Ново
ТОЈАНДОНА Дете Вшмукување Плочи Бебе Хранење Сад Со Морон Мали Деца Вшмукување Сад Доенчиња Храна Сад Бебе Хранење Садови За Бебиња И Мали Деца Деца Закуска Контеј

ТОЈАНДОНА Дете Вшмукување Плочи Бебе Хранење Сад Со Морон Мали Деца Вшмукување Сад Доенчиња Храна Сад Бебе Хранење Садови За

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Топлинска изолација и против попарување, лесен за употреба и отпорен на паѓање. Користење на пп, силиконски, нерѓосувачки челик материјал со добар квалитет, силен и издржлив за долг век на траење. Дозволете им на децата да научат да јадат сами и да донесат поголема погодност во животот. Можете да додадете топла вода или ледена вода според вашите потреби за одржување на температурата на храната. Вшмукувачката плоча им овозможува на вашите бебиња и деца да се забавуваат додека јадат, но без неред. Опис дали сеуште сте загрижени дали вашето бебе тропа над садот за храна додека јаде? Потоа, не смеете да го пропуштите нашиот сад за вшмукување, користејќи пп, силикон, материјал од нерѓосувачки челик, безбеден и издржлив. Погоден за дома, патување, на отворено итн. Изберете една за вас.Карактеристики-Боја : Зелена.- Материјал : Нерѓосувачки челик - Големина : 17,50Х12, 50Х8, 00см/6, 88Х4, 91Х3, 14ин.- Применлива Возраст : Бебиња постари од 0 месеци.- Користење на пп, силиконски, нерѓосувачки челик материјал со добар квалитет, силен и издржлив за долг век на траење.- Можете да додадете топла вода или ледена вода според вашите потреби за одржување на температурата на храната.- Вшмукувачката плоча им овозможува на вашите бебиња и деца да се забавуваат додека јадат, но без неред.- Дозволете им на децата да научат да јадат сами и да донесат поголема погодност во животот.Пакет Вклучувајќи 1 х сад.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Спецификации] Капацитет : 500мл; Материјал : полипропилен (ПП); Боја : Транспарентен [Материјал] Изработен

Јерба Мате изречена (јербах махтај) има богата историја со потекло Од Северна Аргентина, Парагвај и Јуже

МАГИЧНИТЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! Оваа шолја за кафе е магија Едноставно додадете топла течност на оваа керамичка �

ГОЛЕМ ПАКЕТ : 14 Чаши "Таа Рече Јаас" + 2 Чаши "Реков Јаас" се совршени залихи за да започне забавата!...

Гаиван произведен во познатиот град Џингдежен кој произведува порцелан и го носи своето карактеристич�

Материјал : Целосно рачно изработен со мермер со одличен квалитет Големина : Висина : 6,8 х 2,5 Инчи Употреб�

Остриот и модерен изглед на ова шише ќе се вклопи токму во сложената и софистицирана природа на вашиот ж

Симпатична и извонредна чаша за стомак јуан чи, зголемување на капацитетот, лесна за употреба и не е лес�

Висина : 4,0 инчи (10,2 см) Дијаметар : 2,8 инчи (7,2 см) Капацитет : 9.1 мл (270 мл) Материјал : Керамика Потекло : Јапо�

Прскањеи истуридоказ Повлечете го јазичето за лесно вклопување и отстранување Компатибилен со нашиот 1

Малите деца можат да пијат Од Шарена Храна Голтка чаша без да прават хаос со оваа чаша Има easyономски диз�

Овие хартиени чаши се направени од еколошки материјали, кои се издржливи и практични Дизајнот за еднокр

Изборот На Родителите НАРФ_УС_6909 Специјално дизајниран за бебиња на возраст од 12 месеци и постари и со з�

Чаши За Деца што се редат : ГОЛТКА ЧАША деца, деца и мали деца Сламени Чаши За Деца : Изработени од пласти�

[Спецификации] Капацитет : 100мл; Материјал : Полипропилен (ПП); Боја : Транспарентна [Материјал] Изработен

Стаклена вода со висока вредност, која може да се загрее во електричен керамички шпорет, Двонасочен фил�

Стаклено домаќинство во јапонски стил чаша за вода со голем капацитет отпорна на висока температура ле�

Материјал за храна : И Капакот и Чашите За Боја Користат ПП За Храна, , Лесен, Издржлив и Лесен за Употреба

Печатени со еколошки мастила од растително потекло или прашок обложени со материјал без БПА директно н�

Добра големина и удобна за држење Протокот на вода е мазен и водата е уредно отсечена.Практичен чајник з

Стакло (по парче) приближно 2,4 x 1,6 x 1,6 инчи (6 x 4 стакло (По парче) приближно 2,4 x 1,6 x 1,6 инчи (6 x 4 Светот на прек

Лесен за употреба, лесен за чистење и поелегантен од силиконските чаши за партнер или тиквите од калаба�

ТРЕПКАЧКИ ПИЈАЛОК ГИМНАСТИК : Лесен за миење и одржување, заштедете време и напори ОСВЕТЛЕТЕ ЧАШИ за ПИЕ

Изработени од ленокс слонова коска парична казна кина Акцентирани со скапоцени платина и емајлирани то

Капацитет : Вол.50.100.250.500.1000 мл, 1 парчиња од секоја големина Толеранција : Точна во рок од 5 проценти Лесно �

Издржливите висококвалитетни чаши за еднократна употреба се совршени за секоја пригода Повеќеслојна к

Изолира и ги штити рацете ефикасно како двојно вендузи Ниту една конструкција од полифоам не значи ника

Scroll