Ново
ЕККО машки MX MX Sway Gore-Tex Sneaker

ЕККО машки MX MX Sway Gore-Tex Sneaker

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Увезени. Полиуретан ѓон. Gore-Tex Technology за дишење, 100% водоотпорен чевли. Изграден на анатомски последен пат со употреба на ECCO Fluidform, директен процес на инјектирање кој користи флуидни материјали што ја следат природната форма на стапалото, за засилена стабилност. Робусна, мотокрос инспирирана од ПУ, нуди влечење и поддршка, со дополнителен вметнување TPU за стабилност. Рефлективни панделки на јаката, јазикот и табулаторот за влечење нудат зголемена видливост. Рефлективни панделки на јаката, јазикот и табулаторот за влечење нудат зголемена видливост. Увезени. Полиуретан ѓон. Gore-Tex Technology за дишење, 100% водоотпорен чевли. Изграден на анатомски последен пат со употреба на ECCO Fluidform, директен процес на инјектирање кој користи флуидни материјали што ја следат природната форма на стапалото, за засилена стабилност. Робусна, мотокрос инспирирана од ПУ, нуди влечење и поддршка, со дополнителен вметнување TPU за стабилност. Рефлективни панделки на јаката, јазикот и табулаторот за влечење нудат зголемена видливост. Рефлективни панделки на јаката, јазикот и табулаторот за влечење нудат зголемена видливост. Бесконечно масна и лесна, со изглед кој е сосед на улична облека, ова издание на ECCO MX е конструирано во премиум текстил, нанесена со технологија Gore-Tex, така што тие се 100% водоотпорни. Нејзиниот ѓон инспириран од мотокрос нуди додаден зафат и стабилност, додека нашата технологија за удобност на потписот ви овозможува да ги носите цел ден, дури и во влажни временски услови.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направени во САД или увезени Гума ѓон Овој машки чевли е за : тркачи на патеки кои имаат за цел да ја осво�

Оригинална конструкција на Goodyear Welt Гума ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак Петицата мери прибли�

100% мрежа Увезени 1 Висок квалитет на материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајак�

Плетена мрежа горниот, гумен ѓон Увезени Гума ѓон Дишениот плетен горен и лесен гумен ѓон Дишењето и лес

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Гума ѓон SHMT502 (MT5) е разноврсен и вис

Увезени Гумен ѓон Велур кожа горниот Дише мрежа поставата УДОБНОСТОБАЗА контуриран дизајн подножје со

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Гума ѓон Овие чевли во боксот дава�

Рака потпишана од Ален Ајверсон Поддржано од ПСА / ДНК 100% гаранција за автентичност Доаѓа со PSA / DNA автен�

100% стп Увезени сандали за жени клин црни бели станови широка ширина лак поддршка платформа мажи девојки

OMP IC / 80537040 Чевли Чевли Едно е чевли Професионално подигање на тркачки највисоко ниво во мека кожа и ткае�

Гума ѓон Создадено од тркачот, за тркач : кај Карху, знаеме дека секој тркач има уникатни нозе Затоа Икон�

Гума Увезени Гумен ѓон Вратилото е со димензии приближно 4,6" од лакот Подобрена Поддршка За Глуждотмашк�

Scroll