Ново
Чистач За Инјекциска Смеса хомојојо 1 Сет 2 во 1 Четка За Чистење Када И Сунѓер За Четка За Чистење Плочки Со Рачка Што Може Да Се Извлече Цврсти Влакна Четка За Чисте?

Чистач За Инјекциска Смеса хомојојо 1 Сет 2 во 1 Четка За Чистење Када И Сунѓер За Четка За Чистење Плочки Со Рачка Што Може

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Произведен од издржлива пластика и алуминиум и има долг работен век. Одлично за полесно чистење на бања, плочки, стакло, ѕид, таван, па дури и подови. Четката е лесна и издржлива, и дупка на рачката на четката за лесно складирање. Цврстите стожери на главата на влакната се вклопуваат во агли, вдлабнатини и линии за инјекциска смеса. Главата на четката останува стабилна за време на чистењето, така што нема потреба да се грижите за олабавување. Опис Ова е четка за чистење на подот во бањата, направена од внимателно цврсти материјали што ќе ви траат долго. Со рачка што се повлекува, може да ги задоволи вашите различни потреби за чистење и да ја подобри ефикасноста на чистењето. Со дупка на крајот од рачката за да можеме да ја суспендираме за складирање. Карактеристики-Боја : Избрани.- Материјал : Пластика, алуминиум.- Големина : Околу 127. 00Х7. 70Х5. 00см/ 49. 91Х3. 03Х1. 97 инчи.- Произведен од издржлива пластика и алуминиум и има долг работен век.- Цврстите стожери на главата на влакната се вклопуваат во агли, вдлабнатини и линии за инјекциска смеса.- Одлично за полесно чистење на бања, плочки, стакло, ѕид, таван, па дури и подови.- Главата на четката останува стабилна за време на чистењето, така што нема потреба да се грижите за олабавување.- Четката е лесна и издржлива, и дупка на рачката на четката за лесно Складирање Пакет, Вклучувајќи 1 x Четка Главата 4 x Пол Делови.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Електрична Четка За Чистење Што се Врти На Полнење ● овој електричен чистач За туширање се напојува с�

Конаирпро МИЛЕНИЧЕ, Мал Лизгач има овална глава со димензии околу 3 3 / 4 "х 2" Вкупната должина вклучувајќи

Влакната се чистат темелно Совршен за компири, моркови, целер, брокула, цвекло и многу повеќе Супер Екол�

Количина : Црна 1 SET / 10 PCS + Бела 1 SET / 10 PCS Големина на производот : Десет различни големини Пакување на прои�

Сосема Ново Одличен Квалитет Брза Испорака Сосема Ново Одличен Квалитет Брза Испорака 8Парче Стоматоло

Лесен За Употреба Чистиот Силиконски Материјал Нема Да Го Оштети Вашиот Мебел, Што Ќе Го Направи Почист

Меки најлонски влакна : Меките најлонски влакна нежно ја чистат кожата, ефикасно ја чистат кожата и ја ш�

3 облик на четки исчистете ја кадата, инјекциската смеса, тапацирот, површината на бањата, подот, плочкат

Вградена висечка дупка за одржување на суво и чисто во секојдневна употреба Погодно за држење со долга �

Користење на висококвалитетни материјали, издржливи практични Користете вшмукувачка чаша, лесна за мо�

Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредн

АБС Мека четка : изработена од меки СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Користете машина за масажа на кожата како четка за �

Вклучување производи во повеќе категории како Што Се Убавина, Здравје, Спорт, Дом, Подобрување На Домот,

Тип на производ : како што е прикажано на сликата Алатка За Чистење туширање Чистачот за туширање со дол�

Должина од 10 инчи со глава со наежвам со дијаметар од 2 / 5 инчи Изработени од 188 храна одделение 304 нерѓосу

Т форма, разубавување на квалитетот на животот Тпр материјал, може постојано да се мие без да остави дам�

€élic spin Scrubber ® Кажете збогум на традиционалната алатка за чистење и тешките домашни работи нова електр�

За Правилна Употреба и шепиодржување на хаос во Кал, а не во вашата куќа Чувајте го Кал при рака по патув�

СООДВЕТНА ЦВРСТИНА : Четките Доаѓаат со Отстранлив Прстен За Клучеви и Соодветна Цврстина Не Грижете се

【Мултифункционално】 Мултифункционално, погодно за кади, плочки wallид, countertops, чевли, облека, кујни, бањи.

6,3 инчи / 16 см главата на четката со мал триаголник лесно се вклопува во тесни дамки за инјекциска смеса з

Scroll