Ново
Weierya Kids Skus Cods Merino Wool, термички снежни чорапи, чорапи со волна со високи колена за момчиња и девојчиња, 1/3 пара

Weierya Kids Skus Cods Merino Wool, термички снежни чорапи, чорапи со волна со високи колена за момчиња и девојчиња, 1/3 пара

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

28,3%волна, 38,8%акрилик, 22,1%полиамид, 9,7%полистер, 1,1%еластан. Увезени. Машинско миење. Мерино волна и анти-пилинг акрилик - изработено од 28,3% волна, 38,8% акрилик, 22,1% полиамид, 9,7% полистер, зимски скијачки чорапи се лесни, топло и дишено, апсорбирајте ги зимските чорапи ги чуваат децата мали прсти топли топли топли топли цел ден. Преку дизајн на теле - Дизајн на висока теле и еластичност што може да го намали притисокот на нозете и да промовира циркулација на крвта, дебели тери јамки на пета и пети се користат за да се спречат плускавци и триење. Останува нагоре - опремена со манжетна што не се лизга, што гарантира дека чорапот останува нагоре. Чорапите што се лизгаат во чизмите е нешто од минатото. Совршен избор - Оваа ски-чорапи за мали деца е одлична идеја за Божиќен подарок / роденденски подарок за момчиња девојчиња. Не само за употреба на скијање спорт, исто така е многу погоден за сноубординг, пешачење или возење велосипед и за сите видови зимски спортови, или нејзината убава шема може да стави малку блиц во вашата облека. Одлична поддршка за клиенти - Имаме 1 пар или 3 пара комбинација за детски ски-чорапи за да изберете. Уште повеќе, ние сакаме нашите клиенти да бидат среќни - во случај да имате какви било прашања или проблеми, не двоумете се да не контактирате. 28,3%волна, 38,8%акрилик, 22,1%полиамид, 9,7%полистер, 1,1%еластан. Увезени. Машинско миење. Мерино волна и анти-пилинг акрилик - изработено од 28,3% волна, 38,8% акрилик, 22,1% полиамид, 9,7% полистер, зимски скијачки чорапи се лесни, топло и дишено, апсорбирајте ги зимските чорапи ги чуваат децата мали прсти топли топли топли топли цел ден. Преку дизајн на теле - Дизајн на висока теле и еластичност што може да го намали притисокот на нозете и да промовира циркулација на крвта, дебели тери јамки на пета и пети се користат за да се спречат плускавци и триење. Останува нагоре - опремена со манжетна што не се лизга, што гарантира дека чорапот останува нагоре. Чорапите што се лизгаат во чизмите е нешто од минатото. Совршен избор - Оваа ски-чорапи за мали деца е одлична идеја за Божиќен подарок / роденденски подарок за момчиња девојчиња. Не само за употреба на скијање спорт, исто така е многу погоден за сноубординг, пешачење или возење велосипед и за сите видови зимски спортови, или нејзината убава шема може да стави малку блиц во вашата облека. Одлична поддршка за клиенти - Имаме 1 пар или 3 пара комбинација за детски ски-чорапи за да изберете. Уште повеќе, ние сакаме нашите клиенти да бидат среќни - во случај да имате какви било прашања или проблеми, не двоумете се да не контактирате.

За стоката

Слична стока во категоријата

DECORATIONS : Each stocking measures approx 18" This stocking has a large top opening and a spaciointerior that is perfect for candy of all kinds, and stocking stuffers for an even more exci

Памук измешан Увезени Еластично затворање Машинско миење Квалитетни памучни девојки од чипка чипка чо�

78% органски памук, 20% полиестер, 2% спандекс Увезени Еластично затворање Машинско миење Органски памук, м�

? Прекрасно божиќно порибување за деца Оваа шепа патрола сина Божиќна порибување мери 16,5 инчи x 9 инчи...

Едноставно лежете рамно или закачете се за да се исушите, и подготвено е за следната празнична сезона Лу

🎅 не наводни+секвенци 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не б

Порибување Увезени Материјал : кристален кадифен материјал, со цврста висечка јамка, лесен за поставува

78,7% памук + 12,1% полиестер Држете ја позицијата : Повеќе безбедност можете да имате при ставање на чорапит�

Големина : 8.2inch x 16,5 инчи во големината на чорапот, совршена големина за да виси на украсите на елката Бож�

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од неткаени и секвенци, што е магија, порибување на бои, има з�

Полиестер Направени во САД или увезени Големина : Ова удобно божиќно порибување е 8,2 на 16,5 инчи...

Направено од цврста путер и обложена со специјална метална завршница Вклучен кабел за да бидете сигурн�

【Материјал】 Нашето Божиќно порибување е изработено од висококвалитетно кристално кадифе и супер мека

Полиестер Увезени Машинско Перење Автентични тимски бои и логоа НЦАА официјално лиценциран...

Полиестер Телото на чорапите е црвена, бела манжетна со кратки купови, мека и удобна ткаенина, лесна тек�

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

Тоа ќе биде првото нешто што децата го грабнуваат на Божиќното утро Совршено порибување за украсување н

Пријатен празник изглед со густа плетена текстура на џемпер и бела и црвена лента Лесно е да се дружите �

74% памук, 20% полиестер, 3% најлон, 3% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење...

🎅 не наводни+секвенци 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не б

Елегантно црвено Божиќно порибување Дизајн на црвена карирана Предниот дел се одликува со елегантен ст

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од полиестер и бела кадиф, која е издржлива, се чувствува мек�

Количина : 1 компјутери Материјал (и) : полиестер / кадифеен Димензии : 20 "H x 10,5" W (вклучувајќи јамка)...

Супер Мека И Удобна Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење МЕКИ И УДОБНИ; Овие Чорапи За Дево�

Текстурирана полиестерска ткаенина Класично црвено на Божиќно порибување, бело кратко кадифен на врво�

Scroll