Ново
ЕККО машки MX MX Sway Gore-Tex Sneaker

ЕККО машки MX MX Sway Gore-Tex Sneaker

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Увезени. Полиуретан ѓон. Gore-Tex Technology за дишење, 100% водоотпорен чевли. Изграден на анатомски последен пат со употреба на ECCO Fluidform, директен процес на инјектирање кој користи флуидни материјали што ја следат природната форма на стапалото, за засилена стабилност. Робусна, мотокрос инспирирана од ПУ, нуди влечење и поддршка, со дополнителен вметнување TPU за стабилност. Рефлективни панделки на јаката, јазикот и табулаторот за влечење нудат зголемена видливост. Рефлективни панделки на јаката, јазикот и табулаторот за влечење нудат зголемена видливост. Увезени. Полиуретан ѓон. Gore-Tex Technology за дишење, 100% водоотпорен чевли. Изграден на анатомски последен пат со употреба на ECCO Fluidform, директен процес на инјектирање кој користи флуидни материјали што ја следат природната форма на стапалото, за засилена стабилност. Робусна, мотокрос инспирирана од ПУ, нуди влечење и поддршка, со дополнителен вметнување TPU за стабилност. Рефлективни панделки на јаката, јазикот и табулаторот за влечење нудат зголемена видливост. Рефлективни панделки на јаката, јазикот и табулаторот за влечење нудат зголемена видливост. Бесконечно масна и лесна, со изглед кој е сосед на улична облека, ова издание на ECCO MX е конструирано во премиум текстил, нанесена со технологија Gore-Tex, така што тие се 100% водоотпорни. Нејзиниот ѓон инспириран од мотокрос нуди додаден зафат и стабилност, додека нашата технологија за удобност на потписот ви овозможува да ги носите цел ден, дури и во влажни временски услови.

За стоката

Слична стока во категоријата

Датуми, шопинг, вечери и други прилики Енергичен и младешки Цврсто плетете, продолжете го времето за упо

Гумен ѓон Воздушната Единица За Зумирање вградена под предните облоги кога ќе се повлечете, а потоа се в

Suede единствено ? Дизајн и материјал : Елегантен и дарежлив дизајн на класичен стил Подобро ленти со должи

Гума ѓон Облечи за луксуз луксузни машки лекари се лизгаат формални чевли за фустани со шила и sequins!...

100% мрежа Увезени 1 Висок квалитет на материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајак�

Suede единствено ? Материјал : Сатен и rhinestones површина, материјал што е пријателски за кожата, удобен и дише�

Рака потпишана од Ален Ајверсон Поддржано од ПСА / ДНК 100% гаранција за автентичност Доаѓа со PSA / DNA автен�

33inches (6 см), идеја за наставници за танцување или почетници за танцување; За овој стил на чевли за танцува�

Увезени Гума ѓон Надворешен материјал : плетена ткаенина за дишење, висококвалитетна инзола ги прават т

Увезени! Стил на пети : Бадем пети, алуминиумски пети, велосипед пети, пад на пети, затворен пети, компози�

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Заштитете се од сонцето без разлика дали

Scroll