Ново
2 парчиња мултифункционална четка за веѓи, веѓи за прикривач на снопчињата за прикривач на сенка Премиум аголна четка за прав, крем, гел, жена, девојче

2 парчиња мултифункционална четка за веѓи, веѓи за прикривач на снопчињата за прикривач на сенка Премиум аголна четка за прав,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Содржина на пакетот : getе добиете 2 PCS мултифункционална четка за веѓи. Оваа разноврсна четка за веѓи е совршена за пополнување, обликување на прелистувачи и примена на маскара. А прецизната четка може да се користи и со прикривач за да се дефинираат прелистувачите по боењето. Аголната четка може да ви помогне да создадете живописна веѓа. Премиум материјал : Наклоната четка за веѓа е изработена од синтетичко влакно, кое е меко и удобно, издржливо и сигурен, ви служи долго. Ергономски дизајн : Оваа четка за веѓа е ергономска тркалезна рачка направена од светло дрво и буквар за боја за лесен зафат. Трајни : Нашата четка за веѓи има трајно заштитно куќиште што ја одржува бујната позлатена на четката за долготрајна убавина и стил. Совршена четка за веѓи : Текстурата на четката е малку тврда, но многу погодна за цртање сенка на лицето и веѓите! Може да се користи со прав во прав, Помаде или маскара. Ние препорачавме да го измиеме пред употреба. Содржина на пакетот : getе добиете 2 PCS мултифункционална четка за веѓи. Оваа разноврсна четка за веѓи е совршена за пополнување, обликување на прелистувачи и примена на маскара. А прецизната четка може да се користи и со прикривач за да се дефинираат прелистувачите по боењето. Аголната четка може да ви помогне да создадете живописна веѓа. Премиум материјал : Наклоната четка за веѓа е изработена од синтетичко влакно, кое е меко и удобно, издржливо и сигурен, ви служи долго. Ергономски дизајн : Оваа четка за веѓа е ергономска тркалезна рачка направена од светло дрво и буквар за боја за лесен зафат. Трајни : Нашата четка за веѓи има трајно заштитно куќиште што ја одржува бујната позлатена на четката за долготрајна убавина и стил. Совршена четка за веѓи : Текстурата на четката е малку тврда, но многу погодна за цртање сенка на лицето и веѓите! Може да се користи со прав во прав, Помаде или маскара. Ние препорачавме да го измиеме пред употреба. Спецификација : Боја : Пинк материјал : Синтетичка влакна Големина на производот : Како што се гледа како детално, детали за пакетот на слики : 2 x Мултифункционална четка за веѓи Белешка : Поради рачно мерење, големината и тежината може да имаат одредена грешка. Поради разликата помеѓу различните монитори, може да има мала разлика во бојата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Заби од не'рѓосувачки челик : Забите од сепаратор на трепките се изработени од висококвалитетен не'рѓос�

【Прецизна четка за веѓите】 Дизајнирана според формата и аголот на веѓите, аголот на четката за веѓи ги

Контрола чешел за четка за коса Широка апликација Совршено за чешлање на веѓите, боење на косата Сет за �

ЧЕТКА ЗА ВЕЃИ со ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИоваа повеќенаменска четка за веѓи е совршена за полнење, обликување на а�

Willе добиете четка за веѓи од 1 парчиња, боја : црна Големина : 1,1 инчи; Вкупна должина : 4,3 инчи; Должина на п�

Класичната линија DA Vinci е дизајнирана за дома и самостојно користење со кратки рачки Серија 3678 е четка з�

Цврстиот агол создава прецизна апликација за прелистувачи и техники на поставата Совршен додаток на ко

Пластичност на фината линија Едноставен преглед, погоден за почетници природна шминка...

Двојно завршената четка за веѓи се одликува со највисок квалитет на синтетички влакнести и четки за при

Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!) Направете мазни, линии по трепките и�

【Мултифункционална четка за веѓи】 Разновидната четка за веѓи има висок квалитет на меки синтетички вл

[Мултифункционална четка за веѓи] Оваа разноврсна четка за веѓи е идеална за полнење, обликување на очит

Двокреветни четки за шминка, четки за очила и веѓи се карактеризираат со двојни краеви за да се засенчув

Подолу информациите се само за пакување Како да се користи : Користете со серуми на веѓи или масла за да �

И двајцата се долги 155 мм; Ширина на голема : 9мм, ширина на медиум : 7мм; Ве молиме, купете според вашите пот

Професионална четка за веѓиПовеќефункционалната четка за веѓи е совршена за пополнување на обликот на

Scroll