. Смешно камин што виси чорапи печатени Божиќни празнични чорапи класични црвени и кадифен бел манжетни украси за украси за семејни празници.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од неткаени и секвенци, што е магија, порибување на бои, има з�

DECORATIONS : Each stocking measures approx 18" This stocking has a large top opening and a spaciointerior that is perfect for candy of all kinds, and stocking stuffers for an even more exci

98% полиестер, 2% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Официјално лиценцирано : лицен

Количина : 1 компјутери Материјал (и) : полиестер / кадифеен Димензии : 20 "H x 10,5" W (вклучувајќи јамка)...

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од полиестер и бела кадиф, која е издржлива, се чувствува мек�

76% памук, 21% поли, 3% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машински миење Миди чорапи најтешките чор

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

Рустикално плетено божиќно порибување изработено од тешки предиво од истегнување со кабелска плетена

Едноставно лежете рамно или закачете се за да се исушите, и подготвено е за следната празнична сезона...

🎅 не наводни+секвенци 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не б

Направено од цврста путер и обложена со специјална метална завршница Вклучен кабел за да бидете сигурн�

Полиестер Направени во САД или увезени Големина : Ова удобно божиќно порибување е 8,2 на 16,5 инчи...

78,7% памук + 12,1% полиестер Држете ја позицијата : Повеќе безбедност можете да имате при ставање на чорапит�

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од полиестер и бела кадиф, која е издржлива, се чувствува мек�

🎅 не наводни+секвенци 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не б

Тоа ќе биде првото нешто што децата го грабнуваат на Божиќното утро Совршено порибување за украсување н

Среќен Божиќ : Овој сет на Божиќни чорапи со Божиќни обрасци ќе му помогне на Божиќниот дух и ќе остави у�

100% Полиестер Увезени Машинско Перење [Висок Квалитет] : Супер растеглив, супер мек, квалитетен, поширок и

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

Оградување на лакови, потпишано и нумерирано во молив 15 x 8,5 in (38,1 x 21,59 см) 1993 Обраќање на лакови, потпишано

74% памук, 20% полиестер, 3% најлон, 3% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење...

Полиестер Увезени Машинско Перење Автентични тимски бои и логоа НЦАА официјално лиценциран Висококвал

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од полиестер и бела кадиф, која е издржлива, се чувствува мек�

98% Полиестер, 2% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење 5 Пакет асортиман на чорапи со

Уникатен дизајн : Божиќните чорапи ја подобруваат фестивалската атмосфера Прекрасни украси на фестива�

78% органски памук, 20% полиестер, 2% спандекс Увезени Еластично затворање Машинско миење Органски памук, м�

【Голема големина】 Должина : 17,7 инчи, ширина : 12,2 инчи, доволно големи за да се одржат многу мали подароци

памук Машинско миење 【Антилизгачки костец】 Нелизгачки чорапи дизајнирани со подебели костец на дното

Полиестер Совршено порибување за украсување на вашиот камин мантил Плишната бела манжетна ја надополн�

Scroll