Ново
Сестра новини Божиќни чорапи за деца, деца Божиќни чорапи, сини Божиќни чорапи, чорапи за Божиќ

Сестра новини Божиќни чорапи за деца, деца Божиќни чорапи, сини Божиќни чорапи, чорапи за Божиќ

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

? Прекрасно божиќно порибување за деца - Оваа шепа патрола сина Божиќна порибување мери 16,5 инчи x 9 инчи. Се одликува со илустрација на ликовите од хит -шоуто шепа патрола како Чејс, Маршал, Еверест, Скај и урнатините. Овој дизајн на чорапи со Jerseyерси има манжетна со бела ткаенина и јамка за лесно бесење. ? Одлични божиќни чорапи за деца - Оваа Божиќна порибување е доволно голема за да се вклопи во мали играчки и ситници или дури и мали закуски како чоколади, бонбони и други мали вкусни третираат вашите деца ќе сакаат да се отворат на Божиќното утро!. ? Прекрасен дизајн - во кој се прикажани ликовите на Патрол Патрол како Чејс, Маршал, Еверест, Скај и урнатините, овие ликови ги сакаат многу деца, момчиња и девојчиња! Живописно обоени ликови отпечатени на сино Божиќно порибување што можете да ги обесувате на вашата мантија, полица или wallид, каде и да сакате да ги обесувате Божиќните чорапи!. ? Многу декоративно - ова е одличен сезонски додаток на вашите Божиќни украси дома. Ова сигурно ќе додаде поп боја и скратеност во вашиот простор. Децата дефинитивно ќе бидат повозбудени да чекаат за Божиќ!. ? Додадете во Cart - и направете ги оние fansубители на патролата на Мала шепа, навистина среќни за сезоната на празници! Ова е многу цврсто и може да одржи многу Божиќни порибници како ситни играчки, чоколади, бонбони, креони, мини загатки и многу други! ? Прекрасно божиќно порибување за деца - Оваа шепа патрола сина Божиќна порибување мери 16,5 инчи x 9 инчи. Се одликува со илустрација на ликовите од хит -шоуто шепа патрола како Чејс, Маршал, Еверест, Скај и урнатините. Овој дизајн на чорапи со Jerseyерси има манжетна со бела ткаенина и јамка за лесно бесење. ? Одлични божиќни чорапи за деца - Оваа Божиќна порибување е доволно голема за да се вклопи во мали играчки и ситници или дури и мали закуски како чоколади, бонбони и други мали вкусни третираат вашите деца ќе сакаат да се отворат на Божиќното утро!. ? Прекрасен дизајн - во кој се прикажани ликовите на Патрол Патрол како Чејс, Маршал, Еверест, Скај и урнатините, овие ликови ги сакаат многу деца, момчиња и девојчиња! Живописно обоени ликови отпечатени на сино Божиќно порибување што можете да ги обесувате на вашата мантија, полица или wallид, каде и да сакате да ги обесувате Божиќните чорапи!. ? Многу декоративно - ова е одличен сезонски додаток на вашите Божиќни украси дома. Ова сигурно ќе додаде поп боја и скратеност во вашиот простор. Децата дефинитивно ќе бидат повозбудени да чекаат за Божиќ!. ? Додадете во Cart - и направете ги оние fansубители на патролата на Мала шепа, навистина среќни за сезоната на празници! Ова е многу цврсто и може да одржи многу Божиќни порибници како ситни играчки, чоколади, бонбони, креони, мини загатки и многу други!

За стоката

Слична стока во категоријата

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

Полиестер Увезени Машинско Перење Автентични тимски бои и логоа НЦАА официјално лиценциран...

Шведско порибување на гноми многу простор да се стават бонбони од сите видови, мали подароци и порибниц�

6 пакувања : Бели божиќни чорапи сет од 6 со манжетна со крзно што совршено одговара на зимскиот Божиќ...

100% Полиестер Увезени Машинско Перење [Висок Квалитет] : Супер растеглив, супер мек, квалитетен, поширок и

Полиестер Направени во САД или увезени Големина : Ова удобно божиќно порибување е 8,2 на 16,5 инчи Може да с�

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од полиестер и бела кадиф, која е издржлива, се чувствува мек�

100% полиестер Направено во нас Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно пори�

98% полиестер, 2% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Официјално лиценцирано : лицен

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од полиестер и бела кадиф, која е издржлива, се чувствува мек�

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од неткаени и секвенци, што е магија, порибување на бои, има з�

Мерино волна Машинско миење ладно, нежно со слични предмети Без белило Без оксилеан Тргнете ја сувата н�

Елегантно црвено Божиќно порибување Дизајн на црвена карирана Предниот дел се одликува со елегантен ст

74% памук, 20% полиестер, 3% најлон, 3% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење...

Направено од цврста путер и обложена со специјална метална завршница Вклучен кабел за да бидете сигурн�

【Голема големина】 Должина : 17,7 инчи, ширина : 12,2 инчи, доволно големи за да се одржат многу мали подароци

76% памук, 21% поли, 3% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машински миење Миди чорапи најтешките чор

Големина : 8.2inch x 16,5 инчи во големината на чорапот, совршена големина за да виси на украсите на елката Бож�

【Материјал】 Нашето Божиќно порибување е изработено од висококвалитетно кристално кадифе и супер мека

Рустикално плетено божиќно порибување изработено од тешки предиво од истегнување со кабелска плетена

Текстурирана полиестерска ткаенина Класично црвено на Божиќно порибување, бело кратко кадифен на врво�

Порибување Увезени Материјал : кристален кадифен материјал, со цврста висечка јамка, лесен за поставува

🎅 не наводни+секвенци 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не б

Количина : 1 компјутери Материјал (и) : полиестер / кадифеен Димензии : 20 "H x 10,5" W (вклучувајќи јамка) Црвена

78,7% памук + 12,1% полиестер Држете ја позицијата : Повеќе безбедност можете да имате при ставање на чорапит�

Scroll