Ново
Јалан Прст Четка За Заби Четка За Кучиња Здив Двојна Глава Нега На Заби Куче Мачка Чистење Четки За Заби За Кучиња Материјали За Миленичиња

Јалан Прст Четка За Заби Четка За Кучиња Здив Двојна Глава Нега На Заби Куче Мачка Чистење Четки За Заби За Кучиња Материјали

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 414.40

ОМИЛЕН НА СОПСТВЕНИКОТ НА МИЛЕНИЧИЊА - нашите четки за заби со прсти се направени од безбеден материјал, а влакната на четката обезбедуваат ефикасно чистење, но се доволно меки, така што забите на вашето домашно милениче се чистат без штета. ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА ЧЕТКА за ЗАБИ-за разлика од повеќето четки за заби за мачки / кучиња на пазарот со профил со рамни влакна, влакната на четките за заби се научно дизајнирани да имаат закривен профил за чистење на тие тешко достапни места и прилагодување на различна област на непцата. ПОЗДРАВИ ЗАБИ И ПОДОБРА СТОМАТОЛОШКА НЕГА-со користење на оваа внимателно дизајнирана четка за заби за мачки / кучиња, ќе му помогнете на вашето домашно милениче значително да ги намали стоматолошките проблеми како што се чума и забен камен. ОДЛИЧНО ЗА КОРИСТЕЊЕ ЗА ЧЕТКАЊЕ НА ЗАБИТЕ НА СЕКОЕ КУЧЕ, КУЧЕНЦЕ, МАЧКА ИЛИ МАЧЕ.Четката за заби со прсти е совршена за отстранување на заробени и плаки долж линијата на непцата. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - висококвалитетни материјали за нашите четки за заби за миленичиња кои нема да им наштетат или оштетат непцата и забите на вашето домашно милениче. Потекло : Цн (Потекло)Материјал : Силиконска И Пластична Применлива Раса На Кучиња : Универзален Материјал За Четка За Заби : Материјал За Кутија За Чување Силиконска Четка За Заби : Пластична Четка За Заби Големина : прибл. 5, 5х2см/2, 16х0, 78во Големина На Кутијата За Складирање четки за заби : прибл. 7х3, 5х3см/2, 75х1, 37х1, 18инпет Четка За Заби За Прсти Мека Силиконска Чистачка За Заби За Кучиња За Заби За Мачки Чистење На Забите За Заби : мека флексибилна четка за заби со прсти, одговара на повеќето прсти.Одлично за користење за четкање на забите на секое куче, кученце, мачка или маче и масажа на непцата.Лесен за употреба, само ставете го прстот за чистење на забите за вашето домашно милениче.Со кутија за складирање, може да ја одржува четката за заби чиста.Спецификации : Боја : Розова, Бела,Сина Белешка : ве Молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење.Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.Пакети : 1 x Пет Прст Четка За Заби1 x Кутија За Чување Четка За Заби.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% БЕЗБЕДЕН : Изработен од 100% силикон за храна, Без БПА, кој е многу мек и најбезбеден,нема да им наштети н

Дизајнот На Четки со двојна Завршница и аголните влакна помагаат да се отстрани таложењето на плаки и о�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

€ Дизајн во форма на буквата у1 компјутер ракета облик деца у Облик Рачна четка За заби, Наменета За деца

Ефективна Алатка за Режимот На Орална Нега на Порове На Порове им треба режим на орална нега како и друг

Лесен и преносен, лесен за носење Лесен и лесен за носење Практични материјали за кујна Лесен и преносен

НАПРАВЕНО ЗА ВАШЕТО БЕБЕЈордан* е оригиналниот бренд на оваа четка за заби за новороденчиња дизајниран�

Произведено во САД Или Увезено четка за заби за затворање на деца ?①Дизајн Во форма На буквата у 360 Метод

Сет за четка за заби за бебињазадната страна може да се користи и за четкање и чистење на облогата на јаз

Бпа, пвц и фталат бесплатно Силиконско тело што го прави совршено за нега на забите кај децата Со 10 пати �

Фокусирајте се На Раната Орална Нега На Бебето : Оралното Средство За Чистење На Бебето е меко и нежно, о�

Обука за заби за обука на мали деца : Ултра мека и безбедна : Бебе силиконска четка за заби храна мек сили�

Го ПРАВИ ЧЕТКАЊЕТО ЗАБАВНОСимпатичен и уникатен дизајн на шема на астронаути, лесен зафат за да се напр�

Мека Глава На Четка : Електричните четки за заби можат ефикасно да забен кариес и да му дозволат на вашет

Повеќето миленичиња страдаат од стоматолошки заболувања Грижата за оралното здравје на вашето домашно

Designономскиот Дизајн Во Форма На Буквата У им овозможува на децата безбедно да ги мијат забите без да ги �

1 Сеопфатен комплет за чистење заби за кучиња : Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, безбе�

Силикон : Четка за заби за обука на новороденчиња користи супер мека коса со силиконска четка, која нико�

Безбедносниот ремен обезбедува четката за заби на прстите да остане на своето место Подолгата глава на

6 Пакувајте Четки За Заби Од Бамбус Миленичиња : Идеални за подобрување на здравјето на забите кај кучињ�

Мека четка главата за масажа на непцата Го чисти јазикот или ѕидот на усната шуплина Изработен од висок�

Прави четкање забава со дизни бебе ликови : Вини Пух, Тигар ,yоре И Прасе (Ликовите Се Разликуваат)...

Главата НА четката СО 3Д бранови за да се зголеми површината за контакт и да се подобри триењето може ефи

●МАТЕРИЈАЛ# четки за заби хаакаа направени од 100% силикон и го навикнуваат вашето дете на чувството на ч

♬●Дизајн Во форма на буквата у360 Метод За Чистење со главата на четката Во Форма На буквата У, Совршено �

Ви овозможува да ги миете забите на вашето домашно милениче без постојано да се грижите дали ќе ве касна

【Одобрено од АДА】 Добијте длабоко чиста, без дамка со насмевка со Bitvae D2 Sonic четка за заби и ротирачка ел�

Четкајте Ги Забите е квалитетни стоматолошки производи за мали кучиња; патентирана четка со заоблени в�

Scroll