Ново
Среќен роденден банер

Среќен роденден банер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Омилена декорација на боја за роденден на момчиња и девојчиња. Полесно украсете го вашиот ентериер и украсен декор. Може да се користи за деца, возрасни, постари роденденски забави или забава за миленичиња. Овој роденден е повеќе благослов вас и семејствата и пријателите. Добриот материјал може да се користи многу пати. Омилена декорација на боја за роденден на момчиња и девојчиња. Полесно украсете го вашиот ентериер и украсен декор. Може да се користи за деца, возрасни, постари роденденски забави или забава за миленичиња. Овој роденден е повеќе благослов вас и семејствата и пријателите. Добриот материјал може да се користи многу пати. Ликерот среќен роденден Банер се состои од 13 картички за азбуки со железо и 10,8 стапки (3,5 м) кабел.

За стоката

Слична стока во категоријата

Она што ќе го добиете : ќе добиете 800 пакувања мини кафеави коверти за разни намени, како што ги користите

Внатрешното чувство на картичката гласи видете, соништата се остваруваат! Среќен роденден! Покриените

Затворање навивам размавта Висок Квалитет Фолија и ботаничка тематика толку прекрасно!...

Големина : 14,6 см х 9,8 см / 5,7 инчи х 3,8 инчи Функција : Нуди линии за поштенска адреса, кутија за печат на гр

Оваа 18 та картичка Jumамбо е исполнета со интересни факти од 2005 година Има античка позадина на хартија ис�

♥ Благодарам на вашите гости што присуствуваа на вашиот невестински туш или чај забава со оваа елегант�

? Смешна картичка за неа посакувајте мајка, мајка, баба, тетка, баба, маќеа или пријател среќен ден на мај

Врвен Квалитет нашите бели благодарници со пликови се со цврст и одличен квалитет Секоја картичка за б�

✅brand : Greenhandshake ✅santa ClaQuilling честитка уникатна посветена рачно изработена / срдечна уметност Дизајн чест�

4 "x 5.12" картички за белешки Честитки од 5 "x 7" 8,5 "x 11" џамбо картички Асортиман од 10, 20 и 36+ картички...

Scroll