Ново
Моите влажни четки за четки, розова, 1 броја

Моите влажни четки за четки, розова, 1 броја

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Денгира коса со леснотија и без болка. Совршен за мажи, жени и деца. Работи одлично на влажна или сува коса. За густа, кадрава или права коса. Одлично за екстензии на коса и перики. Денгира коса со леснотија и без болка. Совршен за мажи, жени и деца. Работи одлично на влажна или сува коса. За густа, кадрава или права коса. Одлично за екстензии на коса и перики. Мала големина, големи флексибилни влакна на супер меки Intelliflex.

За стоката

Слична стока во категоријата

Користени од професионалци Керамичкото термичко барел ја задржува топлината Работи како железо за вит�

Ефективно : Нашата ново дизајнирана флексибилна глава за четки има уникатни меки влакнести допири што о

? ? ? 【Флексибилни совети за силикони】 Уживајте во нежно, но ефикасно четкање во кое го контролирате при�

【Патувајте четка за коса】 : Преклопна четка за коса со мало огледало се вклопува во џеб или чанта; Компа

Луксузна Четка за СКАЛПОТ : многу пријатна за отплеткување на влажна и сува коса Нежно ги елиминира оста

Четка за бања / четка за масажа, шарена четка за шампон што не се лизга, влажна и сува двојна употреба, не

100% Природни Влакна Од Коњска Коса Рачка од природно дрво Стендап база Големина : 6 3 / 4" долго Удобно се вк�

ТОРИНО ПРО #520 Поцврсто од TP350, СО ПОВЕЌЕ ВЛЕЧЕЊЕ, TP520 е КРАЈНАТА Четка од 360 Бранови За Мажи Работен Коњ, З�

Четка за нијанса во боја Со удобна рачка, не е лесно да ги лизнете рацете кога ќе ги држите...

Склаба на скалпот со пченица од слама : Масажарот за масажер на хета за коса е изработена од пченица слам

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

【Подарок за инспирација Зборови за опкружување : „Секогаш запомнете дека сте похрабри отколку што вер

Воздушен перница за влечење чешел : Проширете го кога се користи, смалувајте и чувајте ги кога не се во у�

Влажната четка Оригиналната Detangler е клучот за силна и здрава коса Влажната четка Оригиналната Detangler е кл

Itе ги отстранува затегнувањата што лесно се виткаат или повредуваат без да се оштетат влажната или сува

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

Отпорни На Топлина, Лесно Лизгање Четкање Влакната Широка, Рамна Подлога за Перница за Контрола и Брзо Ч

Здравиот и безболен начин за четкање на косата : нашата четка за коса е дизајнирана брилијантно за да ја

Топчињата отпорни на топлина иглички ја хидрираат безживотната коса и се нежни на скалпот Кокосовото м�

Работи со сите типови на коса со три ролери со различни големини не е важно дали имате фино, тенка, густа

Двојна намена за виткање и зацрвстување : Комбирот за цилиндари и кадравата коса може да се користи за в�

【Негативна четка за зацрвстување на јон】 : четката за зацрвстувањето испушта негативни јони кои комун�

Купете го нашиот Барбер на вратот и доживејте ја крајната удобна фризура Процесот на засилување на рачк

Scroll