Ново
Додаток снабдување со кокомелон чорапи 10 пакувања Бебе чорапи и чорапи за мали деца 2T-5T Кокомелон чорапи за момчиња за мали деца

Додаток снабдување со кокомелон чорапи 10 пакувања Бебе чорапи и чорапи за мали деца 2T-5T Кокомелон чорапи за момчиња за мали

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 255.84

98% полиестер, 2% спандекс. Увезени. Машинско миење. Кокомелон : Вашите малечки ќе ги обожаваат овие чорапи за мали деца со кои се наоѓаат саканиот и привлечен кокомелон. Направете го секој ден посебен со овие извонредни чорапи за момчиња и девојчиња за мали деца. 10-пакет : Разновидност е зачин на животот, а кога станува збор за овие извонредни детски чорапи, вашето дете има 10 слатки дизајни за кокомелон за избор. Да се ​​облекувате наутро или после времето за бања никогаш не било позабавно за девојчињата и момчињата!. Висок квалитет : Овие чорапи за момчиња и чорапи за девојчиња за мали деца се направени од 97% полиестер и 3% спандекс. Феноменален квалитет за секојдневно носење и солза. Совршено за подароци : Нашите чорапи за момчиња од кокомелон прават идеални подароци за празниците, прославите или родендените, дополнително, овие чорапи за новороденчиња прават одлични порибници за порибување за малечките да се отворат на Божиќ. Изберете ја вашата големина : Овие чорапи за момчиња доаѓаат во сите различни големини, осигурувајќи се дека ќе го пронајдете најдобриот избор. Почнувајќи од 6-24 месеци и 2 T-5 T, овие чорапи за деца се обврзани да се вклопат врз основа на вашата предност. Кој не ја сака разиграноста на кокомелон? Овие чорапи за момчиња од мали деца го носат чудото и воодушевувањето на нашиот омилен цртан лик во живот во живот, почнувајќи од 6-24 месеци и 2Т-5Т. Изберете ја вашата големина и изберете од 10 различни парови. Овие чорапи на екипажот на мали деца прават одлични подароци за специјални прилики, без разлика дали тоа се празници, родендени и други специјални настани. Направени од издржлив материјал и градење за да трае, овие детски чорапи се совршен додаток на гардеробата на секое дете.

За стоката

Слична стока во категоријата

Скриени Воздушни Чорапи Овие чорапи без шоу се исечени многу ниско, така што тие не се појавуваат во

Едноставно лежете рамно или закачете се за да се исушите, и подготвено е за следната празнична сезона...

Елегантно црвено Божиќно порибување Дизајн на црвена карирана Предниот дел се одликува со елегантен ст

🎅 не наводни+секвенци 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не б

Памук измешан Увезени Еластично затворање Машинско миење Квалитетни памучни девојки од чипка чипка чо�

памук Машинско миење 【Антилизгачки костец】 Нелизгачки чорапи дизајнирани со подебели костец на дното

🎅 не наводни+секвенци 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не б

30% волна (Мерино), 36% најлон, 33% акрилик, 1% еластан Увезени Машински измиени Нашите чорапи со терморегулир�

98% полиестер, 2% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Официјално лиценцирано : лицен

Рустикално плетено божиќно порибување изработено од тешки предиво од истегнување со кабелска плетена

55% Памук, 43% Најлон, 2% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Патувајте во елегантен �

【Материјал】 Нашето Божиќно порибување е изработено од висококвалитетно кристално кадифе и супер мека

6 пакувања : Бели божиќни чорапи сет од 6 со манжетна со крзно што совршено одговара на зимскиот Божиќ...

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од полиестер и бела кадиф, која е издржлива, се чувствува мек�

DECORATIONS : Each stocking measures approx 18" This stocking has a large top opening and a spaciointerior that is perfect for candy of all kinds, and stocking stuffers for an even more exci

Среќен Божиќ : Овој сет на Божиќни чорапи со Божиќни обрасци ќе му помогне на Божиќниот дух и ќе остави у�

Големина : 8.2inch x 16,5 инчи во големината на чорапот, совршена големина за да виси на украсите на елката...

100% Полиестер Направено во НАС Луксузен Материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, Овој Божиќен чор�

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени Неговата големина е

78% органски памук, 20% полиестер, 2% спандекс Увезени Еластично затворање Машинско миење Органски памук, м�

Полиестер Направени во САД или увезени Големина : Ова удобно божиќно порибување е 8,2 на 16,5 инчи Може да с�

Мерино волна Машинско миење ладно, нежно со слични предмети Без белило Без оксилеан Тргнете ја сувата н�

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од неткаени и секвенци, што е магија, порибување на бои, има з�

98% Полиестер, 2% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење 5 Пакет асортиман на чорапи со

Полиестер Телото на чорапите е црвена, бела манжетна со кратки купови, мека и удобна ткаенина, лесна тек�

28,3%волна, 38,8%акрилик, 22,1%полиамид, 9,7%полистер, 1,1%еластан Увезени Машинско миење Мерино волна и антипилин

Scroll