Ново
Gsportfis Куче Бања Топла Облека Брзо Сува Мачка Бања Пешкир Брзо Сушење Миленичиња Пешкир Супер Абсорбента Куче Бањарка

Gsportfis Куче Бања Топла Облека Брзо Сува Мачка Бања Пешкир Брзо Сушење Миленичиња Пешкир Супер Абсорбента Куче Бањарка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Опремата за сушење кучиња од микрофибер е најлесниот и најефикасниот начин за брзо отстранување на кал, влажно, песок и нечистотија од палтото на вашето домашно милениче по авантурите на отворено на вашето домашно милениче!. Обезбедува максимална апсорпција и отстранување на нечистотија додека го одржува вашето домашно милениче топло и удобно. Исто така, целосно се пере во машина и трае подолго. Одлично како бањарка за кучиња/пижами после туширање. За кратко време, вашето домашно милениче ќе биде топло и суво, а целата влага ќе се апсорбира наместо да се качи на подот или седиштето во автомобилот. Без разлика дали имате мал Териер или голем Лабрадор, имаме торба за сушење кучиња со совршена големина. Доволно голем за вашето домашно милениче да легне за максимална удобност. Опремата за сушење кучиња од микрофибер е најлесниот и најефикасниот начин за брзо отстранување на кал, влажно, песок и нечистотија од палтото на вашето домашно милениче по авантурите на отворено на вашето домашно милениче!Обезбедува максимална апсорпција и отстранување на нечистотија додека го одржува вашето домашно милениче топло и удобно. Исто така, целосно се пере во машина и трае подолго.Одлично како бањарка за кучиња/пижами после туширање. За кратко време, вашето домашно милениче ќе биде топло и суво, а целата влага ќе се апсорбира наместо да се качи на подот или седиштето во автомобилот.Без разлика дали имате мал Териер или голем Лабрадор, имаме торба за сушење кучиња со совршена големина.Доволно голем за вашето домашно милениче да легне за максимална удобност.Спецификација : Материјал : Памучен Тип : Кучешкиот Пакет Вклучува : 1* крпа за бања за миленичиња ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.Бањарки за повеќекратна употреба, нашите крпи за миленичиња може да се чуваат во вашиот автомобил за патување или употреба дома. Тоа ќе го заштити вашиот тросед, тепих, автомобил, кревет, под и стол. Тркалезните гради и вратот може да се прилагодат за подобро покривање на телото на миленичето.

За стоката

Material:
Cotton
Type:
Dogs
Package Include:
1* pet bath towel:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Reusable bathrobes, our pet towels can be stored in your car for travel or use at home. It will protect your sofa, carpet, car, bed, floor, and chair. The round chest and neck can be adjusted to better cover the pet’s body :

Слична стока во категоријата

Супер Абсорбентниот Микрофибер брзо ја апсорбира водата, дозволувајќи им на миленичињата да се исушат �

Мек материјал : Висококвалитетна Мека нежна ткаенина со висока еластична, удобна е за носење на вашето к

Изработен од влакнест материјал, тој е мек и нежен за кожата на домашни миленици Брзо вклучување и исклу

Гребла од нерѓосувачки челик, доволно силни за ефикасно отстранување на јазли и душеци, го остава палто�

Оригинална Четка за чешлање На Комплет За Чешлање Кучиња Афлоја (Пребарување "B0 BHNQPXPT" на) Совршен за секо

Супер Абсорбента, Инстант Сушење брзо сушење микрофибер крпи 8 пати побрзо од обичните памучни крпи или

Пакување од 3 чешли : чешел за Миленичиња брзо одврзете ги јазлите за миленичиња, промовирајте раст на ко

400гр Микрофибер, оваа ткаенина е издржлива и добро ја апсорбира водата, лесно се чисти, достапно е машинс

400гр Микрофибер, оваа ткаенина е издржлива и добро ја апсорбира водата, лесно се чисти, достапно е машинс

Содржи 11,7 Течна Унца Цевка Од Крем За Лице За Нега На Бебиња Чувствителна На Веледа Смирете ја и утешете

Четка За Чешлање Очи За Кучиња Четка За Чистење Дамки Од Солзи За Мачки Практичен подарок За пријателит�

Без солзи, Хипоалергично Смирувачка ароматерапија со мандарински, Јасмин, мирис на Мед Сертифицирано о�

Лесен за носење и паѓање меко и милениче, погодно за вашето слатко кученце куче Добра отпорност на вода,

Брзо сушење и фитил, тој е многу отпорен на абење и удобен Практичен дизајн на копчиња, лесен за ставање �

Стој Само! Компатибилен Со Бесплатен фен за чешлање шепи (Компатибилен Модел : PD02) Опремен со рака за суш�

Помошта за ѓубре за мачиња е додаток за елиминирање на мирисот за ѓубре; "ставете ја природата да работи"

Брзо сушење и фитил, тој е многу отпорен на абење и удобен Удобен велкро дизајн за лесно вклучување и иск

Бањарката за кучиња е изработена од микрофибер материјал, кој е многу удобен и издржлив Има добра апсор�

??Тежок електричен дизајн на Маса за Чешлање за професионален чувар на миленичиња ??Големина на табелата

Чувајте ги вашите вредни сечила за сечење организирани и заштитени Лавиците за сечила може да се чуваат

[100% задоволство] ослободете се од нередот во косата пролевање удобна дрвена дрвена четка за чешлање игл�

[Безбедно] Плетениот дизајн со Висока густина ја подобрува безбедноста, покрај тоа, во споредба со други

Нашата крпа за бања за миленичиња е многу абсорбента што може брзо да го исуши вашето домашно милениче в

Разредување Смолкнување, Двојни Сечила 6,5инчен Мраз Кален Нерѓосувачки Челик Двојни Ножеви заби 6,5инче�

Scroll