Ново
Марамчиња за телефонски екрани на Gatuida, чистење на екранот за телефони Макарон чистење на мобилни телефони марамчиња четка за декоративни торби за торбички за елек

Марамчиња за телефонски екрани на Gatuida, чистење на екранот за телефони Макарон чистење на мобилни телефони марамчиња четка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 47.84

Микрофибер страна на топката за чистење на екранот ги отстранува тврдоглавите ознаки. Користете ја страната на крпата Тери за да ги отстраните, отпечатоците од прсти и измамниците. Секоја страна има микрофибер крпа која е одлична за чистење на отпечатоци од прсти, и масло од екрани на допир на таблети, i Phone, паметни телефони, поттикне, лаптопи, компјутерски екрани, па дури и леќи за фотоапарати. За уредите на екранот на допир и компјутерски монитори, дури и вашите спектакли!. Не се потребни хемикалии. Можете да ја измиете вода и брзо. Тоа е добра декорација кога ќе го облечете случајот. Микрофибер страна на топката за чистење на екранот ги отстранува тврдоглавите ознаки. Користете ја страната на крпата Тери за да ги отстраните, отпечатоците од прсти и измамниците. Секоја страна има микрофибер крпа која е одлична за чистење на отпечатоци од прсти, и масло од екрани на допир на таблети, i Phone, паметни телефони, поттикне, лаптопи, компјутерски екрани, па дури и леќи за фотоапарати. За уредите на екранот на допир и компјутерски монитори, дури и вашите спектакли!. Не се потребни хемикалии. Можете да ја измиете вода и брзо. Тоа е добра декорација кога ќе го облечете случајот. Опис : Оваа ставка е средство за чистење на екран на допир. Изработено е од лента и стр. Постојат две страни и двете може да се користат за чистење на вашиот екран. На неа има и два капак на чистачот кога не го користите, ставете го и ќе изгледа поубава карактеристика : - Материјал : Lint и PP- Големина : 3.5x3.5x1.63cm/ 1.4x1.4x0.6inch - Микрофибер страна на топката за чистење на екранот ги отстранува тврдоглавите ознаки. Користете ја страната на крпата Тери за да ги отстраните, отпечатоците од прсти и шминка- секоја страна има микрофибер крпа која е одлична за чистење на отпечатоци од прсти, и масло од екраните на допир на таблети, i Phone, паметни телефони, поттикне, лаптопи, компјутерски екрани, па дури и леќи за камера- Уреди на екранот на допир и компјутерски монитори, дури и вашите спектакли!. Не се потребни хемикалии- можете да ја измиете вода и брзо- тоа е добра декорација кога ќе го ставите пакетот за случајот, вклучувајќи : 1 x марамчиња за екранот на телефонот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Со редовно користење на чистач на зелено даб на екранот, го зачувате животот на вашиот уред и создавате �

Нашата најдобра чистачка на екранот за монитори за вашата чувствителна електроника, моќна и нежна за ва

Еден комплет од 60мл Вклучува и Arcticlean 1 (30ml) и Arcticlean 2 (30ml) Лесен за користење Чисти грешки и други компјутер

Наменети да ги исчистат сите уреди на екранот на допир, вклучувајќи i Pad Air, i Pad Pro, i Pad Mini, Mac Book, Samsung Tablets, Kindl

Concented Concented Concented Concented Concented Concented Cancleder Canters : Работи со шише Whoosh 2.0 16,9 мл (тие не би работеле со стариот диз�

3 Во 1 мултифункционална чистачка направена од ABS транспарентно заштитно, вградено шише и бришење на мик�

Волрфид Air Pods Електронски екран 7 во 1 чистач за чистење лаптоп алатка за чистење на тастатура за i Pad / iwatch

[Пакети] : 40 пакувања индивидуално чисти марамчиња, чистење марамчиња за чисти и отстранете ги термичкит

Чистење без капење, низа или боење : не остава филм или остаток Отстранува Durst, нечистотија и отпечатоци �

Чистење на леќи со сигурност близначка четка на ултра фино Шарена програма 5.1 CH Проверка на звучникот, п�

Пластика ? Чистач на екранот на телефонот ❤ Микрофибер страна на топката за чистење на екранот ги отстр�

Scroll