Ново
Zxb-продавница Куче Шепа Почиста Чаша Миленичиња Шепа Почиста Шепа Мијалник Нозе Мијалник Чувајте Миленичиња Шепи Чисти Преносни Миленичиња Шепи Чистење Чаши

Zxb-продавница Куче Шепа Почиста Чаша Миленичиња Шепа Почиста Шепа Мијалник Нозе Мијалник Чувајте Миленичиња Шепи Чисти Преносни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 736.00

Мека исправена силиконска четка, нежна и удобна, подобро заштитувајќи ги стапалата на миленичето. Силиконски материјал, силен и издржлив, користете подолго. Едноставна работа, директно перење вода, лесна за расклопување, лесна за ракување. Постојат различни големини, прво можете да ја измерите големината на шепата на миленичето. Мијалник за стапала за миленичиња е совршен подарок за љубителите на миленичиња. Дефинитивно ќе ги импресионира подароците за домаќинство, роденденските подароци, подароците За Денот на Благодарноста, Божиќните подароци итн. Име на производот : пет нога за перење материјал на производот : гума : 1. Ве молиме проверете ја големината пред купувањето, поради рачно мерење, ќе има грешка од околу 0-3см, ве молиме разберете2. Фотографијата на производот не содржи други предмети освен производот3. Ве молиме имајте предвид дека поради различни монитори, може да се појават мали разлики во бојата, ве молиме разберете.4. Горенаведените податоци се само за повикување, големината се мери рачно, секоја променлива може да биде различна, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам.5. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ги решиме проблемите што е можно поскоро.6. Добредојдовте на вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме што ја посетивте мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за ваша референца, логистика, генерално ќе испраќаме во рок од 1-3 дена, проценетото време на пристигнување е 9-15 дена.

За стоката

Слична стока во категоријата

●КВАЛИТЕТИзработен од јаглероден челик за силни и долготрајни перформанси ●ФУНКЦИОНАЛНОСТжичаната ч

● Пакет Додатоци за четки За Серијата i Robot Roomba 505, 521, 510, 530, 531, 532, 534, 535, 545, 550, 552, 555, 560, 562, 564, 570, 570 Миленичиња,

Користење на висококвалитетни материјали, издржливи практични Користете вшмукувачка чаша, лесна за мо�

1 1 Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесен за употреба,способност За супер деконтаминациј�

ГОЛЕМИНА : Комплетот вклучува четка за чистење слама од 4 парчиња 9,25 инчи х 10 мм Четка За Чистење слама : В

Тип на производ : како што е прикажано на сликата Алатка За Чистење туширање Чистачот за туширање со дол�

АБС Мека четка : изработена од меки СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Користете машина за масажа на кожата како четка за �

Ова Е Овластен дел Од О Е М Одговара на различни модели на хувер Оем Дел Број 440006854 Ова е дел за замена на �

Комплет За Чистење 4во1 : Дали Револуционерниот Нов И Полесен Начин За Длабоко чистење На Речиси Секоја П

Ова Е Овластен дел Од О Е М Одговара на различни кралски нечистотии ѓаволски модели Оем Дел Број 2692225000...

Дизајнирана Четка со Екстра кратка Рачка на фазмос : оваа нова четка со пемза со долга рачка ги држи раце

●ПРЕМИУМ СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ●оваа четка за бања за миленичиња е изработена од квалитетен силиконски

Еднократно, машинско перење, рачно перење, може да ја замени џогерот за секојдневно чистење Повод Погод�

1 [Течен сунѓер за чистење] заменскиот сунѓер е опремен со течност за чистење, која може брзо да се раство

ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ КОЊИ ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ КОЊИ : Четка За Коњи, Четка За Фрлање Коњи, Стругалка За Пот Од Не '

БЕЗБЕДЕН За ЗДРАВЈЕТО на ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО Комплетот Четки за Шишиња е изработен од полипропилен за хра

Четка За Чистење туш : 6,3 инчи / 16 см главата на четката со мал триаголник лесно се вклопува во тесни дамки

[ Висококвалитетен Материјал] : овој ротирачки чистач е изработен од висококвалитетен пластичен матери�

Пакување од 4 Полнења Со Четки за Садови Дизајниран да одговара На ШкотскоБританската Чинија Лесен за и�

ОСЛОБОДЕТЕ ПОЗДРАВА, ПОСРЕЌНА ЛАВРА : нема потреба да ја скршите банката за професионални услуги за чеш�

Можете лесно да ја купите оваа практична глава за четка за вежба по прифатлива цена Без разлика дали сак

Произведен од издржлива пластика и алуминиум и има долг работен век Одлично за полесно чистење на бања,

СООДВЕТНА ЦВРСТИНА : Четките Доаѓаат со Отстранлив Прстен За Клучеви и Соодветна Цврстина Не Грижете се

Количина : Црна 1 SET / 10 PCS + Бела 1 SET / 10 PCS Големина на производот : Десет различни големини Пакување на прои�

3 облик на четки исчистете ја кадата, инјекциската смеса, тапацирот, површината на бањата, подот, плочкат

Повеќе Прачки Можат Слободно Да Се Поврзат Без Свиткување Мултифункционална Четка За Прскање Вода : Дал

Scroll